پیام خراسان
استاندار خراسان جنوبی:
انتخابات، محل ظهور اراده ملت ایران است
جمعه 7 خرداد 1400 - 14:26:59
ایسنا - سیاسی - خراسان جنوبی
پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی، انتخابات را محل ظهور اراده ملت دانست.

حمید ملانوری، امروز جمعه 7 خرداد در گردهمایی هیأت‌های نظارت استان، شهرستان‌ها و بخش‌های خراسان جنوبی، انتخابات را منشأ تحولات بزرگ در کشور و جهان دانست و گفت: انتخابات محل ظهور اراده‌ی ملت است که برای برگزاری انتخابات خرداد امسال نیز تمامی اقدامات لازم پیش بینی شده است.
به گزارش ایسنا، وی افزود: 569 هزار واجد شرایط رأی دادن در خراسان جنوبی داریم که بیش از 700 هزار تعرفه رأی برای شرکت آن‌ها در انتخابات آماده شده است.
حجت الاسلام مهدی یعقوبی، رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات خراسان جنوبی نیز با اشاره به اینکه تمام مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات خرداد استان فراهم شده است، گفت: اعضای هیأت‌های نظارت بخشی از آموزش‌های لازم برای برگزاری انتخابات را فرا گرفته‌اند و بخشی دیگر در روزهای آینده به آنان ارائه خواهد شد.
حجت‌الاسلام علی محمدی، رئیس هیأت نظارت بر انتخابات خراسان جنوبی نیز با بیان اینکه از اعضای شبکه نظارت انتظار داریم همانند گذشته وظیفه خود را به خوبی انجام دهند، تصریح کرد: از ستاد انتخابات استان درخواست می‌کنیم از هم اکنون موضوعاتی همچون تأمین تعرفه‌های اخذ رأی را به حد کافی تدارک ببینند تا در روز برگزاری انتخابات با کمبود تعرفه مواجه نشویم.
وی با اشاره به اینکه امسال هم مردم خراسان جنوبی همانند دوره‌های قبل انتخابات، با حضور گسترده خود حماسه آفرینی خواهند کرد، افزود: این روزها نگاه بسیاری از دشمنان خارجی و داخلی به ایران است تا از حضور گسترده مردم در انتخابات جلوگیری کنند، اما مردم کشور باز هم این توطئه را خنثی خواهند کرد.
حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی، رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی هم با اشاره به تلاش دشمنان برای ناامیدی مردم و کمرنگ کردن حضور آن‌ها در انتخابات گفت: در این شرایط همه ما وظیفه داریم دست به دست هم دهیم و زمینه حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی را فراهم کنیم.
وی رأی مردم را یک حق الناس دانست و افزود: وظیفه مجریان و به ویژه ناظران انتخابات این است که به گونه‌ای عمل کنند تا سلامت انتخابات صد درصد تأمین شود.
وی با اشاره به حمایت قضایی و حقوقی از مجریان و ناظران انتخابات گفت: در روز برگزاری انتخابات هم شعبات ویژه‌ای در دادگستری تشکیل خواهد شد تا در صورت دریافت گزارش تخلفات، برابر ضوابط عمل کنند.
انتهای پیام 

http://www.khorasan-online.ir/fa/News/367409/انتخابات،-محل-ظهور-اراده-ملت-ایران-است
بستن   چاپ