پیام خراسان
پوشش 100 درصدی خدمات گازرسانی در مناطق حاشیه شهر مشهد
چهارشنبه 5 خرداد 1400 - 11:13:14
ایسنا - اقتصادی - خراسان رضوی
پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: محلات هدف و مناطق کمتر برخوردار شهری مشهد که در غالب طرح بازآفرینی شناخته شده است، تحت پوشش 100 درصدی خدمات گازرسانی قرار دارد.

حسن افتخاری با اعلام این مطلب اظهار کرد: مطابق اعلام ستاد بازآفرینی استان، 72 محله هدف (کمتربرخوردار) در مشهد مقدس وجود دارد و شرکت گاز تاکنون به متقاضیان واحد شرایط قانونی این مناطق 100 درصد خدمات گازرسانی شامل 143 هزار و 88 مورد علمک گاز را ارائه کرده است.
وی با اشاره به سیاست‌های کلی نظام و تاکیدات صورت گرفته مبنی بر تسهیل در ارائه خدمات به مناطق حاشیه شهر مشهد مقدس افزود: تاکنون گازرسانی به 467 هزار و 714 مشترک در مناطق هدف مشهد انجام شده که تعداد 5583 مورد تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی به صورت رایگان از انشعاب گاز برخوردار شده‌اند.
مدیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد: باتوجه به رشد روزافزون جمعیتی شهر مقدس مشهد و نیاز به تقویت شبکه گازرسانی، طرح های بازآفرینی و بازنگری شبکه گازرسانی این شهر در حال اجرا بوده که در همین راستا تاکنون 33 ایستگاه جدید گازرسانی اجرا و 13 ایستگاه دیگر نیز در مناطق هدف مشهد در برنامه احداث می باشد . همچنین دو طرح خط تغذیه و خط انتقال تقویتی جنوب این شهر نیز در دست اقدام می باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، افتخاری با اشاره به اینکه جمعیت حاشیه نشین مشهد مقدس بالغ بر یک میلیون و 300 هزار نفر تخمین زده می‌شود که این میزان جمعیت به تنهایی از جمعیت دوازده استان کشور بیشتر است، افزود: 100 درصد جمعیت مناطق بازآفرینی در مشهد که دارای مجوزهای قانونی هستند گاز دارند و شرکت گاز هیچ گونه محدودیتی برای ارائه خدمات به واحدهایی که قادر به ارائه مجوزهای قانونی باشند ندارد.
انتهای پیام

http://www.khorasan-online.ir/fa/News/366556/پوشش-100-درصدی-خدمات-گازرسانی-در-مناطق-حاشیه-شهر-مشهد
بستن   چاپ