پیام خراسان

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

خضوع در برابر خانواده‌های شهدا باعث کسب آبرو است

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی در دیدار با خانواده شهیدان قهرمان گریوانی و بازرگان گریوانی خدمت به خانواده‌های شهدا را عزت‌آفرین و تلاش در این مسیر را باعث کسب آبرو دانست و گفت: هر کس در برابر خانواده‌های شهدا خاضع باشد و در راستای خدمت به ایشان قدمی برداشته باشد در پیشگاه شهدا برای خویش آبرو کسب کرده است.

دستگاه‌ها مکلف به ارائه گزارش عملکرد در خدمت‌رسانی به ایثارگران هستند

پیام خراسان - سرپرست اداره کل امور مجلس و دولت بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ماده ۷۴ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران گفت: براساس این قانون همه دستگاه‌های اجرایی مکلف به ارائه گزارش عملکرد در خدمت رسانی به ایثارگران هستند و رئیس بنیاد هم باید این گزارش را هر ساله برای رهبر معظم انقلاب ارائه کند.

خضوع در برابر خانواده‌های شهدا مایه کسب آبروست

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی در دیدار با خانواده شهیدان قهرمان گریوانی و بازرگان گریوانی خدمت به خانواده‌های شهدا را عزت‌آفرین و تلاش در این مسیر را مایه کسب آبرو دانست و گفت: هر کس در برابر خانواده‌های شهدا خاضع باشد و در راستای خدمت به ایشان قدمی برداشته باشد در پیشگاه شهدا برای خویش آبرو کسب کرده است.

استفاده از ظرفیت‌های نخبگان ایثارگر در حوزه‌های مشاوره و تصمیم‌گیری

پیام خراسان - مدیرکل دفتر دانش پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر گفت: استفاده از ظرفیت‌های نخبگان در حوزه‌های مشاوره و تصمیم‌گیری از اولویت‌های برنامه اجرایی در حوزه نخبگان است.

باشگاه پژوهشگران شاهد و ایثارگر کشور راه‌اندازی می‌شود‌

پیام خراسان - تفاهم‌نامه‌ای بین دفتر تشکل‌های ایثار‌گری و مشارکت‌های مردمی و دفتر مطالعات و پژوهش‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور راه‌اندازی باشگاه پژوهشگران شاهد و ایثارگر کشور به امضاء رسید.

دلاورمردی نیروی دریایی ارتش در تاریخ پر افتخار خلیج فارس ثبت شده است

پیام خراسان - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در دیدار با امیر دریادار دوم احسان نصیری، فرمانده پایگاه دریایی بوشهر گفت: دلاورمردی های نیروی دریایی ارتش در تاریخ پر افتخار خلیج همیشه فارس و جهان ثبت شده است.

دومین برنامه اردوی آموزشی خانواده بانشاط با حضور ۱۲۰ نفر فرزندان دختر شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود

پیام خراسان - مدیرکل دفتر مشاوره و مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: دومین برنامه اردوی آموزشی خانواده بانشاط با حضور ۱۲۰ نفر فرزندان دختر شاهد و ایثارگر با همکاری دفتر برنامه‌ریزی امور ورزشی و اردویی در مجتمع فرهنگی ایثار کردان در ۷ تا ۱۰ آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

اولویت ما پاسخگویی به درخواست‌های جامعه معزز ایثارگری است

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان مازندران در دیدار چهره به چهره با جامعه معزز ایثارگری شهرستان‌های غرب این استان گفت: اولویت ما پاسخگویی به درخواست‌های جامعه معزز ایثارگری است.

بنیاد شهید و امور ایثارگران از تالیف کتاب‌های خاطرات شهدا حمایت می‌کند

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران از تالیف کتاب‌های خاطرات شهدا حمایت می‌کند لذا خوب است خانواده‌های شهیدان نسبت به ثبت خاطرات خود اقدام نموده و بستر لازم جهت تبیین سبک زندگی شهدا برای نسل جدید را فراهم آورند.

بیش از ۲۹۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران پرداخت شده است

پیام خراسان - مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد با اشاره به عملکرد این صندوق تا پایان آبان‌ماه سال ۱۴۰۲ گفت: مبلغ ۲۹۵۰۸ میلیارد ریال تسهیلات اعطایی قرض‌الحسنه با نرخ ۴ درصد و با دوره باز پرداخت حداکثر ۶۰ ماهه (۵ ساله) به جامعه هدف یعنی خانواده شهدا و ایثارگران تحت پوشش این صندوق‌ پرداخت شده است.

بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته بسیج

پیام خراسان - مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور بیانیه‌ای در رابطه با هفته بسیج تاکید کرد: تردیدی نیست تفکر مقاومت و فرهنگ بسیجی ملت ایران، موجبات تحقق آرزوی جامعه بشری در رهایی از چنگال سلطه‌گران و سلطه‌پذیران روزگار توأم با زندگی شرافتمندانه و سعادتمند را فراهم خواهد آورد.

مراکز علمی و دانشگاهی در رأس جهاد تبیین قرار دارند

پیام خراسان - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در آیین تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: دانشجویان مسیر جهاد در سنگر علم را با قدرت و عزت ادامه می‌دهند

۴۵ عنوان کتاب با موضوع سیره زندگی شهدا توسط نشر شاهد به چاپ رسیده است

پیام خراسان - سرپرست دفتر حمایت و نظارت بر تولیدات فرهنگی هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از چاپ ۴۵ عنوان کتاب در خصوص زندگی و خاطرات شهدا و ایثارگران در سال جاری خبر داد.

اسرائیلی‌ها روز ۷ اکتبر به پایان رسیدند/ تفکر صهیونیست‌ها یک تفکر نژادپرستانه است

پیام خراسان - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه تلویزیونی به افق فلسطین با بیان اینکه اسرائیلی‌ها ۷ اکتبر به پایان رسیدند، گفت: تفکر صهیونیست یک تفکر دینی نبوده و نژادپرستانه است.

یادواره شهید نادر بیرامی و شهدای امنیت در شهرستان گیلانغرب برگزار شد

پیام خراسان - به مناسبت فرارسیدن نخستین سالگرد شهادت پاسدار رشید اسلام سردار شهید نادر بیرامی یادواره‌ای تحت عنوان پاسداشت رشادت‌های این شهید والامقام و شهدای امنیت با حضور خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر برگزار شد.

ایثارگران نباید نگران تامین هزینه‌های درمانی خود باشند

پیام خراسان - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: ما یک تعهد قانونی نسبت به ایثارگران داریم، این تعهد انتظار روشنی را ایجاد کرده است که دیگر ایثارگران نگران هزینه‌های درمانی خود نباشند.

دیدار نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با استاندار خراسان رضوی

پیام خراسان - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی، با استاندار خراسان رضوی دیدار و گفتگو کردند.

تشکر از اقدامات ارزشمند دکتر قاضی‌زاده هاشمی برای خدمات‌رسانی به ایثارگران/ افزایش رضایت‌مندی جامعه ایثارگری از خدمات بیمه دی مشهود است

پیام خراسان - نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برای خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری تقدیر و قدردانی کرد و گفت: افزایش رضایت‌مندی جامعه ایثارگری از خدمات بیمه دی مشهود است.

ادای احترام معاون نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز به مقام شامخ شهدای شهرستان زاهدان

پیام خراسان - معاون نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در گلزار شهدای شهرستان زاهدان ضمن قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ شهدای معزز با آرمان‌های شهدا و امام شهدا تجدید میثاق کردند.

نشست هم اندیشی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر خراسان رضوی برگزار شد

پیام خراسان - حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم در نشست هم اندیشی با دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر استان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مقام والای شهدای بندرعباس ادای احترام کرد

پیام خراسان - فرمانده مرکز بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران و هیئت همراه با حضور در گلزار مطهر شهدای بندرعباس، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

برگزاری نشست هم‌اندیشی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با تشکل‌های شاهد و ایثارگر

پیام خراسان - نشست هم‌اندیشی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با تشکل‌های شاهد و ایثارگر در سالن جلسات بنیاد استان ایلام برگزار شد.

برگزاری مراسم تجلیل از پرستاران بیمارستان امام خمینی (ره) مشهد با حضور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

پیام خراسان - مراسم تجلیل از همسران جانبازان و پرستاران بیمارستان امام خمینی (ره)، جانبازان اعصاب و روان و آسایشگاه جانبازان نخاعی پارک ملت مشهد و همچنین مراسم بزرگداشت روز پرستار با حضور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در هتل توریست توس برگزار شد.

دیدار صمیمی نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان نخاعی استان

پیام خراسان - حجت‌ الاسلام والمسلمین رمضانعلی موسوی‌مقدم نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران ‌با همراهی سعید کهن‌سال مدیر کل بنیاد مازندران در مرکز امام علی(ع) با جانبازان سرافراز نخاعی دیدار و گفت و گو کرد.

دیدار صمیمی نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امورایثارگران و مدیرکل بنیاد مازندران با جانبازان نخاعی استان

پیام خراسان - حجت‌ الاسلام والمسلمین رمضان موسوی‌مقدم نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران ‌با همراهی سعید کهن‌سال مدیر کل بنیاد مازندران در مرکز امام علی(ع) با جانبازان سرافراز نخاعی دیدار و گفت و گو کرد.

پنجمین جلسه قرارگاه مسکن ایثارگران برگزار شد

پیام خراسان - پنجمین جلسه قرارگاه مسکن ایثارگران با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در سالن جلسات حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

امکان دسترسی الکترونیکی به مجموعه محتوای واقع در مرکز اسناد ایثارگران کشور

پیام خراسان - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از امکان دسترسی به مجموعه محتوای واقع در مرکز اسناد ایثارگران کشور به‌صورت الکترونیکی خبر داد و گفت: اقدامات برای تسهیل دسترسی واقعی استان‌ها در حال انجام است.

دوره آموزشی ویژه جانبازان شیمیایی در استان اردبیل برگزار شد

پیام خراسان - در راستای ارتقا آگاهی جانبازان شیمایی در امور درمانی و سلامتی، دوره آموزشی ویژه جانبازان شیمیایی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد استان، معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل، معاون هماهنگ کننده سپاه، مسئول آموزش بقیه‌الله، رؤسای دانشگاه علوم پزشکی و سازمان هلال احمر و با مشارکت جانبازان گران‌قدر شیمیایی در محل هلال احمر استان اردبیل برگزار شد.

رایزنی مدیران فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت برگزاری اردوی راهیان نور دریایی

پیام خراسان - مدیران فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در خصوص برگزاری اردوی راهیان نور دریایی جهت اساتید، دانشجویان و دانش آموزان ایثارگر رایزنی کردند.

مادر شهیدان والامقام «بیت سعیداوی» آسمانی شد

پیام خراسان - مرحومه حاجیه خانم «حمیده عطاشی» مادر شهیدان والامقام «خیره، ملوک و سکینه بیت سعیداوی» در شهرستان دشت آزادگان دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

مهمترین رسالت بنیاد خدمت رسانی به جامعه ایثارگری است

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در نشست توجیهی خادمین شهدای جدیدالورود، خدمت‌رسانی به جامعه ایثاگری با روحیه ایثارگری، جهادی و توام با صبر و تکریم تاکید کرد.

تفاهم‌نامه همکاری طرح استعدادیابی و مهارت افزایی دانش‌آموزان و دانشجویان و فارغ التحصیلان شاهد و ایثارگر در دانشگاه صنعتی شریف به امضاء رسید

پیام خراسان - این تفاهم‌نامه همکاری در زمینه طرح استعدادیابی و مهارت آموزی و توان‌افزایی دانش‌آموز، دانشجویان و فارغ‌التحصیل خانواده معظم شاهد و ایثارگران" با عنوان راهبران کارآفرین آینده با حضور معاون آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثاگران و رئیس دانشگاه صنعتی شریف به امضاء رسید.

نشست شورای سیاست‌گذاری کنگره ملی شهدای غریب اسارت با حضور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

پیام خراسان - نشست شورای سیاست‌گذاری کنگره ملی شهدای غریب اسارت با حضور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و اعضای این کنگره، عصر دوشنبه ۱۵ آبان ماه در سالن جلسات دفتر نمایندگی ولی‌فقیه برگزار شد.

ساير مطالب

نخستین قرارگاه جهادی خاطره‌نگاری ایثارگران در بنیاد فارس آغاز به کارکرد

ضرورت فعالیت‌های مطالعاتی برای تحقق طرح تحول و مردمی سازی در بنیاد شهید و امور ایثارگران

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با دو خانواده شهید خلبان

سفر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان به شهرستان بندر ماهشهر

بازدید استاندار گلستان از پروژه توانبخشی ایثار گرگان/تندرستی و نشاط جامعه ایثارگری از اولویت‌های مهم دولت است

مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران اهانت به قرآن کریم را محکوم کرد

سفر قاضی زاده هاشمی به سردشت/ ادای احترام به مقام شامخ شهدای بمباران شیمیایی سردشت

نشست شورای اداری بنیاد خراسان شمالی/ تلاش همه‌جانبه و پاسخگویی به ایثارگران از وظایف کارکنان بنیاد است

آیین تکریم و معارفه مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران برگزار شد

برگزاری یادواره شهدای هفتم تیر در استان بوشهر

جانباز سرافراز 70 درصد «محمد سرمست» به یاران شهیدش پیوست

جانباز گرانقدر 70 درصد «محمد نعمت الله» به یاران شهیدش پیوست

خانواده‌های معظم شهدا قهرمانان برتر تاریخ کشور هستند/اهالی هنر برای نسل جوان الگو سازی کنند/پدران، مادران و همسران شهدا گنجیه بی‌نظیر خاطرات شهیدان قهرمان هستند

تشکر از عنایات ویژه رهبر معظم انقلاب به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران/ افق جدیدی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم جامعه ایثارگری گشوده شده است

شهیدان در اخلاص و ایمان، زهد و حرکت در مسیر الهی الگو و اسوه هستند

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان «نوشیروانی»

دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهید «احمدی/مجاهدت شهید در طول تاریخ ماندگار خواهد شد

حدود 12 هزار دیدار با ایثارگران به مناسبت روز ایثار، مقاومت و پیروزی

بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت روز مبارزه با سلاح‌های شیمیایی

مادر شهیدان «صادقی» آسمانی شد

جانباز گرانقدر 70 درصد «حاجی مرادی» به یاران شهیدش پیوست

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید «محمد مدیری»

آمادگی بانک دی برای ارائه تسهیلات به ایثارگران حقوق‌بگیر از بنیاد/آمادگی 6 هزار واحد پست‌بانک در مراکز شهری و روستایی برای ارائه خدمات به ایثارگران

شهید بهشتی الگوی مسئولان است

برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در مسیر تحول پیگیری می‌شود

برنامه ارزیابی سلامت جسمی و روحی جانبازان شیمیایی سردشت اجرا شد

برگزاری یادواره شهدای حماسه تاریخی «پد خندق» در یاسوج/لزوم معرفی حماسه «پد خندق» در گستره ملی

دیدار جمعی از خانواده‌های شهدا با رهبر معظم انقلاب -2

جانباز سرافراز 70 درصد «محمد مدیری» به یاران شهیدش پیوست

آمادگی بانک دی برای ارائه تسهیلات به ایثارگران حقوق‌بگیر از بنیاد/آمادگی 8 هزار واحد پست‌بانک در مراکز شهری و روستایی برای ارائه خدمات به ایثارگران

ملاقات مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با ایثارگران

کمیسیون پزشکی برای 250 ایثارگر زنجانی برگزار شد

نشست شورای سیاستگذاری دومین کنگره ملّی هشت هزار شهید استان همدان برگزار شد

راه شهیدان عزیز را با قوت اراده ادامه می‌دهیم

دیدار مدیرکل بنیاد لرستان با خانواده شهیدان والامقام «جودکی»، «محمودوند» و جانباز 70 درصد «حسین‌زاده»

درخواست 420 جانباز کهگیلویه و بویراحمدی در کمیسیون پزشکی بررسی شد

31 اقدام سند تحول دولت در حوزه ایثارگران تبدیل به برنامه عملیاتی شده است

چهل و پنجمین نشست هیئت امنای دانشگاه شاهد/ویژگی‌های دانشگاه شاهد در سند چشم‌انداز مورد توجه قرار گیرد

دیدار نماینده ولی فقیه در مازندران با دو خانواده شهید در ساری

حضور 120 تن از همسران شهدای قم در برنامه اردوهای یکروزه

مادر شهیدان والامقام «صمدیان» به لقاءالله پیوست

تشکل‌های شاهد و ایثارگر نیازهای ایثارگران را به بنیاد منتقل کنند/ طرح سپاس با رویکرد تکریم و ثبت نیازمندی‌های ایثارگران اجرایی می‌شود

مادر شهیدان گرانقدر «علی‌پور» آسمانی شد

خروج سازمان اقتصادی کوثر از پروژه‌های زیان‌ده/ ساخت 2000 واحد مسکونی از راه مولدسازی

آثار مثبت اجلاس سراسری مدیران بنیاد در اجرای دقیق برنامه‌های عملیاتی/غیرت در زندگی شهید الداغی جاری بود

نشست کارگروه‌های تخصصی اجلاس سراسری مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

مدارس شاهد باید بهترین مدارس کشور باشند

دویست و ششمین نشست شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران

آغاز ثبت نام مقطع دیپلم حوزه علمیه جانبازان قم

وداع باشکو مردم استان البرز با پیکر شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس/ پیکر شهید «عیسی شجاعی» در کرج تشییع شد

اجلاس سراسری مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران

برکت حضور ایثارگران، اقتدار ایران اسلامی است/ وزارت کار برای خدمت به ایثارگران از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد

مادر شهیدان «جلیلیان» به فرزندان شهیدش پیوست

دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با نخبگان شاهد و ایثارگر همدان/ بی‌توجهی به ایثارگران پذیرفتنی و قابل جبران نیست

دویست و ششمین نشست شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران/ ارتقای نقش مشاوران ایثارگران در دولت سیزدهم/ طراحی شبکه محله‌ای برای تکریم ایثارگران/ ضرورت اجرای قوانین حوزه ایثارگری در بخش‌های دولتی و خصوصی

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام با خانواده‌های معظم شهدا

مادر شهیدان «جهانگیری» آسمانی شد

آیین رونمایی از طرح‌های بهسازی، نوسازی و توسعه هتل کوثر رامسر برگزار شد

نشست نماینده ولی‌فقیه در بنیاد با بانوان شاغل در بنیاد/ نیروی انسانی بنیاد به لحاظ بصیرت در طراز شهدا باشند

نشست عمومی نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بانوان شاغل در ستاد بنیاد

حمایت از تشکل‌ها و گروه‌های جهادی شاهد و ایثارگر/فعالیت 400 خیر شاهد و ایثارگر مدرسه ساز در کشور

حمایت از تشکل‌ها و گروه‌های جهادی شاهد و ایثارگر/فعالیت 400 خیر شاهد و ایثارگر در کشور

پدر شهیدان والامقام ««باقری»» به فرزندان شهیدش پیوست

دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توفیق و رحمت الهی را در بر دارد

برگزاری شانزدهمین کمیسیون پزشکی برای مدعیان مصدومین شیمیایی سردشت

دیدار مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی با 2 جانباز شیمیایی در شهرستان سردشت

همه باید همیشه یاد و خاطره شهدای عزیز ایران اسلامی را زنده نگه داریم

دیدار استاندار ایلام و مدیرکل بنیاد استان با خانواده شهید والامقام «نارنجی»

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با جامعه ایثارگری

پاسخگویی به ایثارگران در میز خدمت بنیاد چهاردانگه/5هزار دیدار در سامانه سجایای بنیاد شهرستان‌های استان تهران ثبت شد

مراسم ختم مادر شهیدان شیخ شعبانی برگزار شد

نخستین همایش برنامه عملیاتی سال 1402 بنیاد/بنیاد شهید و امور ایثارگران به سازمانی هوشمند و مطالبه‌گر تبدیل می‌شود

«کاروان غیرت» در اربعین شهادت شهید «حمیدرضا الداغی» / شهید الداغی نمادی از غیرت ملت ایران است/شهادت شهید الداغی قلوب توطئه دشمنان را شکست داد

کاروان غیرت همزمان با چهلمین روز شهادت شهید غیرت «حمیدرضا الداغی»

پویش کاروان غیرت همزمان با چهلمین روز شهادت شهید غیرت «حمیدرضا الداغی»

نخستین همایش کشوری هماهنگی، همگرایی و یکپارچه‌سازی خدمات ایثارگران

اعطای هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به ایثارگران/حمایت ویژه از کارآفرینان برای اشتغال ایثارگران

دیدار مدیرکل و دبیر شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران با جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی

بررسی مسائل مرتبط با طلاب شاهد و ایثارگر در نشست سرپرست اداره‌کل آموزش بنیاد با مدیران حوزه علمیه قم

ملاقات حضوری با 30 نفر از ایثارگران قم در دوشنبه‌های تکریم

دولت سیزدهم مصمم به رفع مشکلات جامعه ایثارگری است

پنجاه و سومین سالگرد شهید آیت الله سعیدی در قم

پیام تسلیت رئیس‌جمهوری در پی درگذشت مادر و همسر شهیدان «موسسیان قزلچه»

رئیس جمهور در پیامی درگذشت مادر شهیدان «شیخ شعبانی» را تسلیت گفت

تولد دختر شهید مدافع امنیت زنجانی در کنار مزار پدر

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید تازه تفحص شده مسجد امام موسی بن جعفر(ع)

بررسی ارائه خدمات متناسب با نیازهای ایثارگران سالمند

استقبال مدیرکل بنیاد خراسان رضوی از خانواده‌های معظم شهدای اولین قطار بستان‌آباد-خاوران در ایستگاه راه‌آهن مشهد

دیدار استاندار ایلام و مدیرکل بنیاد استان با خانواده‌های معظم شهیدان «رجبیان»، «ظهیریان» و «عبدالهی»

امام‌خمینی (ره) به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توجه جدی داشتند/ شهدای 15 خرداد پیشگامان نهضت امام‌خمینی (ره) هستند

نخستین همایش برنامه عملیاتی سال 1402 بنیاد/بنیاد شهید و امور ایثارگران به سازمانی هوشمند و مطالبه‌گر تبدیل می‌شود

بانو «سیلوارت اوهانسیان» مادر و همسر شهیدان «موسسیان» آسمانی شد

جانباز 70 درصد «سعید عبدالخانی» به لقاءالله پیوست

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد تهران بزرگ با ایثارگران منطقه 4 تهران

پیام تبریک تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت سالروز زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی

تجلیل نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه از دو خانواده ایثارگر

دیدار مدیرکل بنیاد مازندران با والدین معزز شهید والامقام «مسعود عموزاد» در بهشهر

نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خراسان جنوبی /تأمین امنیت کشور در گرو تکریم جامعه ایثارگری است/ پاسخگویی مناسب به ایثارگران تکلیف شرعی همه دستگاه‌های اجرایی است

یاد، سلوک و مجاهدت شهدا با شیوه‌های خلاقانه و جذاب به نسل جوان منتقل شود/زنده نگه داشتن یاد شهید و خانواده‌ها و دوستان شهدا جهاد است