پیام خراسان
اعلام برنامه خاموشی برق مشهد از 8 خرداد + جدول
شنبه 8 خرداد 1400 - 00:54:26
پیام خراسان - فارس / بنا بر اطلاعیه شرکت برق مشهد به‌دنبال افزایش دما و به تبع آن افزیش مصرف برق، خاموشی‌های پراکنده ادامه دارد و زمان خاموشی‌ها 120 تا 150 دقیقه است و بر اساس جدول اعمال می‌شود.
بنا به اعلام شرکت توانیر به دلیل افزایش دما و به تبع آن افزایش مصرف برق در تمام بخش‌های مصرف و همچنین کاهش نزولات آسمانی و کم شدن میزان تولید نیروگاه‌های برق -آبی کشور، خاموشی‌های پراکنده در برخی از مناطق ادامه دارد.
ضمنا با توجه به اینکه مدیریت مصرف برق در سطح کشور به صورت سراسری از مرکز کنترل برق کشور اعلام می‌شود، بنابراین به منظور پایداری شبکه، بنا به دستور مرکز کنترل، در برخی از نقاط شهر و روستا خاموشی‌های احتمالی و موردی بین 120 تا 150 دقیقه اعمال می‌شود که مطابق جدول 2(مدیریت مصرف برق محدوده شهرستان مشهد و حومه) برای اطلاع شهروندان محترم اعلام می‌شود.
از شهروندان گرامی درخواست می‌شود با تنظیم دمای کولر گازی روی 25 درجه و کولر آبی روی دور کند در منزل و محل کار و مدیریت مصرف برق، امکان استمرار تامین انرژی را برای همه هموطنان فراهم آورند.جدول برابر اعلام مرکز کنترل برای حداکثر میزان صرفه‌جویی برق و طبق برنامه زمان‌بندی تهیه شده، بدیهی است در صورتی‌که مشترکین محترم در مصرف برق صرفه‌جویی کنند، خاموشی‌های آدرس‌های مورد نظر تعدیل می‌شود.
تذکر 1: خواهشمند است در مدت زمان مدیریت اضطراری بار احتمالی اعلام شده، تا حد ممکن از آسانسور و سایر تجهیزات برقی حساس استفاده نگردد.
تذکر 2: خواهشمند است در زمان خاموشی‌های فوق از تماس با مرکز 121 و اتفاقات‌ها و سایر شماره‌های ادارات برق خودداری بفرمایید.
جدول اعمال خاموشی از روز شنبه 8 خرداد بر روی سایت شرکت توزیع برق مشهد به آدرس www.meedc.ir بارگذاری شده است.

http://www.khorasan-online.ir/fa/News/367509/اعلام-برنامه-خاموشی-برق-مشهد-از-8-خرداد---جدول
بستن   چاپ