پیام خراسان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: فعالیت تعاونی‌های مرزنشین استان ایلام رونق می گیرد

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در دیدار با امور معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: فعالیت تعاونی‌های مرزنشین استان ایلام رونق می گیرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز: اولویت اعطای تسهیلات و حمایت از مشاغل خانگی بر تعاونی هاست

پیام خراسان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در نشست هماهنگی استفاده از ظرفیت بخش تعاون در حوزه مشاغل خانگی گفت: با توجه به اهمیت ایجاد مشاغل خانگی در استان به منظور حل معضل بیکاری اولویت اعطای تسهیلات و حمایت از مشاغل خانگی بر تعاونی ها قرار گرفته است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: اطلاع‌رسانی شفاف و صادقانه نمود عینی جهاد تبیین است

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: اطلاع رسانی شفاف و صادقانه نمود عینی جهاد تبیین در راستای تکریم ارباب رجوع و آگاهی‌بخشی جامعه به شمار می‌رود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: رسانه‌ها به ترویج فرهنگ کار در استان کرمانشاه کمک کنند

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه یکی از مهمترین مشکلات استان در بحث بیکاری و اشتغال را به تجربه مسئولان ذی‌ربط و اساتید دانشگاهی در مقوله فرهنگ کار عنوان کرد و از خبرنگاران و رسانه‌ها خواست برای فرهنگ‌سازی در خصوص ارتقای فرهنگ کار، تلاش کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مشاغل خانگی فرصتی مناسب برای ایجاد شغل در استان است

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: کسب و کارهای خانگی به عنوان راهکاری مهم برای ایجاد اشتغال و درآمد است و از این فرصت باید در استان نهایت استفاده را کرد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: خبرنگاران پیشقراولان اطلاع رسانی و مطالبات مردمی هستند

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان به مناسبت گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار با حضور در خانه مطبوعات و رسانه های استان، با هیئت مدیره و تعدادی از خبرنگاران دیدار و روز خبرنگار را به آنان تبریک گفت.

استقبال چشمگیر تعاونی‌های استان اصفهان از جشنواره تعاونی‌های برتر سال ۱۴۰۱

پیام خراسان - نشست انتخاب تعاونی های برتر سال ۱۴۰۱با حضور اعضای کارگروه علمی - اجرایی راهبری برگزاری هفدهمین جشنواره تعاونی های برتر در محل اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد.

بررسی اعتبارات اشتغالزایی و میزان تحقق اشتغال پیش بینی شده کردستان سال ۱۴۰۱

پیام خراسان - چهارمین نشست کارگروه اشتغال استان کردستان به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با حضور دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در محل سالن شهدای گمنام استانداری کردستان برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی خراسان شمالی:حوادث فوتی ناشی از کار به صفر رسید

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: ارتقاء ایمنی محیط کار و استقرار بیش از ۵۵۰ مسئول ایمنی آموزش دیده در کارگاه‌های استان منجر به صفر شدن حوادث فوتی ناشی از کار تا پایان تیر ماه سال جاری در خراسان شمالی شده است.

ارزیابی آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج

پیام خراسان - آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر در اولویت برنامه های بخش تعاون قرار دارد

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در خصوص مسکن مهر گفت: تکمیل و تحویل واحدهای باقیمانده در اولویت کاری ما قرار دارد و رسیدگی به تخلفات سال های گذشته به نوعی باشد که از سرعت تکمیل پروژه های باقیمانده کاسته نشود.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: «طرح شناسایی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه» اجرا می‌شود

پیام خراسان - معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: به منظور صیانت و حمایت از اقشار و گروه‌های هدف در فرآیند طرح مردمی‌سازی اقتصاد کشور، «طرح شناسایی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه» تحت راهبری شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی اجرا می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تمام توان خود را برای کمک به افراد آسیب دیده و زنان سرپرست خانوار به کار می گیریم

پیام خراسان - دومین نشست کارگروه اشتغال حمایتی به ریاست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و با دستور کار بررسی تحقق وظایف کارگروه در سال جاری برگزار شد.

​مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: عمل به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب فرض واجب است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان صبح امروز در نشست شورای معاونین این اداره کل با تاکید بر توجه ویژه مدیران و کارکنان مجموعه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام‌معظم رهبری (مدظله العالی) ابلاغ شده گفت: عمل به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب را بر خود فرض و واجب می دانیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مهارت آموزی جوانان اشتغال در استان را رونق می دهد

پیام خراسان - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: مهمترین مسئله ای که موجب رونق اشتغال و تحرک در این بخش می شود مهارت آموزی جوانان جویای کار است .

نرخ ۷.۸ درصدی بیکاری در استان مرکزی

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: نرخ بیکاری استان ۷.۸ است و خوشبختانه در شهرستان های ساوه، زرندیه، دلیجان و آشتیان عرضه نیروی کار کم و تقاضا زیاد است.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: عدالت در رسیدگی به مطالبات کارگر و کارفرما در مراجع حل اختلاف

پیام خراسان - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان به صدور آرای سازشی در مراجع حل اختلاف اشاره کرد و گفت: دادخواست‌های کارگر و کارفرما با عدالت رسیدگی شود .

تقدیر از فعالان عرصه مهارت‌آموزی، معرفی سفیران و برترین‌های حوزه مهارت+اسامی

پیام خراسان - امروز در جشنواره ملی مهارت با حضور دکتر «محمدهادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از پیشکسوتان و خیرین مهارت‌آموزی تجلیل شد و سفیران مهارت، مهارت‌آموزان، مربیان و مشاوران برتر کشور معرفی شدند.

بنیاد علوی در روستاهای چهارمحال و بختیاری شرکت‌های تعاونی ایجاد می‌کند

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال وبختیاری گفت: بنیاد علوی در سطح استان، برای محرومیت‌زدایی در روستاهای هدف، اقدام به راه‌اندازی شرکت‌های تعاونی با گرایش‌های مختلف اقتصادی می‌کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: سعی و تلاشمان برقراری عدالت در آرای صادره سخت و زیان آور است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: رسیدگی به پرونده های مشاغل سخت و زیان آور یکی از خدماتی است که توسط این اداره کل به کارگران شریف استان ارائه می شود و مرکز بهداشت و اداره کل تامین اجتماعی نیز در این خدمت دخیل هستند.

صندوق کارآفرینی امید ۱۸ هزار فرصت شغلی در سیستان و بلوچستان ایجاد می‌کند

پیام خراسان - مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید گفت: امسال در سیستان و بلوچستان هفت هزار و ۵۰۰ طرح اشتغال زا مورد حمایت قرار می‌گیرد که از این طریق بیش از ۱۸ هزار فرصت شغلی در این استان ایجاد خواهد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بیش از ۷۰ درصد مردم تحت پوشش خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند

پیام خراسان - ششمین جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، همزمان با گرامیداشت هفته کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، با حضور محسن فتحی نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، در محل سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: پیشگامی بانوان گیلانی در ایجاد اشتغال

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این‌که هزار و ۱۹۸ نفر اشتغال خانگی از ابتدای سال تاکنون در استان ایجاد شده است، گفت: این تعداد اشتغال توسط ۷۴۵ نفر از بانوان و ۴۵۳ نفر از آقایان انجام گرفته است.

به‌زودی ۵۳ فرایند حوزه روابط کار به بستر وب منتقل می‌شود

پیام خراسان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز ظرفیت مردمی بسیج در کنار دولت تلاش می کند تا مشکلات را به حداقل برساند. این تعامل، هم افزایی و انتقال تجربیات می تواند لازمه پیشرفت کشور است.

تاکید مدیران کل کار و دیوان محاسبات کردستان بر افزایش همکاری های مشترک برای خدمت رسانی به مردم

پیام خراسان - مدیر کل دیوان محاسبات استان کردستان با حضور در دفتر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان ضمن قدردانی از عملکرد این اداره کل در دولت سیزدهم، بر ضرورت همکاری های روزافزون مشترک در راستای خدمت رسانی به کردستانی ها تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است

پیام خراسان - محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در بازدید از شرکت تعاونی کیمیا پژوهان صنعت سبز گفت: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است

پیام خراسان - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به این که اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است، از کمک و مساعدت به واحدهای اقتصادی نیمه فعال و راکد شهرستان نورآباد خبر داد .

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیروی امریه جذب می‌کند

پیام خراسان - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد ‌‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها اقدام کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ ورزش در جامعه کارگری نیازمند تقویت است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به اهمیت ورزش در جامعه کارگری گفت: ورزش کارگری یکی از مقوله های مهم در جامعه محسوب می شود. اهمیت دادن به این بخش می تواند در افزایش انسجام و همدلی کارگران در محیط کار نیز موثر باشد.

بخش تعاون عملی‌ترین ساختار برای مردمی‌سازی اقتصاد کشور است

پیام خراسان - تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری و دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امر مردمی‌سازی دولت با هدف استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها در احیای جوامع روستایی امضا شد.

بازدید سرپرست وزارت رفاه از پالایشگاه نفت شازند همزمان با واگذاری سهام آن به سازمان تأمین اجتماعی

پیام خراسان - «دکتر محمدهادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر استانی هیات دولت سیزدهم به استان مرکزی از بخش‌های مختلف پالایشگاه نفت امام‌خمینی(ره) شازند اراک بازدید کرد. با مصوبه اخیر هیات وزیران سهام اکثریت این پالایشگاه بابت پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی واگذار شده است.

گیلان با ثبت ۹ هزار و ۴۹۳ فرصت شغلی در رتبه پنجم کشور قرار دارد

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: در چهار ماهه نخست سال تا کنون با ثبت ۹ هزار و ۴۹۳ فرصت شغلی ۳۱ درصد از میزان اشتغال تعهدی محقق شده است که از این حیث در رتبه پنجم کشور قرار داریم.

در نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه زنجان مطرح شد: توسعه متوازن استان نیازمند نگاه عدالت محور مدیران است

پیام خراسان - نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه عدالت محور در توزیع منابع توسط مدیران موجب توسعه متوازن استان می‌شود.

در نشست شورای هماهنگی مدیران خراسان شمالی عنوان شد: مهارت آموزی نوین مبتنی بر عدالت آموزشی، اشتغال پایدار را رقم خواهد زد

پیام خراسان - هشتمین نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان شمالی با حضور علی حسین شهریور معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار شد.

حلقه مفقوده توسعه بخش تعاون، باور به تعاون است/ عزم جدی و اعتماد مردم برای ورود به بخش تعاون

پیام خراسان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه حلقه مفقوده توسعه بخش تعاون، باور به تعاون است، گفت؛ عزم جدی و اعتماد مردمی برای ورود به بخش تعاون وجود دارد.

نخستین رویداد ملی هجرت اشتغال‌آفرینی برگزار شد

پیام خراسان - نخستین رویداد ملی «هجرت اشتغال‌آفرینی» در سال «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» به همت دانشگاه سراسری قم و همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف تولید فناوری اجتماعی اشتغال‌آفرین در زیست‌بوم ملی اشتغال کشور با حضور «علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت و «علی‌اکبر خادمی» مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور اشتغال برگزار شد.

۲۳ طرح اشتغال زایی مددجویان بهزیستی زنجان افتتاح شد

پیام خراسان - مدیر کل بهزیستی استان زنجان از افتتاح ۲۳ طرح اشتغال زایی در هفته بهزیستی در سراسر استان خبر داد و گفت: در سه ماهه اول سال جاری ۱۳۹ شغل و در سال گذشته ۶۷۵ برای مددجویان ایجاد شده است.

ساير مطالب

تولید 120 میلیارد تومان فرش دستباف در خراسان جنوبی

پرداخت 55 درصد مطالبات گندمکاران خراسان شمالی

شبکه های برق رسانی نیمه تمام معادن خراسان شمالی تکمیل می شود

افزایش 3 برابری خرید تضمینی گندم در اسفراین

‍ خرید تضمینی بیش از 17هزارتن گندم از کشاورزان اسفراین

تأمین 17 هزار تن انواع کود کشاورزی در خراسان شمالی طی امسال

قیمت‌ میوه و تره‌بار امروز شنبه 8 مردادماه 1401

افزون بر 134 هزار تن کالا از گمرک دوغارون به افغانستان صادر شد

1403؛ سال تکمیل طرح نهضت ملی مسکن در خراسان جنوبی

لزوم تصمیم گیری درمورد فعالیت 8 واحد بدون مجوز بند امیرشاه بیرجند

طرح نهضت ملی مسکن مسکنی بر درد مستأجران خراسان جنوبی

آمادگی وزارت اقتصاد برای پشتیبانی همه‌جانبه از سرمایه‌گذاری در خراسان جنوبی

کالاها باید با قیمت مندرج مصرف‌کننده به فروش برسد

تپش دوباره نبض زندگی در رگ افسرده صنعت خراسان رضوی

دولت 215 میلیارد تومان اعتبار به عشایر خراسان‌شمالی اختصاص داد

تحقق مصوبه سفر رئیس جمهور برای تامین مالی پروژه راه‌آهن بیرجند

توسعه کشت بهاره در خراسان شمالی

معاون وزیر امور خارجه:صادرات دانش بنیان کشور در بهار امسال به 836 میلیون دلار رسید

توزیع کود شیمیایی در خراسان جنوبی امسال 11 برابر شد

مطالبات 40 میلیارد تومانی شرکت آب و فاضلاب خراسان‌شمالی از مشترکین

تمامی واحدهای راکد استان امسال تعیین تکلیف خواهند شد

آغاز خرید حمایتی دام در خراسان رضوی

ارزآوران طلای سرخ خراسان به گشایش گره‌های صادرات امید بسته‌اند

حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری و صنایع دستی

بررسی درخواست انجام مطالعات 4 محور اصلی در خراسان شمالی

خراسان رضوی در کشت هیدروپونیک رتبه دوم کشور را دارد

تشکیل کمیته پایش تولید و سرمایه‌گذاری در خراسان‌جنوبی

تحقق شعار سال با حمایت از تولید کنندگان امکان‌پذیر است

12 هزار تن گندم در سبزوار تولید شد

صرفه‌جویی 3.5 مگاواتی مصرف برق در طبس

خریداری 400 تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان سرایانی

خرید تضمینی گندم در خراسان جنوبی 3.5 برابر افزایش یافت

بیش از 76 هزار تن خرید تضمینی گندم در خراسان شمالی

کشت محصولات استراتژیک به جای محصولات آب طلب در خراسان شمالی

یک کنسرسیوم انرژی روسی به دنبال ترانزیت تولیدات خود از مرز سرخس است

40 میلیارد ریال برای تجهیز چاه های آب شیروان هزینه شد

صنعتگران خراسان رضوی نقشی پیش رو در تمدن اسلامی دارند

افزایش 1.1 درصدی نرخ بیکاری در خراسان رضوی

پایان خرید تضمینی کلزا در خراسان شمالی

گره گشایی از ترانزیت کالا به آسیای مرکزی

ذی‌حسابان مشاوران امین مدیران دستگاه‌های اجرایی

افتتاح نیروگاه خورشیدی 100 کیلوواتِ سد غلامان

عدم رعایت قانون برگزاری مناقصات در خراسان شمالی/80 درصد از پیمانکاران دست از کار کشیده اند

دغدغه فعالان اقتصادی خراسان جنوبی برای رفع موانع صادرات

مدیر کل امور مالیاتی: پیگیر شرکتهای صوری در خراسان رضوی هستیم

توسعه اقتصاد دیجیتال نیازمند توجه جدی به فناوری اطلاعات است

عمده بار ترانزیتی قزاقستان از طریق راه‌آهن سرخس وارد ایران خواهد شد

دلسردی سرمایه گذاران از گرانی سرسام آور زمین

گمانه‌زنی‌های تازه از بخشنامه وزارت اقتصاد/ سرنوشت مالیات علی‌الحساب واردات تولیدی‌ها، واحدهای بازرگانی و کارتهای یک بار مصرف چه خواهد شد؟

تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد خوشاب خراسان رضوی 2.5 برابر شد

چندنرخی بودن ارز، گلوی صادرکنندگان را می‌فشارد