پیام خراسان
سند چشم‌انداز 4 ساله والیبال خراسان‌جنوبی تدوین می‌شود
شنبه 1 خرداد 1400 - 00:36:42
پیام خراسان -

پیام خراسان


محمد رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند، از تعامل سازنده با فدراسیون خبر داد و افزود: به منظور ایجاد تحولات بنیادی، برنامه‌ریزی‌های راهبردی و سیاست‌های اجرایی هیات چشم‌انداز چهار ساله‌ای تدوین خواهد شد.
اتاق فکر هیات والیبال
وی افزود: در راستای بهره‌گیری از تجارب بی‌بدلیل پیشکسوتان و ایجاد روحیه مشورت‌پذیری و تصمیم‌سازی جوانان اتاق فکر هیات والیبال خراسان‌جنوبی راه‌اندازی و کمیته‌های متنوع و تاثیرگذاری نیز در حوزه‌های مختلف فعال میشود.
وی از هدفگذاری حضور سروقامتان خراسان‌جنوبی در لیگ‌های دسته 1، 2 و 3 والیبال کشور خبر داد و گفت: برای جذب اسپانسر ورزشی و استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی نیز رایزنی‌های سازنده و برنامه‌ریزی‌های مدونی مدنظر است.
شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه ورزشی اولین گام برای تربیت نیروی متخصص
رئیس هیات والیبال خراسان جنوبی گفت: در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه ورزشی برگزاری جام ویژه محلات، مسابقات قهرمانی والیبال کارمندان ادارات و دستگاه‌های اجرایی، رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان و همچنین والیبال ساحلی مناطق روستایی طی سال جاری برنامه‌ریزی شده است.
رمضانی با تاکید بر تقویت و حمایت از هیئات والیبال شهرستان‌های خراسان‌جنوبی، خاطر نشان کرد: بازدیدهای میدانی از شهرستان‌ها و تشکیل جلسات محوری هیات والیبال خراسان‌جنوبی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در دستور کار قرار گرفته است.
وی با اشاره به توسعه برنامه‌های راهبردی و انعقاد تفاهم نامه‌های همکاری با آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی و دستگاه‌های دولتی خراسان‌جنوبی یادآور شد: از این رهگذر می‌توان با بهره‌گیری از اماکن و فضاهای آموزشی علاوه بر شناسایی استعدادهای بالقوه ورزشی در حوزه تربیت مربیان متعهد و متخصص ورزشی گام‌های بلند و موثری برداشت.
رسانه‌ها نقش انکارناپذیر در معرفی پدیده‌های ورزشی دارند
رمضانی با تاکید بر نقش رسانه‌ها در معرفی پدیده‌های ورزشی و باشگاه‌های والیبال فعال خراسان‌جنوبی اظهار داشت: با استفاده از فعالان این عرصه نسبت به تشکیل کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی هیات والیبال اقدام خواهد شد.
انتهای پیام/69014

http://www.khorasan-online.ir/fa/News/363950/سند-چشم‌انداز-4-ساله-والیبال-خراسان‌جنوبی-تدوین-می‌شود
بستن   چاپ