پیام خراسان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: هفته گرامیداشت دفاع مقدس زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس با حضور در منزل شهید محمد کلاته با خانواده آن شهید والامقام دیدار و گفتگو کرد‎.‎

برگزاری کارگروه استانی اجرای تفاهم نامه معاونت تعاون و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان در کردستان

پیام خراسان - در راستای اجرای تفاهم نامه کشوری معاونت امور تعاون و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، اولین جلسه کارگروه استانی این تفاهم نامه به ریاست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، در محل دفتر مدیریت اداره کل کار کردستان برگزار شد.

مانور پایش و بازرسی وضعیت ایمنی در کارگاه های پرخطر استان کردستان برگزار شد

پیام خراسان - همزمان با سراسر کشور و به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی، مانور پایش و بازرسی وضعیت ایمنی در کارگاه های پرخطر استان با حضور مدیرکل کار، بازرسان کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان نظام مهندسی استان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: بازرسی کار در راستای پیشگیری از تکرار حوادث است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی از اجرای طرح سراسری بازرسی ضربتی از کارگاه های پرخطر توسط بازرسان کار استان مرکزی همزمان با سراسر کشور خبر داد.

سالانه بیش از ۴۰۰ هزار بازرسی کار از کارگاه های فعال انجام می شود / ۲۱ هزار کمیته حفاظت فنی در کشور فعال است

پیام خراسان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه در کشور حدود ۸۰۰ بازرس کار در حال فعالیت هستند گفت: سالانه بیش از ۴۰۰ هزار بازرسی کار از کارگاه های فعال انجام می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در بازدید از کارخانه لاستیک بارز: کارگران در دوره های مختلف چرخ های تولید را به حرکت درآورده اند

پیام خراسان - در سومین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس، استاندار کردستان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران ارشد استانی با حضور در کارخانه لاستیک بارز، ضمن بازدید از خط تولید، مشکلات این کارخانه را مورد بررسی قرار دادند.

۲۱ هزار پرونده توانبخشی در بهزیستی زنجان تشکیل شده است

پیام خراسان - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: بیش از ۲۱ هزار پرونده توانبخشی تحت حمایت در بهزیستی زنجان تشکیل شده است و یک هزار و ۶۹۸ نفر از افراد دارای معلولیت نیز از خدمات مراکز شبانه روزی بهره مند هستند.

شناسایی موانع توسعه طرح های نوآورانه واحد های اقتصادی استان خراسان شمالی در دستور کار قرار گرفت

پیام خراسان - طی بازدیدی که توسط سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی و جمعی از مدیران ارشد متولی اشتغال استان از تعدادی از شرکت تعاونی های شایسته تقدیر و محل فعالیت کارآفرینان برتر عضو هیات امنای کانون کارآفرینان استان صورت گرفت موانع پیشرفت و توسعه این واحد ها مورد بررسی قرار گرفت.

برنامه‌ها و سوابق وزیر پیشنهادی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شد

پیام خراسان - برنامه‌ها و سوابق وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اولین نشست شورای مرکزی اجلاسیه دوم فراکسیون انقلاب اسلامی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی بررسی شد.

حوادث ناشی از کار در کارگاه های ساختمانی سیستان و بلوچستان ۴۶ درصد کاهش یافت

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با تشدید برنامه های بازرسی و نظارتی بر کارگاه های ساختمانی، خوشبختانه در پنج ماه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۴۶ درصد کاهش حوادث ناشی از کار را در کارگاه های ساختمانی شاهد هستیم.

قرارگاه جهادی اشتغال در استان البرز تشکیل می شود

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در بازدید از واحدهای تولیدی ، صنعتی در شهرک صنعتی کوثر در شهرستان اشتهارد از راه اندازه قرارگاه جهادی اشتغال در استان خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: ۹ هزار و ۳۶۹ فرصت شغلی امسال در استان همدان ایجاد شده است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: ایجاد حداقل ۲۳ هزار و ۵۸۹ فرصت شغلی تعهد استان در سال جاری است که تاکنون ۹ هزار و ۳۶۹ شغل ایجاد شده است.

انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش و پرورش استان البرز با محوریت شتاب‌بخشی به سوادآموزی

پیام خراسان - تفاهم نامه همکاری مشترک ادارات کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و آموزش و پرورش استان البرز با محوریت شتاب بخشی به باسوادی کامل در گروه سنی ۱۰ تا ۴۹ سال منعقد شد.

۲۸ درصد از تعهد اشتغال استان خراسان شمالی محقق شده است

پیام خراسان - از ابتدای سال جاری تاکنون با ثبت بیش از ۴۵۰۰ ایجاد اشتغال در سامانه رصد از طرف دستگاههای اجرایی استان قریب به ۲۸ درصد از ۱۶ هزار ۳۰۰ اشتغال تعهد شده به انجام رسیده است.

سرپرست دفتر امور آسیب های اجتماعی: اجرای هرگونه اقدامات توسعه‌ای در کشور نیازمند پیوست اجتماعی است

پیام خراسان - پویا فر سرپرست دفتر امور آسیب های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : اجرای اقدامات توسعه ای در جامعه به دلیل ماهیت پیچیده آنها و واکنش مردمی در برابر تاثیرات آن ، نیازمند ارزیابی تاثیرات اجتماعی و بویژه تدوین پیوست اجتماعی است .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: بهترین الگوی کسب‌ و کار «تعاونی» است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی گفت: سهم تعاونی در استان و کشور ما​ کمتر از ۵ درصد در تولید ناخالص داخلی است درحالی که در دنیا این عدد ۲۰ درصد است و باید فرآیند ایجاد کنیم که به سمت​ سوی اقتصاد تعاون محور حرکت کنیم​ و با این فرآیند​ هم اشتغال پایدار و هم سهمی در تولید ناخالص داخلی داشته باشیم.

اشتغال بیش از ۷۰۰ مددجوی بهزیستی زنجان طی یکسال گذشته

پیام خراسان - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: با کارهای انجام گرفته طی فعالیت یک‌ساله دولت سیزدهم و با منابع ۳۶ میلیارد تومانی از محل تسهیلات اشتغالزایی و مشوق های بیمه ای و غیره برای بیش از ۷۰۰ مددجو شغل ایجاد شده است.

مدیرکل بهزیستی گیلان خبرداد: آغاز اجرای برنامه پیشگیری از معلولیت های دوران سالمندی

پیام خراسان - مدیرکل بهزیستی استان گیلان از آغاز اجرای برنامه پیشگیری از معلولیت های دوران سالمندی برای ۴۵۰۰ نفر از میانسالان و سالمندان استان گیلان در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ خبر داد.

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

پیام خراسان - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام به جذب کارکنان وظیفه در حوزه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته کشور اقدام می‌کند.

تحقق ۴۱ درصدی هدف‌گذاری اشتغال امسال در کرمانشاه

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه از ابتدای امسال بیش از ۱۷ هزار شغل در کرمانشاه ایجاد و در سامانه "رصد" ثبت شده است، گفت: ۴۱ درصد هدف گذاری ایجاد اشتغال امسال استان محقق شده است.

رتبه دوم خراسان شمالی در مدت زمان رسیدگی به پرونده های دعوی کارگر و کارفرما

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با تسریع در ارائه خدمات توانست رتبه دوم مدت زمان رسیدگی به پرونده های دعوی کارگر و کارفرما در ۵ ماهه نخست سال جاری را به خود اختصاص دهد.

بازدید سرپرست وزارت رفاه از کارخانه فولاد اکسین خوزستان

پیام خراسان - دکتر «محمدهادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به استان خوزستان سفر کرده است، صبح امروز پنج‌شنبه از کارخانه فولاد اکسین خوزستان بازدید و از نزدیک مشکلات، چالش‌ها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این واحد صنعتی را بررسی کرد.

بازدید سرپرست وزارت رفاه از روند خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در موکب‌های پایانه مرزی چزابه و شلمچه

پیام خراسان - دکتر «محمد‌هادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر به استان خوزستان از مو‌کب‌های برپا شده از سوی زیرمجموعه‌های این وزارتخانه در پایانه های مرزی چزابه و شلمچه بازدید و بر خدمات‌رسانی بهتر به زائران اربعین حسینی تأکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: حمایت از تعاونی های توسعه و عمران گامی موثر در مردمی کردن اقتصاد است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: با تشکیل دو تعاونی در هفته تعاون سال جاری جمعا ۹ شرکت داریم و به دنبال تشکیل اتحادیه تعاونی های توسعه و عمران نیز هستیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: مردمی کردن اقتصاد، از الزامات اقتصاد مقامتی است

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در مراسم تجلیل از تعاونی های برتر با بیان اینکه بیش از ۳ هزار و ۱۰۰ تعاونی در استان کرمانشاه فعال هستند،گفت: تعاونی ها بیش از ۵۰ هزار فرصت شغلی در استان کرمانشاه ایجاد کرده اند.

افتتاح اولین واحد‌های مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در زاهدان

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: در آخرین روز از هفته تعاون، با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهور، ۴۵۷ طرح تعاونی سراسر کشور از جمله تحویل اولین واحد‌های مسکونی اقدام ملی مسکن در زاهدان افتتاح شد.

چکشیان: خانه های فرهنگ کار در بنگاه ها باید فرهنگ کار و تلاش را ارتقا دهند

پیام خراسان - معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مأموریت اصلی خانه های فرهنگ کار در بنگاه ها ارتقای فرهنگ کار و تلاش برای نهادینه کردن ارزش نفس کار است

حل بهتر مشکلات با مفهوم تعاون

پیام خراسان - سخنگوی دولت گفت: ما هرچقدر بهتر از مفهوم تعاون بهره‌برداری کردیم، همه با هم توانستیم مشکلات را بهتر برطرف کنیم.

همایش بزرگ تجلیل از تعاونی های برتر کردستانی برگزار شد

پیام خراسان - همایش بزرگ تجلیل از تعاونی های برتر استان کردستان، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیران ارشد استانی و جمعی از تعاونگران استان برگزار و از تعاونی برتر کردستانی تجلیل شد.

رسیدگی و حل و فصل یک هزار و ۶۸۰ دادخواست در مراجع حل اختلاف کارسمنان

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، تعداد دادخواست های رسیدگی شده از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون در مراجع حل اختلاف کار استان را یک هزار و ۶۸۰ فقره اعلام کرد.

شاغلین فصلی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر زنجان عضو می‌شوند

پیام خراسان - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان گفت: کارگران و شاغلین فصلی جزو جدید ترین گروه هایی هستند که می توانند به عضویت این صندوق درآمده و از مزایای آن بهره بگیرند.

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی بر حضور میدانی برای رفع مشکلات واحدهای نیمه تعطیل

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تلاش های جهادی و حضور میدانی کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در محل کارگاههای تعطیل و نیمه تعطیل استان جهت رفع مشکلات و احیاء دوباره آنها به صورت مستمر انجام می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تشکیل شرکت های تعاونی یک راهکار اساسی در مردمی کردن اقتصاد به شمار می رود

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: همزمان با دومین روز از هفته تعاون یک شرکت تعاونی حمل و نقل بار در شهرستان مهریز مورد بهره برداری قرار گرفت.

دیدار فرمانده نیروی انتظامی کردستان با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همزمان با سالروز گرامیداشت هفته تعاون

پیام خراسان - فرمانده انتظامی استان کردستان با حضور در دفتر فرزاد پیشکاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، با وی دیدار و هفته تعاون را به تعاونگران تبریک گفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: رویکرد عدالت محوری دولت سیزدهم توسط تعاونی ها محقق می شود

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: رویکرد دولت در حمایت از تعاونی ها جدی است زیرا ساختار تعاون دو شعار محوری دولت یعنی اقتصاد مردمی و عدالت محوری را به خوبی محقق می کند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: تعاونی‌ها آماده کمک به رشد استان هستند

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با توجه به ظرفیت بالای بخش تعاون در استان اعلام می کنیم تعاونی‌ها آماده کمک به رشد استان هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: مشکلات تعاونی‌های قزوین رصد و پیگیری می‌شود

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: در حال حاضر در استان تقویت ساختارهای تعاونی و حل مشکلات تعاونی‌ها در حال پیگیری است و در حال رصد هستیم و یک تیم حقوقی و کارشناسی قوی در نظر گرفته شده و با کانون وکلا هم تفاهم نامه خواهیم داشت.

مسکنی در آیین افتتاحیه سامانه نقل و انتقال الکترونیکی عضویت شرکت‌های تعاونی: هوشمند‌سازی و توسعه دولت الکترونیک موجب تقویت مردمی‌سازی بخش تعاون می‌شود

پیام خراسان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هوشمندسازی و توسعه دولت الکترونیک موجب تقویت مردمی‌سازی بخش تعاون می‌شود.

پیرهادی: شاهد رویکرد تحولی در هوشمند‌سازی بخش تعاون هستیم

پیام خراسان - نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: در دوره معاونت امور تعاون دولت سیزدهم شاهد رویکرد تحولی در هوشمند‌سازی بخش تعاون هستیم.

ساير مطالب

سازمان حفاظت محیط زیست باید در حوزه آموزش، پیشرو و نوآور باشد

همت دولت برای توسعه زیرساخت‌های فرهنگی خراسان‌شمالی

حضور آیت‌الله بشیر نجفی در پیاده‌روی اربعین حسینی

متولی اصلی راهپیمایی اربعین کجاست ؟ / سکوت معنادار سازمان حج و زیارت

بازی با آبروی افراد در فضای مجازی نشان از بی‌تقوایی است

یک زیارت خاص

هفدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی برگزار می شود

صائب رئیس خبرگزاری صداوسیما شد

نماینده مجلس: 350 میلیارد ریال برای تجهیز سینمای تربت‌حیدریه اختصاص یافت

تصویر 160 سال پیش عکاس ایتالیایی از حرم امام رضا (ع)

بیش از 5000 دانش‌آموز خراسان‌جنوبی در سامانه سفارش کتاب ثبت نام نکرده‌اند

کتاب طنز «انوری ابیوردی» از ابوالفضل زرویی منتشر شد

1700 معلم خراسان شمالی در آستانه بازنشستگی هستند

مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم در طبس

چه کسی زیارت اربعین را نقل کرده است؟

تربیت 110 حافظ کل قرآن در مدرسه شبانه روزی اوقاف خراسان جنوبی

110 مدرسه حاشیه جاده‌های خراسان جنوبی بدون حصار کشی

دانش آموزان و معلمان در کلاس‌های پرجمعیت جا می‌گیرند

ضرغامی: «کشتی باچوخه» بدون دخالت فیفا و فیلا با حضور تماشاگران زن برگزار می‌شود/ ایرانیان ⁧‫شادی‬⁩ خانوادگی را خوب بلدند

تصاویر همزمان راهپیمایی زیارت اربعین حسینی و حرم مطهر امام علی(ع) و امام حسین(ع)

زائران حسینی از بیمه اربعین غافل نشوند

مستند زندگی «سردار شهید محمدزاده» در حال ساخت است

305 اثر تاریخی و فرهنگی دیگر خراسان رضوی ثبت ملی شد

123 نفر در چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن طبس رقابت می‌کنند

طرح کتابخوانی «شهید مدرس» در کاشمر اجرا می شود

58 طرح فرهنگی اشتغالزای خراسان‌شمالی در دولت سیزدهم اجرا شد

صفحه نخست روزنامه‌های خراسان جنوبی - دوشنبه 14 شهریور

نظر مراجع تقلید درباره زیارت اربعین در روز اربعین+عکس

برپایی 68 موکب و توزیع 5 میلیون غذا در ایران و عراق به مناسبت اربعین

زبان طنز بهتر می‌تواند حرف‌های جدی را بازگو کند | وقتی بازیگرانی برای اولین بار روی صحنه می‌آیند نباید تخریب شوند؛ از اهالی تئاتر گله دارم

دوازدهمین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه در فردوس آغاز شد

ثبت10 موقوفه‌ در سرایان با نیات قرآنی

نظر ضرغامی درباره رونق گردشگری در مشهد/ معاون رئیسی: کارنامه دولت بسیار خوب است/ چرا پاسخ ایران به مذاق آمریکا خوش نیامد؟

هنر انقلابی باید مبین ارزش‌های اسلام و انقلاب باشد

آیت الله جوادی املی : زیارت اربعین و کربلا ستون ولایت است

راز ماندگاری نام شهید رئیس‌علی دلواری/ سرداری که تاریخ‌ساز شد

لیلای سریال «راز ناتمام» نقش چالش برانگیزی بود

دیپلماسی زیارت اربعین

چهارمین کنگره جهانی قلب «کاسپین» در مشهد برگزار می‌شود

قصه پر غصه سینما در تربت حیدریه

حضور خراسان‌شمالی در نمایشگاه صنایع‌دستی همدان

فعالیت 1200 نفر در موکب‌های خراسان جنوبی

مروری بر روزنامه‌های صبح خراسان رضوی

خداحافظی دانش آموزان کاشمر با مدارس کانکسی/ مدرسه بهاران با 17 میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری رسید

شاعر نیشابوری برگزیده سوگواره ملی شعر عاشورایی

نشست‌های تخصصی با ائمه جمعه خراسان شمالی برگزار شد

اعزام 120 دانش‌آموز تحت حمایت چهارمحال و بختیاری به مشهد مقدس

روایت فرهاد جم از بازی در نقش شهید باهنر

گنجعلی‌خان و ارادتش به حضرت ثامن‌الحجج(ع)

صفحه نخست روزنامه‌های خراسان جنوبی - دوشنبه 7 شهریور

سفر اربعین باید باعث شناخت و نفرت از یزید زمان شود

رونمایی از کتاب «دوباره فردوس» روایت حضور جهادی آیت‌الله خامنه‌ای در زلزله فردوس

برگزاری کنفرانس بین المللی اربعین در کربلای معلی

آماده‌سازی حرم امام حسین (ع) برای استقبال از میلیون‌ها زائر اربعین

غبارروبی آرامگاه امام رضا در سفر رهبر انقلاب به مشهد

انیمیشن نیاز امروز جامعه ماست

نیاز فوری خراسان جنوبی به 200 کلاس درس

مدیر کل ارشاد خراسان رضوی: اخوان نزدیک‌ترین میراث دار فردوسی است

فیلم "دوزیست" با حضور جواد عزتی در مشهد به نمایش درآمد

نخستین فیلم درباره مرحوم علامه محمد رضا حکیمی در مشهد به نمایش در می آید

تداوم مدرسه‌سازی و نیاز به 400 کلاس درس در بیرجند

برگزاری دوره «مهارت تقریر نویسی» توسط حوزه علمیه خراسان شمالی

بهترین سریال‌های مستند 2022؛ از «راز ویکتوریا» تا «راز‌های پلی‌بوی»

انتقاد از بسته بودن مسجدها در بجنورد

مساجد، میراث پیامبر (ص) برای مسلمانان است

مسجد، میراث پیامبر (ص) برای مسلمانان است

راه اندازی تئاتر شهر در مجموعه سردار جنگل رشت

ثبت‌نام 189 هزار دانش‌آموز برای سال تحصیلی جدید در خراسان‌شمالی

صفحه نخست روزنامه‌های خراسان جنوبی - شنبه 29 مرداد

دانش آموزان خراسان جنوبی در دو جشنواره کشوری 38 رتبه برتر کسب کردند

این افراد نمی‌توانند در ایام اربعین به زیارت عتبات بروند | زائران چگونه گذرنامه‌ها را تمدید کنند؟

پایان برگزاری نخستین دوره تربیت «معلم سبک زندگی قرآنی» در خراسان شمالی

29 موکب زنجانی در پیاده روی اربعین امسال فعالیت می‌کنند

اطلاعیه سازمان حج درباره ثبت‌نام اربعین+ جزئیات

اطلاعیه سازمان حج درباره ثبت‌نام اربعین

افزون بر 16 هزار دانش‌آموز خراسان‌شمالی از برنامه‌های اوقات فراغت بهره‌مند شدند

42 موکب از خراسان‌جنوبی در کشور عراق مستقر می‌شوند

شروع استانداردسازی تاسیسات گردشگری در خراسان جنوبی

مرکز دارالقرآن در اسفراین خراسان‌شمالی راه‌اندازی می‌شود

نویسنده باید در مستندنگاری دانای کل باشد

دانش آموزان خراسان‌شمالی 52 رتبه برتر جشنواره‌های کشوری را کسب کردند

خطبه های نماز جمعه شهرستانهای خراسان رضوی

مساجد در طراز انقلاب اسلامی مهمترین رکن جریان سازی اجتماعی و دینی هستند

ترکمنستان «مختومقلی» را به نام خود به تاراج بُرد/ گنبدکاووس به‌عنوان شهر خلاق معرفی شود

استاندار کربلا: روابط 2 شهر مشهد و کربلا باید الگوی شهرهای مذهبی شود

کلاسهای کانکسی خراسان رضوی تا پایان سال 1402 جمع‌آوری می‌شود

جشنواره رسانه ای ابوذر در استان تهران برگزار می شود

57 مدرسه در خراسان‌شمالی آماده بهره‌برداری است

20 هزار زنجانی برای زیارت اربعین ثبت نام کردند

خراسان رضوی در تدارک استقبال از زائران پیاده در دهه آخر صفر

درخشش کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی در مسابقات بین‌المللی نقاشی

کمک مردم خراسان جنوبی به عتبات عالیات

168 مدرسه کانکسی در خراسان شمالی

1900 نوآموز بدو ورود به دبستان در خراسان شمالی آموزش‌های دوزبانه را فرا می‌گیرند

عضو شورای شهر مشهد:رسانه‌ها، هنرمندان و کارآفرینان با کمبود فضا در این شهر مواجهند

شورای شهر با افزایش 30 درصدی نرخ سرویس مدارس در مشهد موافقت کرد

آغاز طرح اشتغالزایی "باران برکت" به همت کانون‌های مساجد

«نشان حسن» برای سومین‌بار به بازار نشر آمد

مرمت یک آب انبار تاریخی در رُشتخوار خراسان رضوی پایان یافت

حراج آثار هنری ایران در خارج غم‌بار است/ سفارتخانه‌ها و رایزن‌های فرهنگی در بازاریابی صنایع‌دستی کم‌کاری کرده‌اند