پیام خراسان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

معاون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در البرز : تحقق سیاست‌های فنی حرفه ای با همکاری بخش دولتی و خصوصی میسر است

پیام خراسان - معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در بازدید خود از کارگاه‌های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای البرز گفت: بخش خصوصی را نباید به عنوان رقیب تلقی کرد و تحقق سیاست‌های سازمان با همکاری دو بخش دولتی و خصوصی میسر خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال و ازدواج مهمترین دغدغه دولت در حوزه جوانان است

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان استان، " اشتغال و ازدواج" جوانان را مهمترین دغدغه دولت برشمرد و گفت: رویکرد برنامه ریزی های دولت سیزدهم بر این مبنا قرار گرفته است.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: رفع موانع و مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی با سه جانبه گرایی،همفکری و تعامل درست امکانپذیر است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در جلسه " شورای عالی و هیات اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان گفت: رفع موانع و مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی با سه جانبه گرایی،همفکری و تعامل و حرکت در مسیر درست امکانپذیر است.

امسال ۱۰ میلیارد ریال سرمایه تعاونی در گلستان جذب شد

پیام خراسان - مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۰ میلیارد و ۳۷۵ میلیون ریال سرمایه جدید با ثبت ۵۱ شرکت تعاونی زیر پوشش این اداره کل در استان جذب شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: توجه به توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری باعث تحقق شعار سال می شود

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: با توجه به اهمیت اشتغال در مناطق روستایی و عشایری و ایجاد کمیته فنی در حمایت از ایجاد اشتغال پایدار با حضور مدیران مربوطه استان در جلسه کار گروه اشتغال در سالن کرامت استانداری بحث و بررسی شد.

مدیر کارآفرینی و اشتغال البرز تاکید کرد: پایدار شدن فعالیت مشاغل خانگی با استفاده از ظرفیت تعاونی های البرز

پیام خراسان - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز گفت : فعالیت جمعی و تشکل‌های متمرکز به صورت تعاونی در استان می‌توانند به پایدار شدن فعالیت مشاغل خرد و خانگی کمک کند.

دولت جمهوری اسلامی ایران آماده همکاری با کشورهای منطقه در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی در حوزه تعاون است

پیام خراسان - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور آذر ماه ۱۴۰۰ برابر با دسامبر ۲۰۲۱ در سخنرانی خود در کنگره جهانی تعاون گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران از به اشتراک گذاشتن تجربیات خود در حوزه تعاونی ها استقبال می نماید و آمادگی دارد در زمینه ارائه آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی به فعالان حوزه تعاون با کشورهای منطقه همکاری کند.

معاون روابط کار: شفافیت و دولت الکترونیک راه مبارزه با فساد است

پیام خراسان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : یکی از راه‌های مبارزه با فساد، ایجاد شفافیت و استقرار دولت الکترونیک است که این موضوع به خوبی در حوزه بیمه بیکاری اجرایی شده است.

عملکرد سه ماهه مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری تشریح شد: راه اندازی فاز اول سامانه «داشبوردهای مدیریتی »/ راه اندازی فاز سوم «سامانه جامع هوشمند تعاون» برای تسریع صدور مجوز تشکیل تعاونی

پیام خراسان - عملکرد و اقدامات مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سه ماهه گذشته تشریح شد.

کمک ۱۸ میلیارد تومانی خیرین زنجانی به بهزیستی

پیام خراسان - مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به کمک خیرین زنجانی به بهزیستی استان زنجان، گفت: خیرین زنجانی ۱۸ میلیارد تومان به بهزیستی استان کمک کرده اند.

نرخ بیکاری آذربایجان شرقی به ۷.۹درصد رسیده است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: نرخ بیکاری استان در سال ۱۳۹۹ برابر با هشت درصد بوده که در تابستان ۱۴۰۰ با ۰٫۱ درصد کاهش به ۷.۹درصد رسیده است.

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران: ارتقای آموزش های مهارتی در اجرای طرح زیست بوم اشتغال نقش مهمی دارد

پیام خراسان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: سازمان فنی و حرفه ای با ارتقای آموزش مهارتی می تواند در اجرای این طرح نقش مهمی داشته باشد.

مدیرکل بهزیستی استان البرز: ایجاد اشتغال پایدار در البرز با ارایه یک میلیارد ریال تسهیلات بانکی به هر معلول

پیام خراسان - مدیرکل بهزیستی استان البرز از شناسایی هزار و ۴۴۵ معلول در روستاهای این استان در اجرای طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه خبر داد و گفت: ایجاد اشتغال پایدار با ارایه یک میلیارد ریال تسهیلات بانکی به هر معلول از جمله خدمات ارایه شده در البرز است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: ارتباط گرفتن با مردم یکی از وظایف مهم روابط عمومی است

پیام خراسان - هفتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با دستور کار تشکیل شبکه ارتباط رسانه ای برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: انجام کارهای سخت همیشه در توان کارآفرینان خوش فکر و مردان بزرگ و با همت است

پیام خراسان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدیدهای دوره ای خود از شرکت ها و واحدهای تولیدی استان از شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان بازدید و از حمایت ها و اقدامات پارسیان مهر مدیر عامل این شرکت در حوزه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی قدردانی کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: مانعی برای تحقق سیاست‌های اشتغال در استان وجود ندارد

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: با توجه به ظرفیت های استان گیلان باید با جدیت و تلاش مضاعف، سیاست های اشتغال دولت سیزدهم را محقق کنیم.

صدور مجوز مراکز کارآموزی جوارکارگاهی و بین کارگاهی حداکثر ۳ روزه شد

پیام خراسان - رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از «طرح صدور حداکثر سه روزه مجوز ایجاد مراکز کارآموزی جوارکارگاهی و بین‌کارگاهی» را در راستای ساده سازی ورود شرکای مهارتی به فرایند آموزش های عملی و کاربردی خبر داد .

۲۰هزار نفر گلستانی بیمه بیکاری کرونایی دریافت کردند

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: از اواخر سال ۹۸ تا اوایل سال جاری دست کم ۲۰ هزار نفر در این استان به خاطر از دست دادن شغل در شرایط کرونایی، بیمه بیکاری دریافت کردند

پاسخگویی ۸۲ درصدی به درخواست های مردمی/ پیگیری راه اندازی سامانه سوت زنی/ تهیه دستورالعمل حمایت و تشویق گزارشگران فساد

پیام خراسان - عملکرد و اقدامات دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایت وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در دولت سیزدهم تشریح شد.

قانون حمایت از معلولین باید به سرعت و به طور جامع و کامل اجرایی شود/ معلولیت نمی‌تواند جلوی رشد و تعالی انسان را بگیرد

پیام خراسان - رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت رسیدگی و رفع مشکلات معلولین اظهار داشت: قانون حمایت از معلولین باید به سرعت و به طور جامع و کامل اجرایی شود.

کمیته ویژه اشتغال معلولان تشکیل می‌شود

پیام خراسان - سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از تشکیل کمیته ویژه اشتغال معلولان زیرنظر مستقیم این معاونت با محوریت مهارت یابی، شناسایی و کاریابی خبر داد .

عملکرد سه ماهه معاونت امور اقتصادی: تعیین سهم بنگاه‌های اقتصادی وابسته به صندوق‌های بازنشستگی در هر استان / رتبه‌بندی بنگاه های اقتصادی تابعه/ تغییر ساختار هیأت امنای تأمین اجتماعی به منظور سرمایه‌گذاری در صنایع پربازده

پیام خراسان - اقدامات معاونت امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در دوره سه ماهه اول فعالیت دولت سیزدهم تشریح شد.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی: حقوق افراد دارای معلولیت به طور ویژه در بودجه سال ۱۴۰۱ دیده می شود

پیام خراسان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که دولت سیزدهم، خود را در برابر جامعه معلولان مسئول می داند، گفت: حقوق افراد دارای معلولیت به طور ویژه در بودجه سال ۱۴۰۱ دیده خواهد شد.

بیش از ۲۲ هزار معلول تحت پوشش بهزیستی زنجان هستند

پیام خراسان - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: هم اکنون ۲۲ هزار و ۳۲۶ نفر افراد دارای معلولیت تحت پوشش این اداره کل هستند که از این تعداد ۱۱ هزار و ۱۴۳ نفر در حوزه توانبخشی مستمری دریافت می‌کنند.

در همایش بزرگداشت هفته معلولان در ایلام عنوان شد: ۱۴۰هزار کودک زیر پوشش غربالگری بینایی قرار می گیرند

پیام خراسان - معاون اجتماعی بنیاد ۱۵خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) گفت: ۱۴۰هزار کودک تحت پوشش غربالگری بینایی قرار می گیرند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: نظارت بر واحدهای صنعتی پر خطر قزوین تشدید می‌شود

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: واحدهای صنعتی و تولیدی پرخطر استان به منظور پیشگیری از بروز حوادث و سوانح کارگری و آتش سوزی مورد بازرسی جدی قرار می‌گیرند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: شمار کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی ۶۵ درصد کاهش یافت

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: شمار کارگران دارای حقوق معوق این استان در پایان آبان‌ماه امسال نسبت به مدت مشابه قبل، ۶۵ درصد کاهش یافته است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: مدال طلای نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت به یک بوشهری رسید

پیام خراسان - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: مدال طلای نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته آجرچینی به علیرضا محمودی شعار جوان مهارت آموز بوشهری رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تعاون بهترین شیوه اقتصاد اسلامی و مقاومتی است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست ویدیو کنفرانس معاون تعاون وزارت کار با استان‌ها؛ از تعاون به عنوان بهترین شیوه اقتصاد مقاومتی نام برد و گفت: با تکیه بر ظرفیت تعاونی ها می‌توان رفاه را بر سر سفره های مردم آورد.

قادری: پژوهش، مقدمه تحول سازمانی است/شریعت: احیای مجدد شـورای پـژوهش وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در دستور کار قرار دارد

پیام خراسان - رئیس سازمان بهزیستی کشور، پژوهش را مقدمه تحول سازمانی برشمرد و گفت: دولت ها، همه هدایت گر هستند اما آن فردی موفق است که تحول ایجاد کند و یکی از ابزارهای اساسی و مهم تحول، پژوهش است.

معاون امور تعاون : نقش‌آفرینی بخش تعاون، در اقتصاد کشور کلیدی است

پیام خراسان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بانک توسعه تعاون، عنصر کلیدی در تقویت و توسعه بخش تعاون کشور است و نهادهایی چون صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون، اتاق تعاون و اتحادیه‌های تعاونی با همدلی و تعریف اهداف مشترک، می‌توانند بسیاری از چالش‌های کشور را رفع کنند.

اقدامات وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حوزه روابط کار تشریح شد: کاهش ۱۲ درصدی تعداد بنگاه های مشکل دار / رشد ۱۲.۳ درصدی طرح های طبقه بندی مشاغل

پیام خراسان - اقدامات وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حوزه روابط کار (از ابتدای استقرار دولت سیزدهم تا پایان مهرماه) تشریح شد.

کریمی بیرانوند: ایجاد حدود ۱۴هزار شغل تا پایان امسال در دستور کار قرار دارد

پیام خراسان - سرپرست معاونت اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس ذیل بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ و در صورت تامین بودجه ، حدود ۱۴ هزار و ۱۴۰ شغل که جزو وظایف ما است ایجاد می شود. این در حالی است که تاکنون حدود ۳۰ درصد این بودجه ذیل بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ تامین شده است. از سوی دیگر مسئولیت بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ نیز بر عهده وزارت اقتصاد است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: شاهد تضاد کمبود نیروی کار و بالابودن نرخ بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی هستیم

پیام خراسان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان این که واحدهای تولیدی در استان از یک سو با کمبود نیروی کار مواجه هستند و از سویی با بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی بدون مهارت مواجه هستند، تاکید کرد: این موضوع تضادی را در حوزه اشتغال و بیکاری استان ایجاد کرده است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: مساجد باید به کانون‌های کارآفرینی تبدیل شوند

پیام خراسان - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: طرح شبکه امامت ظرفیت بسیار مهمی است که در اقصی نقاط کشور مخصوصا استان هرمزگان می تواند بازوی توانمندی برای وزارت مردم در توسعه زیست بوم اشتغال با محوریت مساجد باشد‌.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: ملاقات های مردمی در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعان در دستور کار قرار دارد

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: ملاقات های مردمی در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعان در دستور کار قرار دارد .

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تامین نیروی کار از اتباع بیگانه بدون مجوز خط قرمز است

پیام خراسان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: در صورت مشاهده به کارگیری نیروی کار بیگانه غیرمجاز در شهرستانی که ورود اتباع بیگانه به آنها ممنوع است به شدت با مدیران خاطی طبق قوانین و مقررات برخورد می کنیم.

ساير مطالب

اعزام محدود زائران از هفته‌های آینده به سوریه آغاز می‌شود

طلبگی امتداد مسیر انبیا و ائمه اطهار (ع) است

پیش بینی تعطیلی 60 درصدی آژانس های گردشگری خراسان شمالی تا سال آینده

سی و یکمین جشنواره تئاتر رضوی در قوچان آغاز به کار کرد

نگاهی به معیار سنجش ارزش آدمیان بر اساس آموزه‌های اسلام

عناوین روزنامه‌های هشتم آذر ماه خراسان رضوی

سی و یکمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی آغاز به کار کرد

یک جامعه‌شناس: سواد رسانه‌ای موجب پیشگیری از آسیبهای اجتماعی می‌شود

برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در خراسان شمالی

اعلام برنامه اجراهای جشنواره تئاتر خراسان رضوی

رتبه دوم خراسان رضوی در طرح پاییزه کتاب

عناوین روزنامه‌های هفتم آذر ماه خراسان رضوی

جشنواره تئاتر خراسان رضوی بدون بلیت‎‌فروشی برگزار می‌شود

نمایندگان خراسان رضوی در مرحله نهایی مسابقات سراسری قرآن معرفی شدند

تئاتر بیشترین آسیب را از کرونا دید

رمانتیسم عماد و طوبا در سینماهای مشهد

بزرگداشت آیت‌الله سیدجواد حسینی خامنه‌ای در مشهد برگزار می‌شود

آیا صداوسیما متحول می‌شود؟

پایان شانزدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی با معرفی برترین ها

گذری بر رویدادهای فرهنگ و هنر خراسان رضوی در هفته‌ای که گذشت

عناوین روزنامه‌های ششم آذر ماه خراسان رضوی

پایان شانزدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی با معرفی برترین ها

روضه‌خوانی‌ها با قرآن مانوس باشد

جلسات قرآن باید احیاگر جامعه باشد

لیست پخش برنامه های سیمای خراسان رضوی

32 درصد هدفگذاری دوره سوادآموزی عشایری خراسان شمالی محقق شد

راز حروف مقطعه در ابتدای سوره‌های قرآن چیست؟

حجت‌الاسلام نیک‌بین: گردشگران اروپایی با مشاهده فرهنگ مسلمانان جذب اسلام می‌شوند

برخی بناهای تاریخی بجستان در خراسان رضوی نیازمند مرمت فوری است

دادگستری البرز حکم تخریب 2 مدرسه محمدشهر را متوقف کرد

قیامت بی حسین غوغا ندارد/ شفاعت بی حسین معنا ندارد

شرایط زیارت در روضه منوره و اماکن متبرکه حرم رضوی تسهیل می‌شود

تسهیل شرایط زیارت در روضه منوره و اماکن متبرکه حرم رضوی

آخر این هفته به کدام گالری مشهد برویم؟

"بازگشت" پس از 12 سال غیبت!

اعزام زائر به عتبات عالیات از سرگرفته می شود

جلسات قرآنی باید منجر به قیام شود

هدف‌گذاری برای 5 میلیون جلسه خانگی قرآن

سی و دومین جشنواره تئاتر خراسان شمالی آغاز شد

کارگردان تئاتر شیر تو شیر: نمایش باید شادی را به مردم منتقل کند

راهیابی فیلم ساز خراسان شمالی به پانزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت

طراحی گرافیک همچون سفری هیجان انگیز است

یک فروشنده کتاب: در طرح «فصل کتاب» به اندازه یک‌ ماه کتاب می‌فروشیم

داریوش ارجمند: نقش مالک اشتر در سریال امام علی(ع) پاداش زندگی جوانی من بود

جامعه کبیره، تجدید بیعتی با اولیای الهی

راز موفقیت «تن‌تن»!

فراخوان جشنواره هنرهای شهری مشهد منتشر شد

کشف جدید باستان‌شناسان ایران و فرانسه در شمال خراسان

2 سینمای مشهد در میان 10 سینمای پرفروش کشور

بوی ماه‌مهر این بار در آذر/ دانش‌آموزان بعد از 21 ماه خانه‌نشینی راهی مدرسه شدند

نام 4 اثر حوزه هنری بین برگزیدگان جشنواره کتاب سال خراسان شمالی

عناوین روزنامه‌های اول آذر ماه خراسان رضوی

مجمع بین‌المللی حافظان قرآن کریم کشور در مشهد تشکیل شد

جذب نیروی خرید خدمت آموزش‌و پرورش طبق قانون است

لیست پخش برنامه های سیمای خراسان رضوی

توسعه گردشگری مذهبی راهی برای تبدیل بنای چهارطاقی به مرکز گردشگری در شیروان

رونمایی از کتاب مجتبی گلستانی پس از درگذشتش

فعالیت‌های فرهنگی آستان قدس منطبق با نیازهای روز جامعه تدوین می‌شود

سالانه در خراسان شمالی 45 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس نوشته می‌شود

چوب حراج به خانه تاریخی سالاری

چهره جدید عطاران که دیشب رونمایی کرد

برگزاری همایش مجاهدان سایبری در خراسان جنوبی

گام برداشتن شهرداری در توسعه آموزش و پرورش

برگزاری عصر شعر درانتظار خورشید در محمدشهر

جادوی آب و خاک در سفالینه‌هایی ایرانی / سرانگشتانی که به خاک جان می‌دهند

چشمه دوزی، هنری دشوار اما زیبا

حوض و آب انبارهای تاریخی فردوس در انتظار مرمت

امیدبخشی، اعتمادسازی و افزایش سرمایه اجتماعی 3 محور فعالیت‌های رسانه‌ای آستان قدس رضوی

«پاییزه کتاب» در 8 کتابفروشی خراسان شمالی آغاز شد

مدرسه خیرساز در شیروان به بهره برداری رسید

بر صحنه نمایش مشهد چه می‌گذرد؟

عناوین روزنامه‌های بیست و نهم آبان‌ ماه خراسان رضوی

گذری بر فرهنگ و هنر خراسان رضوی در هفته گذشته

پایان سومین جشنواره انتخاب کتاب سال خراسان شمالی با معرفی برترین‌ها

کمک 145 میلیارد تومانی خیران به تجهیز مدارس

نیاز ویژه گلستان به پرواز گرگان قم/ گلستان مهد ارادتمندان اهل بیت(ع) است

خبر مهم برای حاجی‌های ایرانی/زائران چه واکسنی باید بزنند؟

لزوم توجه به افزایش سرانه کتابخوانی و حمایت از ناشران

کتابخانه‌های حوزه‌های علمیه با 80 هزار جلد کتاب جدید تجهیز می‌شود

ثواب زیارت «آل یاسین» در جمعه‌های انتظار

63 درصد دانش آموزان خراسان شمالی دُز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند

چشم‌ها می‌شنوند!

در گالری‌های مشهد چه خبر است؟

«حکم تجدیدنظر» در سینماهای مشهد

حضور 15 فعال قرآنی خراسان شمالی در اجلاسیه مدرسین نهضت قرآنی نورالثقلین

اجرای طرح پاییزه در 117 کتابفروشی خراسان رضوی

تجلیل آستان قدس رضوی از خادمان و واقفان کتاب و کتاب‌خوانی

کتاب «عناب، از کاشت تا فرآوری» نوشته پژوهشگران مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاددانشگاهی

آغاز نخستین رویداد تولید محتوای فضای مجازی در خراسان شمالی

کتاب، علم و فرهنگ از عرصه‌های ضروری برای وقف است

جشنواره تولید محتوای فضای مجازی امید در خراسان شمالی برگزار می‌شود

خراسان باید قطب سینمای مذهبی کشور باشد

عدم پرداخت سهم نیم درصدی کتابخانه ها توسط شهرداری های خراسان شمالی

استان‌ها محور سیاست‌های وزارت ارشاد است/دنبال به‌ کار گیری مدیران جوان و انقلابی هستیم

متعهد به هنر پاک و انقلابی هستم

پایانی بر سال‌های گمنامی و چشم به راهی/ خلیل در آغوش مادر آرام گرفت

نهمین نمایشگاه چاپ در مشهد امروز آغاز به کار می‌کند

نرخ باسوادی در خراسان شمالی 97 درصد است

ترک تحصیل دانش آموزان یک روستا در سایه نبود دبیرستان و مشکلات مخابراتی

عناوین روزنامه‌های بیست و ششم آبان‌ماه خراسان رضوی