پیام خراسان
رییس هیات هاکی چناران خواستار شد
انتخابات هیات هاکی خراسان رضوی مجددا برگزار شود
پنجشنبه 30 ارديبهشت 1400 - 14:21:18
ایسنا - ورزشی - خراسان رضوی
پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رییس هیات هاکی چناران گفت: مجمع انتخابی هیات هاکی خراسان رضوی قابل قبول نیست و باید مجددا برگزار شود.

سید علی‌اکبر حسینی در جمع خبرنگاران در خصوص کنار گذاشته‌شدنش از مجمع انتخابی هیات هاکی خراسان رضوی که با حواشی فراوانی همراه بود، اظهار کرد: از 21 فروردین ماه پیگیر حضورم در مجمع انتخابی هیات هاکی خراسان رضوی بودم. سه روز پیش محمد کیوانلو، سرپرست هیات هاکی استان طی تماسی از ورود نامم به لیست رای دهندگان مجمع انتخابی خبر داد. بعد از ظهر همان روز نیز از تهران تماس گرفته و حضورم در لیست رای دهندگان را تایید کردند.
وی افزود: اما شب گذشته، در آخرین لحظات با من تماس گرفتند و اعلام کردند که از لیست رای دهندگان حذف شده‌ام. نمی‌دانم به عنوان رییس یک هیات شهرستانی چرا باید از مجمع انتخابی حذف شوم. از بهمن 98 حکم ریاست دارم اما در خراسان رضوی کسی مرا به عنوان رییس هیات نمی‌شناسد. دلیلش را کم‌کاری هیات چناران بیان می‌کنند اما به دلیل کرونا کارهای‌مان با تاخیر پیش‌ می‌رفت.
رییس هیات هاکی چناران گفت: خیلی جالب است که مرا به عنوان رییس هیات نمی‌شناسند. من باید به عنوان عضو مجمع در دور دوم انتخابات شرکت می‌کردم. مجمع انتخابی هیات هاکی خراسان رضوی قابل قبول نیست و باید مجددا برگزار شود. اگر در لیست تاییدیه فدراسیون برای رای‌دهندگان مجمع انتخابی نبوده‌ام، باید در دور نخست حذف می شدم اما در دور نخست رای‌گیری شرکت داشتم و به دلیل اینکه تعداد رای‌دهندگان فرد شود و انتخابات در دور دوم به پایان برسد، مرا از لیست حذف کردند.
حسینی بیان کرد: آیا اگر از تهران حضورم در مجمع تایید می‌شد، تعداد اعضای مجمع زوج نمی‌شد؟ در این صورت کاندیدا باید دوباره از خود دفاع می‌کرده و رای جمع می‌کردند.
انتهای پیام

http://www.khorasan-online.ir/fa/News/363533/انتخابات-هیات-هاکی-خراسان-رضوی-مجددا-برگزار-شود
بستن   چاپ