پیام خراسان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

خبر خوش شهردار تهران درباره جهش ساخت‌وساز در مناطق جنوبی/ صنعت ساختمان در سال ۱۴۰۲ جان می‌گیرد؟

پیام خراسان - شهردار تهران با اشاره به رشد ۶۵ درصدی صدور پروانه در سال ۱۴۰۱ نسبت به ۱۴۰۰ گفت: عمده پروانه‌های صادره بر اساس سیاست ساخت مسکن استطاعت‌پذیر در بافت فرسوده و نواحی جنوبی شهر از جمله مناطق ۱۲، ۱۵، ۱۸ و ۲۰ بوده است.

آغاز عملیات احداث مجموعه‌های ورزشی جدید در سال ۱۴۰۲

پیام خراسان - شهردار منطقه یک گفت: در راستای افزایش سرانه های ورزشی و سطح نشاط عمومی چند مجموعه ورزشی در منطقه یک به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات کلنگ زنی چند مجموعه ورزشی جدید نیز آغاز می‌شود.

میزبانی اراضی عباس آباد از گردشگران در نوروز ۱۴۰۲

پیام خراسان - مجموعه گردشگری اراضی عباس آباد با تدارک برنامه های فرهنگی و اجتماعی از جمله «عید شرقی» و «بهار رمضان» به میزبانی از شهروندان و گردشگران در نوروز ۱۴۰۲ پرداخت.

تخریب ۱۸ پلاک قرمز در دره‌ فرحزاد

پیام خراسان - شهردار منطقه ۵ از تخریب ۱۸ پلاک قرمز در دره فرحزاد خبرداد و گفت : برنامه زمان‌بندی برای تحویل فاز یک اکو پارک فرحزاد شهریور ۱۴۰۲ است.

بوستان چیتگر نونوار می‌شود

پیام خراسان - شهردار منطقه ۲۲ گفت: همزمان با روز طبیعت بوستان جنگلی چیتگر به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین بوستان‌های غرب تهران مورد نوسازی تجهیزات خدماتی و بازپیرایی فضای سبز قرار خواهد گرفت.

افزایش بودجه ایمنی و ایجاد ۴ سوله مدیریت بحران در سال ۱۴۰۱

پیام خراسان - عضو شورای شهر تهران گفت: توسعه و تکمیل پایگاه‌های مدیریت بحران یکی از وظایفی است که شهرداری تهران باید آن را انجام دهد و برای ساخت و تکمیل سوله‌های مدیریت بحران ردیف بودجه‌ تعین شد.

۲۳۶۰ بوستان پایتخت در روز طبیعت آماده پذیرایی از شهروندان هستند

پیام خراسان - مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران گفت: ۲ هزار و ۳۶۰ بوستان محله‌ای، منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و جنگلی آماده پذیرایی شهروندان در روز طبیعت هستند.

برگزاری برنامه دهکده بهار ایران در میدان آزادی باعث توسعه صنعت گردشگری می‌شود

پیام خراسان - رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران گفت: برگزاری برنامه‌هایی که در میدان آزادی در حال برگزاری است می‌تواند در توسعه صنعت گردشگری شهر تهران تاثیر بسزایی داشته باشد.

بسته خرسندساز۲ امسال رونمایی می‌شود

پیام خراسان - معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران گفت: با تمهیدات شهردار پایتخت قرار است تا در سال جدید از بسته خرسندساز۲ رونمایی می‌شود که در این بسته به نیازهای همکاران در حوزه مسکن پاسخ می‌دهیم.

هوای پایتخت پاک شد

پیام خراسان - با کاهش غلظت آلاینده‌ها، هم اکنون شاخص کیفیت هوای تهران روی عدد ۴۹ قرار گرفته تا تهرانی‌ها باز هم هوای پاک استنشاق کنند.

برنامه‌های مدیریت شهری برای توسعه فضای سبز در پایتخت طی سال جدید

پیام خراسان - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه ۶ محله در شهر تهران بوستان ندارد، برنامه‌های مدیریت شهری اخیر برای توسعه فضای سبز در پایتخت طی سال جدید را تشریح کرد.

تهرانی‌ها در نوروز به کدام شهرها بیشتر سفر کرده‌اند؟

پیام خراسان - مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران گفت: طبق تخمین‌ها تعداد مسافران نوروزی که از طریق پایانه‌های پایتخت سفر کرده‌اند، تا پایان تعطیلات به یک میلیون نفر می‌رسد.

گردشگری مذهبی از امامزاده عینعلی زینعلی تا حرم امامزاده داود راه‌اندازی می‌شود

پیام خراسان - شهردار منطقه ۲ تهران گفت: قصد داریم با فعال کردن کوهستان مشرف به روددره فرحزاد که جاده قدیم امامزاده داود، محسوب می‌شود، گردشگری مذهبی از امامزاده عینعلی زینعلی تا حرم امامزاده داود را ایجاد کنیم.

رضایتمندی شهروندان از برنامه ‌های گردشگری شهرداری تهران در ایام نوروز

پیام خراسان - معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، گفت: براساس نظرسنجی‌های حوزه افکارسنجی این مرکز، شهروندان از برنامه‌‎های ستاد گردشگری شهرداری تهران در ایام نوروز به ویژه در زمینه تورهای گردشگری، رضایتمندی خوبی داشته‌اند.

۱۴۰۲؛ سال توسعه حمل‌ونقل عمومی در پایتخت/ ۲ هزار اتوبوس و ۱۳ ایستگاه جدید مترو به تهران اضافه می‌شود

پیام خراسان - سخنگوی شهرداری تهران گفت: ۱۴۰۲ سال توسعه و نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی تهران در تمام مدل‌های آن شامل مترو، اتوبوس، تراموا، ون و تاکسی خواهد بود.

اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در منطقه ۲ تهران

پیام خراسان - شهرداری منطقه ۲، همزمان با نوروز ۱۴۰۲ و ماه مبارک رمضان برنامه های فرهنگی _ هنری متعددی را برای شهروندان و گردشگران تهرانی تدارک دیده است.

جاذبه‌های گردشگری منطقه ۲۱ را بشناسیم

پیام خراسان - منطقه ۲۱ به عنوان غربی ترین نقطه پایتخت دارای سه جاذبه گردشگری مهم و فرامنطقه ای از جمله شهرک سینمایی و تلویزیونی ایران (غزالی)، نمایشگاه دائمی و پارک ملی هوافضا و موزه خودروهای تاریخی ایران است که در ایام نوروز پذیرای مسافرین نوروزی پایتخت و شهروندان تهرانی می باشد.

خدمت‌رسانی چهار ایستگاه اطلاع‌رسانی «تهران دوست داشتنی» در منطقه ۲۱

پیام خراسان - ستاد گردشگری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۱ با مشارکت ادارات اجتماعی نواحی سه‌گانه و اداره ورزش، نسبت به برپایی چهار ایستگاه اطلاع‌رسانی «تهران دوست داشتنی» در بخش‌های مختلف منطقه اقدام کرد.

طرح استقبال از بهار با چهار استقرار تا ۱۴ فروردین ادامه دارد/ استقرار آتش‌نشانان در ۱۷۵ نقطه و آماده‌باش ۱۳۴ ایستگاه در ۱۳ فروردین

پیام خراسان - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با پرداختن به تمهیدات سازمان متبوعش در روز طبیعت، گفت: نیروهای آتش‌نشانی در روز ۱۳ فروردین در ۱۷۵ نقطه شهر مستقر هستند.

برپایی غرفه‌های متنوع همراه با مجموعه بازی ویژه کودکان در بوستان بزرگ ولایت

پیام خراسان - در راستای ایجاد شور و نشاط و فراهم شدن فضایی مهیج به طور ویژه برای کودکان و نوجوانان در کنار خانواده‌ها در جشن بزرگ بهار ایران مجموعه بازی همراه با غرفه‌های متنوع فرهنگی، هنری و ورزشی در بوستان بزرگ ولایت برپا شد.

تأکید بر تسریع پروژه‌های عمرانی منطقه ۱۶

پیام خراسان - شعبانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به اتفاق امیرزادگان معاون امور مناطق سازمان بازرسی و روحانی شهردار منطقه ۱۶، صبح امروز از پروژه های منطقه بازدید کردند.

عدم کمک مالی به کودکان کار/ همکاری منسجم قوه قضاییه، پلیس و بهزیستی کارگشا خواهد بود

پیام خراسان - یک جامعه شناس گفت: مردم به این دلیل که دلسوزند، با دیدن یک کودک کار که شیشه خودرو را پاک می کند، به او کمک نقدی می کنند، اما این پول به دست کودک کار نمی رسد و فقط به باندهایی که از این کودکان سواستفاده می کنند، کمک می‌شود.

از معرفی چغر و بدبدن‌ترین عضو حاضر در هیأت دولت تا پاسخ به ادعای دروغ‌پردازی در صدا و سیما

پیام خراسان - یوسف سلامی خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری صدا و سیما که از رویای فوتبالیست شدن گذشت و خبرنگار شد از تلخ و شیرین‌های حرفه‌اش می گوید.

خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی تهران به شرکت‌کنندگان در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

پیام خراسان - روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات‌رسانی این شرکت به شهروندان گرامی جهت بازدید از سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم خبر داد.

فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه/ پذیرش در واحدهای سیار هنگام اینترنتی شد

پیام خراسان - مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از افزایش ساعت کاری مرکز معاینه فنی شهید آبشناسان و فعالیت این مرکز در دوشیفت کاری در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

برپایی «فرهنگسرای منتظر» در نماز جمعه تهران

پیام خراسان - ویژه برنامه‌ "فرهنگسرای منتظر" به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه دو ، روز جمعه- ۱۱ فروردین۱۴۰۲- در محل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران برگزار می‌‍شود.

هر روز ۸ هزار نفر از ویژه‌برنامه‌های میدان آزادی بازدید می‌کنند

پیام خراسان - شهردار منطقه ۹ تهران از استقبال بسیار خوب شهروندان از ویژه برنامه پهنه غرب تهران در میدان آزادی، خبرداد و گفت: هرشب ۴ تا ۵ هزار نفر در مراسم جشن میدان آزادی شرکت می‌کنند که این آمار با درنظرگیری بازدید از غرفه‌ها و آمدوشد شهروندان در میدان به نزدیک ۷ تا ۸ هزار نفر می‌رسد.

ایستگاه ‌های تاریخی آتش‌نشانی دارای ظرفیت‌های خوبی برای گردشگری تهران است

پیام خراسان - سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان این که در درون شهرداری تهران نیز مکان‌های بسیاری برای معرفی و بازدید وجود دارد، گفت: بخشی از برنامه‌ های گردشگری می‌تواند، بازدید از ساختمان‌های تاریخی و آشنایی با فعالیت‌های خاص و ویژه شهرداری از جمله فعالیت‌های سازمان آتش‌نشانی و سازمان مدیریت پسماند، باشد.

رشد ۶۰ درصدی صدور پروانه در بافت فرسوده تهران

پیام خراسان - مدیرعامل سابق شرکت عمران و بهسازی شهری ایران با اشاره به رشد ۶۰ درصدی صدور پروانه در بافت فرسوده تهران، بر ضرورت هویت‌بخشی به بافت فرسوده تاکید کرد.

نورپردازی ۱۲ نقطه از منطقه۸

پیام خراسان - شش هزارو پانصد ریسه نوری، پیاده‌راه بوستان تمدن و میدان نبوت تهران را روشن کرد.

ستاد گردشگری تحول مثبتی در حوزه گردشگری تهران رقم زده است

پیام خراسان - معاون هماهنگی امورمناطق شهرداری تهران گفت: تهران از نظر گردشگری یکی از شهرهای منحصر به فرد دنیا است و امیدوارم روزی را ببینیم که تهران جایگاه واقعی خود را در این زمینه به‌دست آورد.

ساير مطالب

چادر عشایر نمادی از کارگاه تولیدی است

تهران برای توسعه گردشگری پایدار نیازمند تاسیس سازمان گردشگری است

جوانان بیشترین استقبال را از کارگاه‌های تسهیل‌گری ازدواج داشته‌اند/ مهارت‌آموزی بیش از 300 هزار سرباز برای ورود به بازار کار

شبانه روزی شدن کتابخانه خاوران

از افتتاح متروی میدان کتاب در خرداد ماه تا ایمن‌سازی 70 درصدی گود برج میلاد

المان شب نمای ماه مبارک رمضان در میدان کمال‌الملک منطقه 21 جای گرفت

بهسازی و رنگ آمیزی مبلمان و المان‌های فضای سبز منطقه 15

استقبال پرشور شهروندان از جشن بزرگ بهار ایران در بوستان ولایت

آشنایی شهروندان با جاذبه های گردشگری منطقه14/استقبال گردشگران از غرفه‌های اطلاع‌رسانی

گروهی گردشگران از فرهنگسرای امام (ره) در برنامه جماران گردی بازدید کردند

برپایی 5 ایستگاه اطلاع رسانی گردشگری در منطقه2

از «دراکولا» تا «باملند»؛ بمب‌های ساعتی پایتخت

هماهنگی با سیستم قضایی برای پلمب ساختمان‌های ناایمن

8هزار متر مربع از آسفالت خیابان وحدت اسلامی طی7 روز مرمت شد

هوای تهران قابل قبول است

60 دقیقه آگاهانه با زمین همراه شویم

ایمن‌سازی معابر پر تردد منطقه 19 با اجرای عملیات خط کشی محوری

بهره‌برداری از فاز اول پروژه البرز لشگرک در سال 1402

رونق گردشگری در محلات تهران در سال 1402

نشست شهرداران و معاونین امور اجتماعی و فرهنگی مناطق 22‌گانه

مهمترین اقدام در شهرداری تغییر رویکرد اداره شهر بوده است

مهمترین اقدام در شهرداری تغییر رویکرد اداره شهر بوده است/ نقطه‌یابی در غرب و شرق تهران به میزان صد هکتار به منظور ایجاد آرامستان

حضور چشمگیر مردم در ویژه برنامه‌های عیدانه در 7 پهنه تهران

بوستان ملت میزبان شهروندان و گردشگران در بهار 1402

تنوع گردشگری و اطلاع‌رسانی از ویژگی‌های مهم نوروز 1402 در تهران

موزه هفت‌چنار، پایگاه اصلی گردشگری نوروزی در منطقه 10

نوروز فرصتی بسیارخوب برای معرفی جاذبه‌های گردشگری تهران است

بازی‌های رایگان در سوله بازی‌ برج میلاد

ویژه برنامه‌ای برای روزه‌ اولی‌ها

توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های نیازمند در منطقه 12

فعالیت‌های ستاد گردشگری شهرداری در ایام نوروز متفاوت از همه سال‌های مدیریت شهری است

موزه‌های منطقه 11 میزبان گردشگران است

مشاوره تلفنی گردشگری سامانه137 اقدامی مهم و اثرگذار برای گردشگری تهران است

ضیافت نور و هنر در رمضان

توضیحات معاونت ارتباطات شورای شهر تهران پیرامون انتشار مصاحبه تصویری ریاست شورا در رسانه‌های خارج‌نشین

برگزاری میز خدمت سلامت در بوستان بهاران همزمان با جشن بهار ایران

تداوم همکاری اتوبوسرانی با ستادگردشگری در سال جدید

رسیدگی گسترده به پایانه های حمل و نقل عمومی غرب تهران

ایمن سازی بزرگراه شهید خرازی در سال گذشته

14 هزار نفر مهمان تورهای پیاده‌روی شهرداری منطقه 12 بوده‌اند

تعادل در قیمت مسکن و سیستمی شدن فرآیندها، عیدانه معاون شهردار به پایتخت نشینان

تبلور همدلی ملی در میدان آزادی

استقبال بی‌نظیر شهروندان منطقه 21 از سلسله جشن های بهار ایران

نقاشان هنرمند دیوارهای فرسوده قلب پایتخت را نو کرد/مشارکت طراحان تهرانی در دیوارنگاری شهر

بوستان پلیس در روزهای بهاری چشم انتظار گردشگران نوروزی

با مشارکت دانش آموزان منطقه 19، تخم مرغ‌ها رنگ آمیزی و در معابر جانمایی شد

نصب المان عمو نوروز در ورودی میدان مرکزی میوه و تره بار در منطقه 19

بوستان پلیس میزبان گردشگران تهرانی در دهکده تفریحی بهار ایران

اجرای تئاتر خیابانی با محوریت دفاع مقدس

میزبانی از شهروندان و میهمانان نوروزی در دهکده بهار ایران بوستان نهج البلاغه

رخت نوروز بر تن باب الرضای تهران

ادامه عملیات اجرایی احداث زیرگذر بزرگراه متوسلیان_سه‌راهی باغستان در منطقه 21

جمع‌آوری حدود هزار متکدی در سال گذشته/ برنامه‌های شهرداری تهران برای ساماندهی متکدیان

بازنگری قرداد کیوسک‌داران تهران در گروی مصوبه شورای شهر

وقوع پنج فقره تصادف فوتی در تهران/ شهروندان در ساعات بارانی سرعت مطمئنه را رعایت کنند

آمادگی نیروهای خدمات شهری برای بارش‌های احتمالی/ آب گرفتگی در معابر نداشتیم

تنفس هوای پاک در هفتمین روز سال/ بارش باران امروز ادامه دارد

تولید کالا با برند شهروند پیگیری می‌شود

امیدوارم امسال از کنار هر زن و مردی که رد می‌شوم برق شادی را در چشمانش ببینم

مخازن پسماند پایتخت نونوار می‌شود/ احداث شهرک پسماند با 110 سوله در تهران

اکران "شهرخوبی‌ها" در سازه‌های تبلیغاتی شهر تهران

22 قاب شهری بهار پایتخت را به تصویر می کشند

برپایی استیج فرهنگی در منطقه22

برپایی شهربازی رایگان دربوستان نهج‌البلاغه

اجرای طرح «قرآن بخوانید؛جایزه بگیرید» در بوستان جوانمردان

5 هزار متر مربع اصلاح هندسی در معابر منطقه22

سامانه مشاوره تلفنی گردشگری اقدامی بسیار مفید و موثر برای گردشگری تهران است

اطلاع‌رسانی و معرفی جاذبه‌های گردشگری شهر تهران بسیار بهتر شده است

مسیرهای گردشگری برای دسترسی آسان شهروندان

معرفی بهتر ظرفیت‌های گردشگری تهران نیازمند مدیریت یکپارچه شهری است

معرفی ظرفیت‌های گردشگری تهران نیازمند مدیریت یکپارچه شهری است

توسعه سرانه‌های فرهنگی و ورزشی در شمیرانات

محله کن مقصدی مناسب برای گردشگران طبیعت‌گرد است

«پل طبیعت» بنفش می‌شود

فرونشست زمین به کتاب‌های درسی می‌آید؟

وزیر امورخارجه میهمان تور پیاده‌روی میدان مشق شد/ تقدیر امیر عبدالهیان از برنامه های گردشگری شهرداری تهران در نوروز

باغ‌موزه‌ها و اماکن فرهنگی با تخفیف میزبان گردشگران است

ظرفیت‌های گردشگری منطقه17

26 هزار و 600 مسافر نوروزی در 4 روز

شب‌های نوروزی رمضان در برج میلاد

نورآرایی 20 کیلومتری خیابان ولی‌عصر

طرح های متنوع نوروزی در معابر شهری شمال تهران اجرا شد

خدمت‌رسانی مترو در ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان

رخت نوروزی بر تن درختان منطقه 19 پوشیده شد

خدمات‌رسانی اکیپ‌های امدادی به شهروندان در تونل‌های شهری پایتخت

دهکده پهنه غرب بهار ایران ، با استقبال شهروندان و مسافران قرار گرفته است

جزئیات مصوبه جدید کمیسیون ماده 5 برای محله کن

برج آزادی خاموش شد

آبیاری هوشمند فضای سبز در منطقه 14

اجرای 20 کیلومتر ریسه ماه و فانوس در خیابان ولیعصر (عج)/ 100 المان ماه اسماء‌الحسنی در پایتخت نصب شد

رشد 50 درصدی ساخت مسکن در پایتخت

کاشت 12 هزار گل میمون و اطلسی رنگارنگ در گلجای‌های منطقه14

امکان بازدید عمومی از سراسرنمای مقاومت شهید سلیمانی

جابجایی درختان در حجم بالا بر اساس اخذ رای ماده 7 از طریق متخصصان

جا به جایی درختان در حجم بالا بر اساس اخذ رای ماده 7 و از طریق متخصصان

آغاز جشن بزرگ «دهکده بهار ایران» در بوستان آزادگان

میزبانی از روزه داران در «شهر امید»

استقرار نظام جامع بودجه‌ریزی مشارکتی در محلات پایتخت

رونمایی از دیوار نگاری منقش به ذکر یا بقیه الله (عج)

بازدید نوروزی شهردار منطقه ٣ از مجموعه ستاد گردشگری شهرداری تهران