پیام خراسان
معاون وزیر صنعت: با ایجاد زیرساخت به آبادانی رشتخوار کمک می‌کنیم
پنجشنبه 30 ارديبهشت 1400 - 00:52:16
ایرنا - خراسان رضوی
پیام خراسان - تربت‌حیدریه- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با ایجاد زیرساخت های لازم به آبادانی منطقه رشتخوار کمک می کنیم تا وظیفه خود نسبت به این مردم را به خوبی انجام دهیم.

وجیه‌الله جعفری چهارشنبه شب در بازدید از باند دوم جاده تربت‌حیدریه - رشتخوار و خواف افزود: مسوولیت مالی که در این پروژه بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت است را به زودی انجام می دهیم اما نماینده مردم رشتخوار در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان هم باید تلاش کنند وزارت راه و شهرسازی نیز تعهد خود در این زمینه را انجام دهد.
وی ادامه داد: اشکالاتی که در فرآیند اجرا و پیگیری این پروژه از طرف ایمیدرو وجود دارد را رفع می کنیم تا در روند اجرای پروژه تسریع شود.
فرماندار رشتخوار هم گفت: تکمیل باند دوم جاده رشتخوار - خواف از دغدغه های چندین ساله مردم منطقه است و روزانه 14 هزار تردد در این محور انجام می‌شود و هر ماه یک یا 2 حادثه دلخراش را در این منطقه شاهد هستیم.
خالقداد عرب افزود:مشکل مهم این پروژه کمبود اعتبار است و امیدواریم از ظرفیت شرکت های معدنی بهره بردار برای تکمیل این پروژه استفاده کنیم.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) صبح امروز (چهارشنبه) به دعوت محسن زنگنه نماینده مردم تربت‌حیدریه، زاوه و مه‌ولات در مجلس شورای اسلامی با هدف بازدید از جاده حصار یزدان و تلخ بخش در منطقه کدکن، مجتمع فولاد رخ تربت‌حیدریه و معدن طلای زرمهر وارد این شهرستان شد و در ادامه سفر از باند دوم جاده تربت‌حیدریه - رشتخوار و خواف بازدید کرد.
برچسب‌ها
ایمیدرو تربت حیدریه رشتخوار

http://www.khorasan-online.ir/fa/News/363303/معاون-وزیر-صنعت--با-ایجاد-زیرساخت-به-آبادانی-رشتخوار-کمک-می‌کنیم
بستن   چاپ