پیام خراسان

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان

پیام خراسان - سرتیپ دوم پاسدار ابوالقاسم شریفی رییس اداره ایثارگران کل نیروهای مسلح، سردار شاکرمی فرمانده سپاه پاسداران استان ایلام و جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان عصر سه‌شنبه ۲۰ تیرماه با خانوده‌های شهیدان والامقام «قنبر جم زاده» و «عزیز نیازیان»، جانباز روشندل «علی رحمانی» و جانباز «جعفر عزیزمنش» و «حسینعلی پنجستونی» دیدار و از ایشان تجلیل بعمل آوردند.

دیدار با بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ خانواده‌ معظم شهدا در استان چهار محال و بختیاری

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال‌و بختیاری با اشاره به اجرای طرح «سپاس» با هدف سرکشی و دیدار با خانواده شهدا، بیان کرد: امسال تاکنون سه هزار و ۷۳۲ دیدار و سرکشی انجام شده است و رقم مطلوبی در مقایسه با سال گذشته است که سه هزار و ۳۰۰ دیدار در کل سال انجام شد.

اجتماع بزرگ نوه شهیدی‌ها در استان البرز

پیام خراسان - اجتماع بزرگ نوه شهیدی‌ها بعدازظهر سه شنبه ۲ تیرماه باهدف زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا و ارتباط نسلی بین نوادگان شهدا و شهدا برای تقویت روحیه ایثار، جهاد و شهادت و همچنین ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در بین آحاد مردم و علی‌الخصوص کودکان و نوجوانان در سطح شهر و مدارس به همت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، موسسه فرهنگی شهید منصوری و شورای شهر با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، فرزندان و نوه‌های شهدا، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، عمار ایزدیار سخنگو و نائب رئیس شورای شهر کرج و سایر مسئولین و اقشار مختلف مردم در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد.

هفت سال خانه نشینی شهیده بیگم مطلوبی برای حفظ حجاب

پیام خراسان - در زمان رضا شاه که دستور کشف حجاب صادر شده بود، شهیده بیگم مطلوبی روزی به قصد انجام کاری، محجبه از منزل بیرون رفت که با برخورد تند یکی از پاسبان‌های آن زمان رو به رو شد که قصد برداشتن چادرش را داشت بعد از آن روز وی با خود عهد بست برای حفظ حجابش از خانه بیرون نرود و بر این عهد سالها پای بند بود.

همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های ایثارگران استان اردبیل

پیام خراسان - با حضور استاندار اردبیل، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و مشاوران امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی، روز سه‌شنبه ۲۰ تیرماه همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی، تشکل‌های ایثارگران و مشارکت مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در محل استانداری اردبیل برگزار شد.

اردوی یک‌روزه فرهنگی، تفریحی، درمانی و آموزشی ویژه همسران جانبازان و شهدا منطقه سه مشهد

پیام خراسان - اردوی فرهنگی، تفریحی، درمانی و آموزشی به منظور ارتقا سطح نشاط و شادابی همسران شهدا و همسران جانبازان تحت پوشش بنیاد منطقه سه مشهدمقدس به مقصد منطقه گردشگری روستا و آبشار اخلمد برگزار شد.

همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل برگزار شد

پیام خراسان - در راستای هماهنگی و تقویت ارتباط و تعامل مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی با بنیاد شهید و امور ایثارگران، همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل با حضور استاندار و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد استان کهگیلویه و بویراحمد با ۴۷ ایثارگر

پیام خراسان - ملاقات عمومی رضا پارسیان‌نژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد با جامعه ایثارگران برگزار شد. در این ملاقات، ۴۷نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران طی دیدار چهره به چهره با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند.

نخستین نشست هم‌اندیشی اداره کل پذیرش و امور اداری ایثارگران برگزار شد

پیام خراسان - نخستین نشست هم‌اندیشی اداره کل پذیرش و امور اداری ایثارگران با حضور معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیران کل بنیاد استان‌ها برگزار شد.

تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برمی‌دارند

پیام خراسان - مدیرعامل انجمن همسران شهدای استان فارس پس از نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر در حوزه‌های بانوان شاهد و ایثارگر، مصدومان شیمیایی و شهدای ترور، گفت: تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مردمی سازی فعالیت‌ها گام برمی‌دارند.

عیادت مدیرکل بنیاد استان مازندران از جانباز سرافراز ۷۰ درصد «مصطفی محمدی»

پیام خراسان - سعید کهن‌سال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با همراهی عباس‌نژاد معاون تعاون و رئیس بنیاد بابل از جانباز معزز ۷۰ درصد مصطفی محمدی که در بیمارستان آیت‌اله روحانی (ره) بابل بستری است دیدار و عیادت کرد.

سفر یکروزه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به شهرستان ایوان

پیام خراسان - در پی سفرهای هفتگی جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و رئیس اداره حراست و بازرسی، ضمن دیدار و گفتگو با حجت‌اله اکبری فرماندار شهرستان ایوان، با خانواده‌های معظم شهیدان «قباد چولکی»، «ابراهیم چولکی» و جانباز گرانقدر «یداله چولکی»، «محمود بیژن پور»، «حجت‌اله چولکی»، «صید محمد حوری»، «علی حوری» و «شمس‌اله طرنی زاده» در راستای طرح سپاس دیدار و سرکشی بعمل آوردند‌.

افتتاح شعبه شورای حل اختلاف بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد کرمانشاه در افتتاحیه شعبه ویژه شورای حل اختلاف در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: ما خادمان شهدا در بنیاد، تمام اهتمام خود را در راستای تسهیل‌گری امور و مسائل جامعه ایثارگری، بیش از پیش به کار می‌بندیم.

معرفی نخبگان ایثارگر کهگیلویه و بویراحمد نیازمند برنامه‌ریزی بهتری است

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تجلیل از برگزیدگان المپیاد دانش‌آموزی شاهد و ایثارگر گفت: معرفی نخبگان ایثارگر این استان و حمایت از آنان نیازمند برنامه‌ریزی بهتری است.

دیدار هفتگی مدیرکل بنیاد اصفهان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، طبق روال دوشنبه‌های دیدار، در دیداری چهره به چهره با خانواده‌های معزز و معظم شهدا ضمن تکریم جامعه ایثارگری به بررسی و رفع مسائل این عزیزان پرداخت و پای درد دل ایثارگران نشست.

اجتماع بزرگ مردمی عفاف و حجاب برگزار می‌شود

پیام خراسان - اجتماع عظیم امت انقلابی با مشارکت دبیرخانه ستاد عفاف و حجاب مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته گرامیداشت عفاف و حجاب برگزار خواهد شد.

ابلاغ دستورالعمل اجرایی برنامه اردوی «راه اشتغال»/حضور ۲۰۰۰ ایثارگر در اردوی «راه اشتغال» در سال جاری

پیام خراسان - نحوه ارائه خدمت به متقاضیان واجد شرایط بهره‌مندی از برنامه اردوی «راه اشتغال» برای سال ۱۴۰۲ از سوی معاون سلامت و توانمندسازی اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران ابلاغ شد.

دیدار مدیرکل بنیاد استان لرستان با جانبازان سرافراز

پیام خراسان - حجت الاسلام والمسلمین هاشمی، مدیرکل و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان به همراه فرماندار و مسئولین شهرستان رومشکان با جانبازان سرافراز «علی محمد امرایی» و«حشمت بازوند» دیدار و گفت‌وگو کرد.

تشییع پیکر شهدای حادثه کلانتری ۱۶ زاهدان

پیام خراسان - پیکر مطهر شهیدان ستوان سوم «علیرضا کیخا» و سرباز وظیفه «مبین رشیدی» با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم در زاهدان تشییع شد.

دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

پیام خراسان - در شامگاه ۱۸ تیر ماه و در ولادت حضرت امام موسی کاظم(ع)، حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با خانواده شهید والا مقام «علیمرد مهرداد» و جانباز ۴۵درصد «سید عیسی حسینی» دیدار و گفت‌وگو کردند.

اتمام بازسازی‌ گلزار شهدای دشتبان شهرستان دماوند/کار مرمت گلزار شهدای بی‌بی‌سکینه ملارد تا یک‌ماه آینده به پایان می‌رسد

پیام خراسان - عباسعلی رضایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با همراهی سیدمحمدرضا صالحی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بعدازظهر یکشنبه ۱۸ تیرماه با حضور در محله دشتبان شهرستان دماوند ضمن بازدید از گلزار شهدای این محله اظهار داشت: گلزار شهدای دشتبان شهرستان دماوند به طور کامل نوسازی شد و با هماهنگی‌های صورت گرفته و تخصیص اعتبار لازم، روند بازسازی و مرمت گلزار شهدای بی‌بی‌سکینه ملارد نیز تا یکماه آینده به اتمام می‌رسد. گفتنی است پیکر ۶ شهید گلگون‌کفن دوران دفاع مقدس در گلزار شهدای دشتبان آرمیده‌ است.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر سردار شهید «اسماعیل دقایقی»

پیام خراسان - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم نصرت همراهی» مادرگرامی شهید والامقام «سردار سرلشکر اسماعیل دقایقی» را تسلیت گفت.

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با خانواده شهدای سادات

پیام خراسان - حجت الاسلام داود میرزایی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی به مناسبت عیدسعید غدیر خم با حضور در منزل خانواده‌های معظم شهدای سادات، پدر شهید «میرسعید حسنی»، مادر شهید «میرحسین ذاکر یکانی» و مادر شهید «میرعباس خراسانی» در ارومیه با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

جانباز و آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس «محمود رحمتی» به خیل شهدا پیوست

پیام خراسان - «محمود رحمتی» جانباز ۷۰ درصد و آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس از استان البرز، پس از سال‌ها تحمل جراحت‌های ناشی از جنگ تحمیلی و اسارت در زندان‌های رژیم بعث عراق دعوت حق را لبیک گفت و به خیل شهدا پیوست.

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان با خانواده شهدای سادات در لرستان

پیام خراسان - حجت‌الاسلام والمسلمین هبت‌اله هاشمی، مدیرکل و مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با خانواده شهید والامقام «سیدمراد ندروندی» و شهید والامقام «سیدعبدالعظیم نورالحسینی» به مناسبت عید غدیر دیدار کرد.

دیدار استاندار و مدیرکل بنیاد اصفهان با خانواده شهیدان «توکلی» در اردستان

پیام خراسان - سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان به همراه مسعود احمدی‌نیا مدیرکل بنیاد استان در سفر شهرستانی خود به شهرستان اردستان همراه با حجت‌الاسلام سید صادق طباطبایی‌نژاد نماینده این شهرستان در خانه ملت با خانواده شهیدان والامقام «علی و سعید توکلی» دیدار و از ایشان تجلیل و دلجویی بعمل آوردند.

پنجمین یادواره تصویری افلاکیان در مازندران

پیام خراسان - پنجمین یادواره تصویری افلاکیان با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مدیران کل دامپزشکی، جهاد کشاورزی، مسئولین و همکاران بنیاد استان و شهرستان با محوریت سردار شهید محمد رحیم بردبار در نمازخانه بنیاد مازندران برگزار شد.

دیدار استاندار اردبیل با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سادات

پیام خراسان - داور نوری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل به همراه عاملی استاندار اردبیل به مناسبت عید غیر خم با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سادات دیدار کردند.

پدر شهیدان والامقام «قزلباش» آسمانی شد

پیام خراسان - مرحوم «حاج رحیم قزلباش» پدر شهیدان والامقام «غلامرضا و علیرضا قزلباش» از استان خوزستان دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

نخستین کارگاه آموزشی توجیهی هدایت تحصیلی داوطلبان شاهد و ایثارگر برگزار شد

پیام خراسان - نخستین کارگاه آموزشی توجیهی هدایت تحصیلی ویژه انتخاب رشته داوطلبان شاهد و ایثارگر آزمون سراسری ۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۴ تیرماه به همت اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن جلسات ساختمان شهید رسول زاده به صورت وبیناری برگزار شد.

تشکل‌های شاهد و ایثارگر فرهنگ ایثار و شهادت را الگوسازی کنند

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: تشکل‌های مردم نهاد به‌ویژه شاهد و ایثارگر می‌توانند فرهنگ ایثار و شهادت را با تبیین سیره و منش شهدا و به تصویر کشیدن سبک زندگی آنها برای مردم و نسل جوان الگوسازی کنند.

والدین معظم شهدا گنجینه‌های معنوی، آیه‌های صبر، استقامت و ایثار هستند

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: والدین معظم شهدا گنجینه‌های معنوی، آیه‌های صبر، استقامت و ایثار هستند که بزرگ ترین سرمایه وجودی خود را تقدیم آرامش، آسایش، ولایت و امنیت این مملکت کردند.

نشست دبیران کل تشکل‌های شاهد و ایثارگر با رئیس سازمان انرژی اتمی برگزار شد

پیام خراسان - نشست دبیران کل تشکل‌های شاهد و ایثارگر سراسر کشور با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی و معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز دوشنبه ۱۲ تیرماه در سالن شهید شهریاری سازمان انرژی اتمی برگزار شد.

۳۰ جانباز دفاع مقدس مسیر قشم تا هنگام را به یاد ۲۹۰ شهید این پرواز شنا کردند

پیام خراسان - شناگران جانباز قطع نخایی، فاقد دست و پا که از نعمت ۲ چشم و ۲ دست بی نصیب هستند امروز (دوشنبه) در یک اقدام نمادین برای زنده نگاه داشتن یاد شهدای پرواز ۶۵۵ همزمان با سالروز حمله ددمنشانه ناوگان آمریکای جنایتکار در سال ۱۳۶۷ به هواپیمای مسافربری ایرباس فاصله ۲ مایل دریایی اسکله کندآلو در جزیره قشم تا جزیره هنگام را شنا کردند.

ساير مطالب

نخستین قرارگاه جهادی خاطره‌نگاری ایثارگران در بنیاد فارس آغاز به کارکرد

ضرورت فعالیت‌های مطالعاتی برای تحقق طرح تحول و مردمی سازی در بنیاد شهید و امور ایثارگران

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با دو خانواده شهید خلبان

سفر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان به شهرستان بندر ماهشهر

بازدید استاندار گلستان از پروژه توانبخشی ایثار گرگان/تندرستی و نشاط جامعه ایثارگری از اولویت‌های مهم دولت است

مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران اهانت به قرآن کریم را محکوم کرد

سفر قاضی زاده هاشمی به سردشت/ ادای احترام به مقام شامخ شهدای بمباران شیمیایی سردشت

نشست شورای اداری بنیاد خراسان شمالی/ تلاش همه‌جانبه و پاسخگویی به ایثارگران از وظایف کارکنان بنیاد است

آیین تکریم و معارفه مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران برگزار شد

برگزاری یادواره شهدای هفتم تیر در استان بوشهر

جانباز سرافراز 70 درصد «محمد سرمست» به یاران شهیدش پیوست

جانباز گرانقدر 70 درصد «محمد نعمت الله» به یاران شهیدش پیوست

خانواده‌های معظم شهدا قهرمانان برتر تاریخ کشور هستند/اهالی هنر برای نسل جوان الگو سازی کنند/پدران، مادران و همسران شهدا گنجیه بی‌نظیر خاطرات شهیدان قهرمان هستند

تشکر از عنایات ویژه رهبر معظم انقلاب به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران/ افق جدیدی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم جامعه ایثارگری گشوده شده است

شهیدان در اخلاص و ایمان، زهد و حرکت در مسیر الهی الگو و اسوه هستند

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان «نوشیروانی»

دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهید «احمدی/مجاهدت شهید در طول تاریخ ماندگار خواهد شد

حدود 12 هزار دیدار با ایثارگران به مناسبت روز ایثار، مقاومت و پیروزی

بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت روز مبارزه با سلاح‌های شیمیایی

مادر شهیدان «صادقی» آسمانی شد

جانباز گرانقدر 70 درصد «حاجی مرادی» به یاران شهیدش پیوست

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید «محمد مدیری»

آمادگی بانک دی برای ارائه تسهیلات به ایثارگران حقوق‌بگیر از بنیاد/آمادگی 6 هزار واحد پست‌بانک در مراکز شهری و روستایی برای ارائه خدمات به ایثارگران

شهید بهشتی الگوی مسئولان است

برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در مسیر تحول پیگیری می‌شود

برنامه ارزیابی سلامت جسمی و روحی جانبازان شیمیایی سردشت اجرا شد

برگزاری یادواره شهدای حماسه تاریخی «پد خندق» در یاسوج/لزوم معرفی حماسه «پد خندق» در گستره ملی

دیدار جمعی از خانواده‌های شهدا با رهبر معظم انقلاب -2

جانباز سرافراز 70 درصد «محمد مدیری» به یاران شهیدش پیوست

آمادگی بانک دی برای ارائه تسهیلات به ایثارگران حقوق‌بگیر از بنیاد/آمادگی 8 هزار واحد پست‌بانک در مراکز شهری و روستایی برای ارائه خدمات به ایثارگران

ملاقات مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با ایثارگران

کمیسیون پزشکی برای 250 ایثارگر زنجانی برگزار شد

نشست شورای سیاستگذاری دومین کنگره ملّی هشت هزار شهید استان همدان برگزار شد

راه شهیدان عزیز را با قوت اراده ادامه می‌دهیم

دیدار مدیرکل بنیاد لرستان با خانواده شهیدان والامقام «جودکی»، «محمودوند» و جانباز 70 درصد «حسین‌زاده»

درخواست 420 جانباز کهگیلویه و بویراحمدی در کمیسیون پزشکی بررسی شد

31 اقدام سند تحول دولت در حوزه ایثارگران تبدیل به برنامه عملیاتی شده است

چهل و پنجمین نشست هیئت امنای دانشگاه شاهد/ویژگی‌های دانشگاه شاهد در سند چشم‌انداز مورد توجه قرار گیرد

دیدار نماینده ولی فقیه در مازندران با دو خانواده شهید در ساری

حضور 120 تن از همسران شهدای قم در برنامه اردوهای یکروزه

مادر شهیدان والامقام «صمدیان» به لقاءالله پیوست

تشکل‌های شاهد و ایثارگر نیازهای ایثارگران را به بنیاد منتقل کنند/ طرح سپاس با رویکرد تکریم و ثبت نیازمندی‌های ایثارگران اجرایی می‌شود

مادر شهیدان گرانقدر «علی‌پور» آسمانی شد

خروج سازمان اقتصادی کوثر از پروژه‌های زیان‌ده/ ساخت 2000 واحد مسکونی از راه مولدسازی

آثار مثبت اجلاس سراسری مدیران بنیاد در اجرای دقیق برنامه‌های عملیاتی/غیرت در زندگی شهید الداغی جاری بود

نشست کارگروه‌های تخصصی اجلاس سراسری مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

مدارس شاهد باید بهترین مدارس کشور باشند

دویست و ششمین نشست شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران

آغاز ثبت نام مقطع دیپلم حوزه علمیه جانبازان قم

وداع باشکو مردم استان البرز با پیکر شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس/ پیکر شهید «عیسی شجاعی» در کرج تشییع شد

اجلاس سراسری مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران

برکت حضور ایثارگران، اقتدار ایران اسلامی است/ وزارت کار برای خدمت به ایثارگران از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد

مادر شهیدان «جلیلیان» به فرزندان شهیدش پیوست

دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با نخبگان شاهد و ایثارگر همدان/ بی‌توجهی به ایثارگران پذیرفتنی و قابل جبران نیست

دویست و ششمین نشست شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران/ ارتقای نقش مشاوران ایثارگران در دولت سیزدهم/ طراحی شبکه محله‌ای برای تکریم ایثارگران/ ضرورت اجرای قوانین حوزه ایثارگری در بخش‌های دولتی و خصوصی

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام با خانواده‌های معظم شهدا

مادر شهیدان «جهانگیری» آسمانی شد

آیین رونمایی از طرح‌های بهسازی، نوسازی و توسعه هتل کوثر رامسر برگزار شد

نشست نماینده ولی‌فقیه در بنیاد با بانوان شاغل در بنیاد/ نیروی انسانی بنیاد به لحاظ بصیرت در طراز شهدا باشند

نشست عمومی نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بانوان شاغل در ستاد بنیاد

حمایت از تشکل‌ها و گروه‌های جهادی شاهد و ایثارگر/فعالیت 400 خیر شاهد و ایثارگر مدرسه ساز در کشور

حمایت از تشکل‌ها و گروه‌های جهادی شاهد و ایثارگر/فعالیت 400 خیر شاهد و ایثارگر در کشور

پدر شهیدان والامقام ««باقری»» به فرزندان شهیدش پیوست

دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توفیق و رحمت الهی را در بر دارد

برگزاری شانزدهمین کمیسیون پزشکی برای مدعیان مصدومین شیمیایی سردشت

دیدار مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی با 2 جانباز شیمیایی در شهرستان سردشت

همه باید همیشه یاد و خاطره شهدای عزیز ایران اسلامی را زنده نگه داریم

دیدار استاندار ایلام و مدیرکل بنیاد استان با خانواده شهید والامقام «نارنجی»

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با جامعه ایثارگری

پاسخگویی به ایثارگران در میز خدمت بنیاد چهاردانگه/5هزار دیدار در سامانه سجایای بنیاد شهرستان‌های استان تهران ثبت شد

مراسم ختم مادر شهیدان شیخ شعبانی برگزار شد

نخستین همایش برنامه عملیاتی سال 1402 بنیاد/بنیاد شهید و امور ایثارگران به سازمانی هوشمند و مطالبه‌گر تبدیل می‌شود

«کاروان غیرت» در اربعین شهادت شهید «حمیدرضا الداغی» / شهید الداغی نمادی از غیرت ملت ایران است/شهادت شهید الداغی قلوب توطئه دشمنان را شکست داد

کاروان غیرت همزمان با چهلمین روز شهادت شهید غیرت «حمیدرضا الداغی»

پویش کاروان غیرت همزمان با چهلمین روز شهادت شهید غیرت «حمیدرضا الداغی»

نخستین همایش کشوری هماهنگی، همگرایی و یکپارچه‌سازی خدمات ایثارگران

اعطای هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به ایثارگران/حمایت ویژه از کارآفرینان برای اشتغال ایثارگران

دیدار مدیرکل و دبیر شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران با جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی

بررسی مسائل مرتبط با طلاب شاهد و ایثارگر در نشست سرپرست اداره‌کل آموزش بنیاد با مدیران حوزه علمیه قم

ملاقات حضوری با 30 نفر از ایثارگران قم در دوشنبه‌های تکریم

دولت سیزدهم مصمم به رفع مشکلات جامعه ایثارگری است

پنجاه و سومین سالگرد شهید آیت الله سعیدی در قم

پیام تسلیت رئیس‌جمهوری در پی درگذشت مادر و همسر شهیدان «موسسیان قزلچه»

رئیس جمهور در پیامی درگذشت مادر شهیدان «شیخ شعبانی» را تسلیت گفت

تولد دختر شهید مدافع امنیت زنجانی در کنار مزار پدر

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید تازه تفحص شده مسجد امام موسی بن جعفر(ع)

بررسی ارائه خدمات متناسب با نیازهای ایثارگران سالمند

استقبال مدیرکل بنیاد خراسان رضوی از خانواده‌های معظم شهدای اولین قطار بستان‌آباد-خاوران در ایستگاه راه‌آهن مشهد

دیدار استاندار ایلام و مدیرکل بنیاد استان با خانواده‌های معظم شهیدان «رجبیان»، «ظهیریان» و «عبدالهی»

امام‌خمینی (ره) به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توجه جدی داشتند/ شهدای 15 خرداد پیشگامان نهضت امام‌خمینی (ره) هستند

نخستین همایش برنامه عملیاتی سال 1402 بنیاد/بنیاد شهید و امور ایثارگران به سازمانی هوشمند و مطالبه‌گر تبدیل می‌شود

بانو «سیلوارت اوهانسیان» مادر و همسر شهیدان «موسسیان» آسمانی شد

جانباز 70 درصد «سعید عبدالخانی» به لقاءالله پیوست

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد تهران بزرگ با ایثارگران منطقه 4 تهران

پیام تبریک تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت سالروز زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی

تجلیل نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه از دو خانواده ایثارگر

دیدار مدیرکل بنیاد مازندران با والدین معزز شهید والامقام «مسعود عموزاد» در بهشهر

نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خراسان جنوبی /تأمین امنیت کشور در گرو تکریم جامعه ایثارگری است/ پاسخگویی مناسب به ایثارگران تکلیف شرعی همه دستگاه‌های اجرایی است

یاد، سلوک و مجاهدت شهدا با شیوه‌های خلاقانه و جذاب به نسل جوان منتقل شود/زنده نگه داشتن یاد شهید و خانواده‌ها و دوستان شهدا جهاد است