پیام خراسان

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

تکریم ۳۰۵۰ جانباز سراسر کشور در طرح «علمداران حماسه»

پیام خراسان - معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران از تکریم ۳۰۵۰ نفر از جانبازان سراسر کشور در طرح «علمداران حماسه» خبر داد.

عباس(ع)؛ اسوه ایثار و جانبازی

پیام خراسان - دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تعدادی از جانبازان ۷۰ درصد

پیام خراسان - هم‌زمان با میلاد پربرکت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با سه تن از جانبازان ۷۰ درصد دیدار و گفتگو کرد.

سه روایت‌ متفاوت از دیدار هیئت‌ اعزامی مقام معظم رهبری به منزل جانبازان با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

پیام خراسان - جانبازان تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی هستند. وقتی که امام و مقتدای آنها فرمان جهاد دادند از تمامی دلبستگی‌های زندگی دست کشیدند و با سلاح ایمان و معنویت به ستیز با دشمنان اسلام و دفاع از اهداف و ارزش‌های متعالی اسلام پرداختند.

دیدار نخبگان شاهد ایثارگر با شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه

پیام خراسان - نخبگان شاهد ایثارگر با شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه به همراه دستیار مردمی‌سازی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرکل دفتر دانش پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر دیدار کردند.

لشکر۷۷ پیروز خراسان در عملیات بیت‌المقدس و در آزادسازی خرمشهر نقش‌آفرینی کردند

پیام خراسان - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در ابتدای دفاع مقدس که نیروهای مردمی پراکنده بودند و بسیج به معنای کنونی وجود نداشت، لشکر۷۷ پیروز خراسان در عملیات بیت‌المقدس و در آزادسازی خرمشهر نقش‌آفرینی کردند.

خضوع در برابر خانواده‌های شهدا باعث کسب آبرو است

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی در دیدار با خانواده شهیدان قهرمان گریوانی و بازرگان گریوانی خدمت به خانواده‌های شهدا را عزت‌آفرین و تلاش در این مسیر را باعث کسب آبرو دانست و گفت: هر کس در برابر خانواده‌های شهدا خاضع باشد و در راستای خدمت به ایشان قدمی برداشته باشد در پیشگاه شهدا برای خویش آبرو کسب کرده است.

دستگاه‌ها مکلف به ارائه گزارش عملکرد در خدمت‌رسانی به ایثارگران هستند

پیام خراسان - سرپرست اداره کل امور مجلس و دولت بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ماده ۷۴ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران گفت: براساس این قانون همه دستگاه‌های اجرایی مکلف به ارائه گزارش عملکرد در خدمت رسانی به ایثارگران هستند و رئیس بنیاد هم باید این گزارش را هر ساله برای رهبر معظم انقلاب ارائه کند.

خضوع در برابر خانواده‌های شهدا مایه کسب آبروست

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی در دیدار با خانواده شهیدان قهرمان گریوانی و بازرگان گریوانی خدمت به خانواده‌های شهدا را عزت‌آفرین و تلاش در این مسیر را مایه کسب آبرو دانست و گفت: هر کس در برابر خانواده‌های شهدا خاضع باشد و در راستای خدمت به ایشان قدمی برداشته باشد در پیشگاه شهدا برای خویش آبرو کسب کرده است.

استفاده از ظرفیت‌های نخبگان ایثارگر در حوزه‌های مشاوره و تصمیم‌گیری

پیام خراسان - مدیرکل دفتر دانش پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر گفت: استفاده از ظرفیت‌های نخبگان در حوزه‌های مشاوره و تصمیم‌گیری از اولویت‌های برنامه اجرایی در حوزه نخبگان است.

باشگاه پژوهشگران شاهد و ایثارگر کشور راه‌اندازی می‌شود‌

پیام خراسان - تفاهم‌نامه‌ای بین دفتر تشکل‌های ایثار‌گری و مشارکت‌های مردمی و دفتر مطالعات و پژوهش‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور راه‌اندازی باشگاه پژوهشگران شاهد و ایثارگر کشور به امضاء رسید.

دلاورمردی نیروی دریایی ارتش در تاریخ پر افتخار خلیج فارس ثبت شده است

پیام خراسان - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در دیدار با امیر دریادار دوم احسان نصیری، فرمانده پایگاه دریایی بوشهر گفت: دلاورمردی های نیروی دریایی ارتش در تاریخ پر افتخار خلیج همیشه فارس و جهان ثبت شده است.

دومین برنامه اردوی آموزشی خانواده بانشاط با حضور ۱۲۰ نفر فرزندان دختر شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود

پیام خراسان - مدیرکل دفتر مشاوره و مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: دومین برنامه اردوی آموزشی خانواده بانشاط با حضور ۱۲۰ نفر فرزندان دختر شاهد و ایثارگر با همکاری دفتر برنامه‌ریزی امور ورزشی و اردویی در مجتمع فرهنگی ایثار کردان در ۷ تا ۱۰ آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

اولویت ما پاسخگویی به درخواست‌های جامعه معزز ایثارگری است

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان مازندران در دیدار چهره به چهره با جامعه معزز ایثارگری شهرستان‌های غرب این استان گفت: اولویت ما پاسخگویی به درخواست‌های جامعه معزز ایثارگری است.

بنیاد شهید و امور ایثارگران از تالیف کتاب‌های خاطرات شهدا حمایت می‌کند

پیام خراسان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران از تالیف کتاب‌های خاطرات شهدا حمایت می‌کند لذا خوب است خانواده‌های شهیدان نسبت به ثبت خاطرات خود اقدام نموده و بستر لازم جهت تبیین سبک زندگی شهدا برای نسل جدید را فراهم آورند.

بیش از ۲۹۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران پرداخت شده است

پیام خراسان - مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد با اشاره به عملکرد این صندوق تا پایان آبان‌ماه سال ۱۴۰۲ گفت: مبلغ ۲۹۵۰۸ میلیارد ریال تسهیلات اعطایی قرض‌الحسنه با نرخ ۴ درصد و با دوره باز پرداخت حداکثر ۶۰ ماهه (۵ ساله) به جامعه هدف یعنی خانواده شهدا و ایثارگران تحت پوشش این صندوق‌ پرداخت شده است.

بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته بسیج

پیام خراسان - مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور بیانیه‌ای در رابطه با هفته بسیج تاکید کرد: تردیدی نیست تفکر مقاومت و فرهنگ بسیجی ملت ایران، موجبات تحقق آرزوی جامعه بشری در رهایی از چنگال سلطه‌گران و سلطه‌پذیران روزگار توأم با زندگی شرافتمندانه و سعادتمند را فراهم خواهد آورد.

مراکز علمی و دانشگاهی در رأس جهاد تبیین قرار دارند

پیام خراسان - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در آیین تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: دانشجویان مسیر جهاد در سنگر علم را با قدرت و عزت ادامه می‌دهند

۴۵ عنوان کتاب با موضوع سیره زندگی شهدا توسط نشر شاهد به چاپ رسیده است

پیام خراسان - سرپرست دفتر حمایت و نظارت بر تولیدات فرهنگی هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از چاپ ۴۵ عنوان کتاب در خصوص زندگی و خاطرات شهدا و ایثارگران در سال جاری خبر داد.

اسرائیلی‌ها روز ۷ اکتبر به پایان رسیدند/ تفکر صهیونیست‌ها یک تفکر نژادپرستانه است

پیام خراسان - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه تلویزیونی به افق فلسطین با بیان اینکه اسرائیلی‌ها ۷ اکتبر به پایان رسیدند، گفت: تفکر صهیونیست یک تفکر دینی نبوده و نژادپرستانه است.

یادواره شهید نادر بیرامی و شهدای امنیت در شهرستان گیلانغرب برگزار شد

پیام خراسان - به مناسبت فرارسیدن نخستین سالگرد شهادت پاسدار رشید اسلام سردار شهید نادر بیرامی یادواره‌ای تحت عنوان پاسداشت رشادت‌های این شهید والامقام و شهدای امنیت با حضور خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر برگزار شد.

ایثارگران نباید نگران تامین هزینه‌های درمانی خود باشند

پیام خراسان - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: ما یک تعهد قانونی نسبت به ایثارگران داریم، این تعهد انتظار روشنی را ایجاد کرده است که دیگر ایثارگران نگران هزینه‌های درمانی خود نباشند.

دیدار نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با استاندار خراسان رضوی

پیام خراسان - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی، با استاندار خراسان رضوی دیدار و گفتگو کردند.

تشکر از اقدامات ارزشمند دکتر قاضی‌زاده هاشمی برای خدمات‌رسانی به ایثارگران/ افزایش رضایت‌مندی جامعه ایثارگری از خدمات بیمه دی مشهود است

پیام خراسان - نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برای خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری تقدیر و قدردانی کرد و گفت: افزایش رضایت‌مندی جامعه ایثارگری از خدمات بیمه دی مشهود است.

ادای احترام معاون نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز به مقام شامخ شهدای شهرستان زاهدان

پیام خراسان - معاون نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در گلزار شهدای شهرستان زاهدان ضمن قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ شهدای معزز با آرمان‌های شهدا و امام شهدا تجدید میثاق کردند.

نشست هم اندیشی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر خراسان رضوی برگزار شد

پیام خراسان - حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم در نشست هم اندیشی با دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر استان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مقام والای شهدای بندرعباس ادای احترام کرد

پیام خراسان - فرمانده مرکز بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران و هیئت همراه با حضور در گلزار مطهر شهدای بندرعباس، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

برگزاری نشست هم‌اندیشی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با تشکل‌های شاهد و ایثارگر

پیام خراسان - نشست هم‌اندیشی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با تشکل‌های شاهد و ایثارگر در سالن جلسات بنیاد استان ایلام برگزار شد.

برگزاری مراسم تجلیل از پرستاران بیمارستان امام خمینی (ره) مشهد با حضور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

پیام خراسان - مراسم تجلیل از همسران جانبازان و پرستاران بیمارستان امام خمینی (ره)، جانبازان اعصاب و روان و آسایشگاه جانبازان نخاعی پارک ملت مشهد و همچنین مراسم بزرگداشت روز پرستار با حضور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در هتل توریست توس برگزار شد.

دیدار صمیمی نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان نخاعی استان

پیام خراسان - حجت‌ الاسلام والمسلمین رمضانعلی موسوی‌مقدم نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران ‌با همراهی سعید کهن‌سال مدیر کل بنیاد مازندران در مرکز امام علی(ع) با جانبازان سرافراز نخاعی دیدار و گفت و گو کرد.

دیدار صمیمی نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امورایثارگران و مدیرکل بنیاد مازندران با جانبازان نخاعی استان

پیام خراسان - حجت‌ الاسلام والمسلمین رمضان موسوی‌مقدم نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران ‌با همراهی سعید کهن‌سال مدیر کل بنیاد مازندران در مرکز امام علی(ع) با جانبازان سرافراز نخاعی دیدار و گفت و گو کرد.

پنجمین جلسه قرارگاه مسکن ایثارگران برگزار شد

پیام خراسان - پنجمین جلسه قرارگاه مسکن ایثارگران با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در سالن جلسات حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

امکان دسترسی الکترونیکی به مجموعه محتوای واقع در مرکز اسناد ایثارگران کشور

پیام خراسان - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از امکان دسترسی به مجموعه محتوای واقع در مرکز اسناد ایثارگران کشور به‌صورت الکترونیکی خبر داد و گفت: اقدامات برای تسهیل دسترسی واقعی استان‌ها در حال انجام است.

دوره آموزشی ویژه جانبازان شیمیایی در استان اردبیل برگزار شد

پیام خراسان - در راستای ارتقا آگاهی جانبازان شیمایی در امور درمانی و سلامتی، دوره آموزشی ویژه جانبازان شیمیایی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد استان، معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل، معاون هماهنگ کننده سپاه، مسئول آموزش بقیه‌الله، رؤسای دانشگاه علوم پزشکی و سازمان هلال احمر و با مشارکت جانبازان گران‌قدر شیمیایی در محل هلال احمر استان اردبیل برگزار شد.

رایزنی مدیران فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت برگزاری اردوی راهیان نور دریایی

پیام خراسان - مدیران فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در خصوص برگزاری اردوی راهیان نور دریایی جهت اساتید، دانشجویان و دانش آموزان ایثارگر رایزنی کردند.

مادر شهیدان والامقام «بیت سعیداوی» آسمانی شد

پیام خراسان - مرحومه حاجیه خانم «حمیده عطاشی» مادر شهیدان والامقام «خیره، ملوک و سکینه بیت سعیداوی» در شهرستان دشت آزادگان دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

ساير مطالب

امضای تفاهم‌نامه همکاری طرح استعدادیابی و مهارت افزایی دانش‌آموزان و دانشجویان و فارغ التحصیلان شاهد و ایثارگر

مهمترین رسالت بنیاد خدمت رسانی به جامعه ایثارگری است

نشست شورای سیاست‌گذاری کنگره ملی شهدای غریب اسارت

تفاهم‌نامه همکاری طرح استعدادیابی و مهارت افزایی دانش‌آموزان و دانشجویان و فارغ التحصیلان شاهد و ایثارگر در دانشگاه صنعتی شریف به امضاء رسید

نشست شورای سیاست‌گذاری کنگره ملی شهدای غریب اسارت با حضور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

اولین نشست شورای مشورتی ایثارگران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد

جانباز گرانقدر 70 درصد سردار «علی طاهری» به جمع یاران شهیدش پیوست

جانباز 70 درصد شهید حاج محمدرضا شاه نظری به جمع یاران شهیدش پیوست

تجمع بسیجیان بنیاد مقابل لانه جاسوسی به مناسبت 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان

دیدار با بیش از 3 هزار و 700 خانواده‌ معظم شهدا در استان چهار محال و بختیاری

اجتماع بزرگ نوه شهیدی‌ها در استان البرز

هفت سال خانه نشینی شهیده بیگم مطلوبی برای حفظ حجاب

همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های ایثارگران استان اردبیل

اردوی یک‌روزه فرهنگی، تفریحی، درمانی و آموزشی ویژه همسران جانبازان و شهدا منطقه سه مشهد

همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل برگزار شد

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد استان کهگیلویه و بویراحمد با 47 ایثارگر

دیدار چهره به چهره سرپرست بنیاد گلستان با جامعه ایثارگری

نخستین نشست هم‌اندیشی اداره کل پذیرش و امور اداری ایثارگران برگزار شد

بیست و یکمین نشست شورای هماهنگی و نظارت ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می‌شود

تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برمی‌دارند

عیادت مدیرکل بنیاد استان مازندران از جانباز سرافراز 70 درصد «مصطفی محمدی»

سفر یکروزه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به شهرستان ایوان

افتتاح شعبه شورای حل اختلاف بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه

معرفی نخبگان ایثارگر کهگیلویه و بویراحمد نیازمند برنامه‌ریزی بهتری است

دیدار هفتگی مدیرکل بنیاد اصفهان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

اجتماع بزرگ مردمی عفاف و حجاب برگزار می‌شود

نشست عمومی نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بانوان شاغل در ستاد بنیاد

ارائه خدمات پرداخت تسهیلات ضروری و عقود مبادله‌ای ایثارگران مشمول به صورت الکترونیکی

ابلاغ دستورالعمل اجرایی برنامه اردوی «راه اشتغال»/حضور 2000 ایثارگر در اردوی «راه اشتغال» در سال جاری

دیدار مدیرکل بنیاد استان لرستان با جانبازان سرافراز

تشییع پیکر شهدای حادثه کلانتری 16 زاهدان

دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

اتمام بازسازی‌ گلزار شهدای دشتبان شهرستان دماوند/کار مرمت گلزار شهدای بی‌بی‌سکینه ملارد تا یک‌ماه آینده به پایان می‌رسد

تشییع پیکر مطهر مادر سرلشکر شهید دقایقی

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر سردار شهید «اسماعیل دقایقی»

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با خانواده شهدای سادات

جانباز و آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس «محمود رحمتی» به خیل شهدا پیوست

روایتی کوتاه از سمینار آموزشی دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر کشور در قزوین

دیدار عیدانه سرپرست بنیاد گلستان با جامعه ایثارگری سادات استان

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان با خانواده شهدای سادات در لرستان

پیگیری مسائل ایثارگران در سفر یک روزه مدیرکل بنیاد اصفهان به شهرستان اردستان

رویای مادر شهید نوری با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد رنگ واقعیت گرفت

دیدار استاندار و مدیرکل بنیاد اصفهان با خانواده شهیدان «توکلی» در اردستان

جانباز 70 درصد والامقام «غلامرضا فقیهی» به یاران شهیدش پیوست

پنجمین یادواره تصویری افلاکیان در مازندران

دیدار استاندار اردبیل با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سادات

پدر شهیدان والامقام «صالحی» به فرزندان شهیدش پیوست

پدر شهیدان والامقام «قزلباش» آسمانی شد

مادر شهیدان والامقام «مهتدی» آسمانی شد

نخستین کارگاه آموزشی توجیهی هدایت تحصیلی داوطلبان شاهد و ایثارگر

نخستین کارگاه آموزشی توجیهی هدایت تحصیلی داوطلبان شاهد و ایثارگر برگزار شد

تشکل‌های شاهد و ایثارگر فرهنگ ایثار و شهادت را الگوسازی کنند

تجلیل از خانواده شهدای طلاب استان زنجان

پدر شهیدان والامقام «استکی» به فرزندان شهیدش پیوست

والدین معظم شهدا گنجینه‌های معنوی، آیه‌های صبر، استقامت و ایثار هستند

نشست دبیران کل تشکل‌های شاهد و ایثارگر با رئیس سازمان انرژی اتمی برگزار شد

دومین نشست آموزشی اخلاق برای مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران

30 جانباز دفاع مقدس مسیر قشم تا هنگام را به یاد 290 شهید این پرواز شنا کردند

نخستین قرارگاه جهادی خاطره‌نگاری ایثارگران در بنیاد فارس آغاز به کارکرد

ضرورت فعالیت‌های مطالعاتی برای تحقق طرح تحول و مردمی سازی در بنیاد شهید و امور ایثارگران

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با دو خانواده شهید خلبان

سفر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان به شهرستان بندر ماهشهر

بازدید استاندار گلستان از پروژه توانبخشی ایثار گرگان/تندرستی و نشاط جامعه ایثارگری از اولویت‌های مهم دولت است

مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران اهانت به قرآن کریم را محکوم کرد

سفر قاضی زاده هاشمی به سردشت/ ادای احترام به مقام شامخ شهدای بمباران شیمیایی سردشت

نشست شورای اداری بنیاد خراسان شمالی/ تلاش همه‌جانبه و پاسخگویی به ایثارگران از وظایف کارکنان بنیاد است

آیین تکریم و معارفه مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران برگزار شد

برگزاری یادواره شهدای هفتم تیر در استان بوشهر

جانباز سرافراز 70 درصد «محمد سرمست» به یاران شهیدش پیوست

جانباز گرانقدر 70 درصد «محمد نعمت الله» به یاران شهیدش پیوست

خانواده‌های معظم شهدا قهرمانان برتر تاریخ کشور هستند/اهالی هنر برای نسل جوان الگو سازی کنند/پدران، مادران و همسران شهدا گنجیه بی‌نظیر خاطرات شهیدان قهرمان هستند

تشکر از عنایات ویژه رهبر معظم انقلاب به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران/ افق جدیدی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم جامعه ایثارگری گشوده شده است

شهیدان در اخلاص و ایمان، زهد و حرکت در مسیر الهی الگو و اسوه هستند

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان «نوشیروانی»

دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهید «احمدی/مجاهدت شهید در طول تاریخ ماندگار خواهد شد

حدود 12 هزار دیدار با ایثارگران به مناسبت روز ایثار، مقاومت و پیروزی

بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت روز مبارزه با سلاح‌های شیمیایی

مادر شهیدان «صادقی» آسمانی شد

جانباز گرانقدر 70 درصد «حاجی مرادی» به یاران شهیدش پیوست

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید «محمد مدیری»

آمادگی بانک دی برای ارائه تسهیلات به ایثارگران حقوق‌بگیر از بنیاد/آمادگی 6 هزار واحد پست‌بانک در مراکز شهری و روستایی برای ارائه خدمات به ایثارگران

شهید بهشتی الگوی مسئولان است

برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در مسیر تحول پیگیری می‌شود

برنامه ارزیابی سلامت جسمی و روحی جانبازان شیمیایی سردشت اجرا شد

برگزاری یادواره شهدای حماسه تاریخی «پد خندق» در یاسوج/لزوم معرفی حماسه «پد خندق» در گستره ملی

دیدار جمعی از خانواده‌های شهدا با رهبر معظم انقلاب -2

جانباز سرافراز 70 درصد «محمد مدیری» به یاران شهیدش پیوست

آمادگی بانک دی برای ارائه تسهیلات به ایثارگران حقوق‌بگیر از بنیاد/آمادگی 8 هزار واحد پست‌بانک در مراکز شهری و روستایی برای ارائه خدمات به ایثارگران

ملاقات مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با ایثارگران

کمیسیون پزشکی برای 250 ایثارگر زنجانی برگزار شد

نشست شورای سیاستگذاری دومین کنگره ملّی هشت هزار شهید استان همدان برگزار شد

راه شهیدان عزیز را با قوت اراده ادامه می‌دهیم

دیدار مدیرکل بنیاد لرستان با خانواده شهیدان والامقام «جودکی»، «محمودوند» و جانباز 70 درصد «حسین‌زاده»

درخواست 420 جانباز کهگیلویه و بویراحمدی در کمیسیون پزشکی بررسی شد

31 اقدام سند تحول دولت در حوزه ایثارگران تبدیل به برنامه عملیاتی شده است

چهل و پنجمین نشست هیئت امنای دانشگاه شاهد/ویژگی‌های دانشگاه شاهد در سند چشم‌انداز مورد توجه قرار گیرد

دیدار نماینده ولی فقیه در مازندران با دو خانواده شهید در ساری

حضور 120 تن از همسران شهدای قم در برنامه اردوهای یکروزه

مادر شهیدان والامقام «صمدیان» به لقاءالله پیوست