پیام خراسان

آخرين مطالب

اقتصادي

تکلیف املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی چه می‌شود؟

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل اقتصاد و دارایی خراسان جنوبی گفت: ۶۳ ملک مازاد مربوط به ۹ دستگاه اجرایی در خراسان جنوبی شناسایی شد که از این املاک مازاد، تاکنون ۱۱ ملک به ارزش ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به فروش رسیده است.

ساخت ۶۰ کیلومتر راه روستایی در خراسان شمالی با اعتبارات محرومیت زدایی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از ساخت ۶۰ کیلومتر راه روستایی در این استان با اعتبارات محرومیت زدایی خبر داد.

این رنگ زرد از چه حکایت دارد؟

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی گرمای تابستان و کاهش بارندگی باعث شده که در تمام مزارعی که توسط کارشناسان بررسی شده پیازهای خود زعفران و بنه زعفران آن رشدی را که باید را نداشته و تقریبا پیازهای زعفران در همه مزارع کیفیت خوبی ندارد و می‌شود گفت تقریبا پیاز از مزرعه زعفران حذف شده است.

برقرار شدن فوق العاده کارکنان مرزی دولت

پیام خراسان - «مصطفی نخعی» دبیرفراکسیون مرنشینان مجلس شورای اسلامی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس از بیرجند اظهارداشت: با پیگیری های مستمر بعمل آمده طی ماه های گذشته از ...

افزایش ۲۲۰ درصدی صادرات امانات پستی از خراسان جنوبی

پیام خراسان - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، رحیمی زاده مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی گفت: در هشت ماه گذشته ۵ هزار و ۱۱۵ دلار مرسوله پستی از خراسان جنوبی به خارج از ...

اجاره بهای مسکن در بیرجند ۱۵ درصد افزایش یافت

پیام خراسان - گروه استان‌ها_ رئیس اتحادیه مشاوران املاک بیرجند از افزایش اجاره‌های مسکن از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت: وضعیت اجاره های مسکن نسبت به ابتدای سال ۱۵ تا ۲۰ ...

برداشت ۳۵۰ هزار تن خاک صنعتی از معادن خراسان جنوبی

پیام خراسان - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، جرجانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: ۹۴ معدن در حوزه خاک‌های صنعتی در استان وجود دارد که ظرفیت ...

صرفه جویی ۸۵۰۰ مترمکعبی آب در خراسان شمالی با مسدود شدن چاه های غیرمجاز

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از صرفه جویی ۸۵۰۰ متر مکعبی آب در این استان با مسدود شدن تعدادی از چاه های غیرمجاز طی امسال خبر داد.

تولید فرش‌های بدون گره، زنگ خطری برای فرش دستباف ایرانی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با اشاره به تولید فرش بدون گره گفت: بسیاری از فروشندگان این نوع فرش را تحت عنوان فرش دستباف در بازار عرضه می‌کنند و از جایی که بسیاری از خریداران فرش دستباف تخصص لازم در تشخیص این نوع فرش ها را ندارند، در حق آنان اجحاف می‌شود زیرا صرف نظر از این که این نوع فرش‌ها موجب لطمه وارد کردن به ماهیت فرش دستباف ایرانی می‌شود، دوام و کیفیت فرش دستباف واقعی را ندارند.

بازار طلا و سکه غرق در کساد شده است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتحادیه صنف طلا، نقره و جواهر مشهد با اشاره به اینکه قیمت دلار به طرز چشم‌گیری افزایش پیدا کرده و شرایط کنونی باید کنترل شود، گفت: طلافروشان با نزدیک شدن به شب یلدا و افزایش تقاضای مردم، اندک امیدی به رونق بازار طلا و سکه داشتند اما متاسفانه با توجه به شرایط به وجود آمده کنونی، همان اندک امید نیز از بین رفته و بازار طلا و سکه غرق در کساد شده است.

یک لیتر از آب کشاورزی به فولاد اختصاص نخواهیم داد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با اشاره به مخالفت برای تامین آب صنایع فولادی از طریق چاه‌های کشاورزی و پساب، گفت: شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با تغییر کاربری چاه کشاورزی به صنعتی برای تامین آب صنایع فولادی در تربت حیدریه مخالف است.

جهش در تعداد جمعیت آهو شرایط زیست یوزپلنگ در میاندشت را مهیاتر کرد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی معاون فنی اداره کل محیط زیست خراسان شمالی گفت: جهش در تعداد جمعیت آهو در منطقه میاندشت جاجرم شرایط را برای زیست یوزپلنگ آسیایی مهیاتر کرده است.

ذخیره ۳۲ میلیون تنی خاک‌های صنعتی در خراسان جنوبی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه ۹۴ معدن در حوزه خاک‌های صنعتی در استان وجود دارد که ظرفیت استخراج سالانه از این معادن یک میلیون تن است، گفت: میزان ذخیره خاک‌های صنعتی در خراسان جنوبی ۳۲ میلیون تن است.

آیا موفقیت اقتصادی در گرو جمعیت زنان اقتصاددان است؟

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی باوجود اینکه زنان بیشتر از مردان به دنبال تحصیل در دانشگاه هستند، اما در دو دهه گذشته نسبت زنان به مردان فارغ‌التحصیل در رشته اقتصاد کاهش یافته یا راکد مانده است و فقدان نمایندگی زنان در مقاطع کارشناسی اقتصاد می‌تواند به توصیه‌های سیاستی نامتعادل برای مسائل مهمی مانند تغییرات آب‌وهوایی منجر شود. همچنین، رشته اقتصاد در میان دانشجویان با وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین و سایر اقلیت‌ها محبوبیت کمتری دارد.

۸۶ هزار مترمربع از اراضی شهرک و نواحی صنعتی خراسان شمالی خلع ید شد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: از ابتدای امسال تاکنون میزان ۸۶ هزار مترمربع از اراضی شهرک ها و نواحی صنعتی استان خلع ید شده است.

افزایش ۳۰۰ درصدی قیمت زعفران طی سال جاری

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران گفت: هر چند در سال‌های گذشته میزان تولید زعفران زیاد و حتی مازاد از میزان مصرف بود اما امسال به دلیل کاهش تولید زعفران قیمت این محصول بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ درصد افزایش داشته است.

توزیع بیش از ۷۰ هزار تن نهاده دامی در خراسان شمالی

پیام خراسان - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، رمضانی مدیر کل تعاون روستایی خراسان شمالی گفت: از این میزان، بیشترین رقم نهاده توزیع شده مربوط به کنسانتره به مقدار ...

حدود پنج هزار متقاضی شیروانی در طرح ملی مسکن ثبت نام کردند

پیام خراسان - بجنورد- سرپرست اداره راه و شهرسازی شیروان گفت: تاکنون ۴ هزار و ۸۱۵ متقاضی این شهرستان خراسان شمالی در طرح ملی مسکن ثبت نام کردند که این روند تا پانزدهم ماه جاری ادامه دارد.

ثبات قیمت در بازار خودروی مشهد بی‌معنا است

پیام خراسان - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،حمیدرضا حیدری رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران خودرو در مشهد گفت: قیمت‌ها در بازار خودرو کلانشهر مشهد ثبات نداشته و در ...

تکمیل ۳۵ طرح گردشگری خراسان جنوبی در دستور کار است

پیام خراسان - بیرجند - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی گفت: تکمیل ۳۵ طرح گردشگری نیمه‌تمام در دستور کار قرار دارد که در صورت اتمام آنها، بخشی از زیرساخت‌های گردشگرپذیری استان فراهم می‌شود.

استاد دانشگاه: تفکر سیستمی بسیاری از شاخص‌های اقتصادی را بهبود می‌بخشد

پیام خراسان - مشهد- عضو هیات علمی گروه مدیریت دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: نهادینه کردن تفکر سیستمی و رفتار مبتنی بر اصلاح ساختارگرایانه در حوزه تصمیم گیری می‌تواند بسیاری از شاخص‌های اقتصادی را بهبود بخشیده و بخشی از مشکلات کشور را حل کند.

قیمت خودرو در بازار مشهد ثبات ندارد

پیام خراسان - مشهد- رییس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران خودرو در مشهد گفت: قیمتها در بازار خودرو این کلانشهر ثبات نداشته و در نوسان است و خرید و فروش چندانی در این بازار صورت نمی‌گیرد.

افزایش حقوق دولتی؛ راهگشا یا مانعی بر سر راه صاحبان معادن؟

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیات مدیره انجمن تخصصی معادن و صنایع معدنی خراسان رضوی گفت: اکثر معدن‌کاران از افزایش ناگهانی حقوق دولتی معادن طی سال‌های اخیر ناراضی هستند. همچنین در برخی مواد معدنی با افزایش ۳۰۰ تا ۴۰۰ حقوق دولتی روبه‌رو بودیم و این موضوع باعث نارضایتی بسیاری از معدن‌کاران شده که علت این افزایش حقوق دولتی نیز کمبود بودجه دولت و تورم موجود در جامعه است.

کشت گیاهان دارویی در مانه و سملقان خراسان شمالی بیش از ۲ برابر شد

پیام خراسان - بجنورد- مدیر جهادکشاورزی مانه و سمقان استان خراسان شمالی گفت: با هدف ترویج کشت گیاهان دارویی و کم آب بر، امسال سطح زیرکشت این گیاهان در شهرستان به بیش از ۲ برابر افزایش یافته است.

تسریع در روند اجرای پروژه راه آهن بیرجند- یونسی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: تسریع در روند اجرای پروژه راه آهن بیرجند- یونسی در دستور کار استان قرار دارد و تا رسیدن به سرمنزل مقصود، به طور ویژه دنبال می‌شود.

۳۵۰ میلیارد تومان تسهیلات تولید برای خراسان جنوبی تعیین شد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: سهم این استان از تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کشور در حال حاضر ۳۵۰ میلیارد تومان تعیین شده که با توجه به روند جذب، قابل افزایش است.

رفع مشکل توزیع هوشمند کالاهای اساسی در خراسان رضوی تا هفته آینده

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی با بیان اینکه مشکلات مربوط به توزیع هوشمند کالاهای اساسی در استان به زودی رفع می‌شود، گفت: توزیع هوشمند کالاهای اساسی در استان طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده انجام خواهد شد.

توقیف ۱۵ تن زیره در نهبندان

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: مأموران پلیس در بازرسی از یک کامیون ۱۵ تن زیره فاقد مجوز حمل در شهرستان"نهبندان" کشف کردند. سردار ناصر ...

ظرفیت کشاورزی حاجی‌آباد ارتقا می‌یابد/سرمایه‌گذاری ۴۰۰ میلیاردی بر روی کشت درختان سردسیری

پیام خراسان - گروه استان‌ها-حاجی‌آباد یکی از قطب‌های کشاورزی و باغداری در استان هرمزگان است که پتانسیل بالایی در حوزه کا‌شت درختان سردسیری دارد و در یک پروژه بزرگ قرار است ...

ناز «نرگس» خریدار ندارد/ «قوسی»: اسانس‌گیری گل نرگس در خراسان‌جنوبی توجیه اقتصادی ندارد!

پیام خراسان - خبرگزاری فارس- خراسان‌جنوبی؛ دست نوازش سرما که به همراه نوای نی چوپان در ارتفاعات می‌پیچید گل وحشی هم سرمست از این موسیقی، عطرش را در فضا می‌پراکند و همین عطر ...

واگذاری ۲۲ قطعه گلخانه خراسان شمالی به سرمایه گذاران

پیام خراسان - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، مدیر شرکت شهرک‌های کشاورزی استان با بیان اینکه ۲۲ قطعه از واحد‌های گلخانه این شرکت به ۱۸ سرمایه گذار واگذار شده است ...

ایجاد شهرک‌های تخصصی در استان خراسان رضوی از سطح ملی پیگیری می‌شود

پیام خراسان - به گزارش فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، «یعقوبعلی نظری» افزود: این استان با توجه به ظرفیت‌های بالقوه در رسته‌های تولیدی مختلف و ...

قاچاق کالا با برندسازی مناسب متوقف خواهد شد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی با اشاره به اینکه امروز برندسازی باید بر اساس پایه علمی ایجاد شود، گفت: اگر برندسازی درستی در ایران انجام می‌شد، امروز در کشور جنس قاچاق نبود. قاچاق کالا تنها با برندسازی مناسب، تولید با کیفیت و رقابتی متوقف خواهد شد.

باید در خراسان رضوی به دنبال ایجاد شهرک‌های تخصصی باشیم

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان گفت: باید در خراسان رضوی به دنبال ایجاد شهرک‌های تخصصی زیادی در حوزه‌های مختلف بوده و تلاش کنیم تا در این زمینه در کشور الگو شویم.

احیاء بیش از ۴۲ درصد واحدهای راکد در کشور توسط سرمایه‌گذاران

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی معاون وزیر صمت گفت: بر اساس آمارهای موجود بیش از ۴۲ درصد واحدهای راکد در کشور یا توسط سرمایه‌گذاران جدید یا با مشارکت سرمایه‌گذاران جدید احیا شده‌اند.

ساير مطالب

تقویم کوچ عشایر خراسان شمالی تغییر می یابد/ افزایش سهمیه آرد عشایر

نیاز هر شهرستان خراسان شمالی به یک مجتمع نان صنعتی

افزایش هزار نفری اشتغال با اجری 44 طرح صنعتی در خراسان شمالی

حق ‌نوار مرزی‌ کارکنان‌ دولت‌ به خراسان‌شمالی بازگشت

اختصاص بیش از 400 میلیارد تومان اعتبارات محرومیت‌زدایی به خراسان شمالی

کاهش 70 درصدی عملکرد زعفران در بجستان

یارانه معیشتی آذرماه 1400 امشب واریز می‌شود

واگذاری مدیریت 2 هزار هکتار از مراتع نهاوند به بهره‌برداران

جایگزینی من کارت با پرداخت موبایلی

جایگزینی من کارت با پرداخت موبایلی در آینده نزدیک

ایجاد نیروگاه خورشیدی در شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی

صدور مجوز برداشت 4 میلیارد مترمکعب آب از دریای عمان

تولید ورق‌های فولای API 5LX80PSL2 برای اولین‌بار در خاورمیانه

موجودی بازار میوه شب یلدا کافی است؟

دردسرهای اجرای یک مصوبه برای کارخانه‌های آرد

مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی نسبت به احتمال افت فشار گاز هشدار داد

شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی ملزم به بررسی امکان ایجاد نیروگاه‌های تجدیدپذیر شدند

میوه شب یلدا به مقدار کافی موجود است

کشت پاییزه در بیش از 251 هزار هکتار از اراضی خراسان رضوی/کاهش کشت دیم در سال جاری

شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند خواسته‌های شرکت گاز را تامین کنند

وضعیت دیم زارهای گندم و جو در خراسان شمالی بحرانی است

قوچ مستی بهترین زمان سوءاستفاده شکارچیان شکارکش

نیاز آبی صنعت از طریق بازار آب در استان باید رفع شود

دپوی 14 هزار تن شن و نمک برای بازگشایی راه های خراسان شمالی

بیکاری 80 درصد از تولیدکنندگان صنایع دستی خراسان شمالی در صورت عدم حمایت بانک ها

جزئیات توزیع اینترنتی کالاهای اساسی در خراسان رضوی اعلام شد

شناسایی معادن بوکسیت کم عیار توسط آلومینای جاجرم در مراحل پایانی

رونق تجارت بین الملل از طریق خراسان جنوبی دور نیست

مشترکان پرمصرف گاز منتظر قبض‌های نجومی باشند

آغاز کشت قراردادی گندم در بیش از 2000 هکتار از اراضی خراسان رضوی

ابطال و تعلیق 31 پروانه کاربرد علامت استاندارد در خراسان شمالی

غوغای اقتصادی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خراسان جنوبی

تأمین زمین برای 7 هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن

لزوم فعال تر شدن حوزه تولید

استاندار خراسان جنوبی: زرشک مانده روی دست مردم را به فروش می‌رسانیم

مطالعات طرح انتقال آب از خلیج فارس به خراسان جنوبی 30 درصد پیشرفت داشته است

25 تفاهم نامه سرمایه گذاری در قالب ستاد توسعه خاوران به امضا رسید

آمادگی کامل بخش خصوصی برای تجهیز خطوط هوایی ویژه خراسان جنوبی

ستاد توسعه خاوران به فعالیت‌های اقتصادی خراسان جنوبی نظم داد

گاز ادارات پرمصرف خراسان شمالی قطع می شود

نگاه دولت بر فعال‌سازی بازارچه‌های مرزی است

خرید توافقی 254 تن وش پنبه در خراسان شمالی

تولید 125 هزار تن گوشت مرغ در خراسان رضوی از ابتدای سال

کمترین‌ و‌ بیشترین نرخ‌ تورم مربوط به کدام استان‌هاست؟

انتقال وظایف تنظیم و نظارت بر بازار محصولات به جهاد کشاورزی

دستگاه قضا حمایت حقوقی و قضایی از سرمایه‌گذاران را در دستور کار دارد

حتی یک واحد صنعتی در خراسان رضوی نباید تعطیل شود

بیش از 83 هزار و 500 تن کود شیمیایی یارانه‌ای در خراسان رضوی توزیع شد

حدود 87 درصد تاسیسات گردشگری رسمی خراسان رضوی فعال است

دور باطل وضع قوانین در حوزه کسب و کار

درخواست ابطال پروانه آرایشگاه زنانه از صدور آن پیشی گرفته است

درخواست ابطال پروانه آرایشگاه‌های زنانه از صدور آن پیشی گرفته است

2000 واحد مسکن مهر در خراسان رضوی خالی است

زیرساخت‌های شهرک صنعتی مشهد تکمیل شود

عجز ستاد رفع موانع تولید کشور در رفع مشکل مصوبات خراسان شمالی

کرونا، مکالمه تلفنی مردم خراسان شمالی را 32 میلیون دقیقه افزایش داد

شناسایی 16 انبار متخلف روغن موتور، برنج، لاستیک و شکر در خراسان شمالی

95 هزار تن نهاده دامی در سبزوار توزیع شد

افزایش هزینه‌های تولید از مشکلات فراروی توسعه صنعت و معدن گناباد است

حداقل قیمت هر کیلوگرم زعفران 230 میلیون ریال است

200 سازه آبخیزداری امسال در خراسان جنوبی اجرا می‌شود

تولید مرغ در خراسان رضوی افزایش می‌یابد

افزایش حجم تسهیلات اشتغال‌زایی و تولید در خراسان رضوی طی سال 1400

راه‌اندازی میزخدمت در شهرک صنعتی فریمان و دیگر اخبار کوتاه خراسان رضوی

خراسان شمالی آماده انجام نیازهای ارزی تجار و تولید کنندگان

صدور مجوز نخستین صرافی بخش خصوصی خراسان شمالی از سوی بانک مرکزی

ترسیم نقشه توسعه استان با نگاه ویژه به مصوبات سفر رئیس جمهوری

معدنکاران خراسان رضوی 1100 میلیارد تومان حقوق دولتی پرداخت کردند

گمرک افغانستان در مرز یزدان خراسان‌ جنوبی مستقر می‌شود

وزارت صمت برای احداث واحدهای فرآوری معدنی تسهیلات حمایتی پرداخت می‌کند

ادامه ماجرای قاچاق طلای سرخ ایران...

بارش‌ باران در خراسان رضوی طی سال زراعی کنونی کاهش یافته است

منابع طبیعی شیروان گیاهان دارویی را در 400 هکتار کشت می‌کند

زیرساخت مشترک گردشگری گناباد و بجستان در رونق اقتصاد منطقه موثر است

جذب 59 هزار میلیارد ریال سرمایه در خراسان جنوبی

ادامه ماجرای قاچاق طلای سرخ ایران...

اجرای طرح تفکیک لاشه‌های دام نر و ماده به منظور کنترل کشتار دام مولد

کاهش 90 درصدی مصرف آب با احداث واحدهای جدید در نیروگاه مشهد

بهینه‌سازی پرورش دام در خراسان رضوی نیازمند تقویت مولفه‌های تولید است

خروج ارزش افزوده تولید شمش از خراسان شمالی

پارکینگ ماشین آلات سنگین شهرداری بجنورد راه اندازی می‌شود

تسهیلات خرید نهاده به کشاورزان جوینی در خراسان رضوی اختصاص یافت

ضرر 3000 میلیارد تومانی بیابان‌زایی به اقتصاد ایران در 1 سال/ آب را مدیریت نکردیم

اعتبار آبخیزداری از صندوق توسعه ملی قطع شد!/ سالانه به‌اندازه حجم سد کرج خاک از دست می‌دهیم

نیازهای فناورانه 10 واحد شهرک های صنعتی خراسان شمالی شناسایی شد

بهره برداری از 4 طرح قرارگاه پیشرفت و آبادانی بخش سرداران نهبندان

تسریع در اجرای طرح‌های آبرسانی ملک‌آباد، اسکل آباد و گونک

روان‌سازی و تسهیل فرآیندها در مرز و گمرک دوغارون

چگونه برای دوران بازنشستگی آرامش اقتصادی را فراهم کنیم؟

مرز؛ پنجره‌ای برای ایجاد نشاط در محورهای توسعه‌ای

کدام مناطق مشهد اجاره ارزان‌تری دارند؟

سیگنال برجام برای بازار ارز/ پرداخت های نامتعارف قابل تحمل نیست/ راز فشار تقاضا در جهان خودرو

برداشت بیش از 2 تن شیره باریجه در خراسان شمالی

ضرورت افزایش بهره‌وری در حوزه کشاورزی و دامی/ هیچ واحد تولیدی نباید تعطیل شود/ وظیفه دستگاه‌ها، مانع‌زدایی و تسهیل مسیر واحدهای تولیدی

رکورد تولید مجتمع صنعتی اسفراین شکست

ضرورت راه اندازی صنایع پایین دستی در خراسان شمالی برای جلوگیری از خام فروشی شمش های فولادی

لوله گستر اسفراین رکورد تولید خود را شکست

اعزام هیات تجاری از خراسان شمالی به 3 کشور همسایه تا پایان امسال

عقد قرارداد موقت برای شغل دائم استثمار کارگر به حساب می‌آید

300 هکتار از عرصه جنگلی خراسان شمالی با مشارکت مردم احیا شد