پیام خراسان

آخرين مطالب

اقتصادي

تکلیف املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی چه می‌شود؟

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل اقتصاد و دارایی خراسان جنوبی گفت: ۶۳ ملک مازاد مربوط به ۹ دستگاه اجرایی در خراسان جنوبی شناسایی شد که از این املاک مازاد، تاکنون ۱۱ ملک به ارزش ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به فروش رسیده است.

ساخت ۶۰ کیلومتر راه روستایی در خراسان شمالی با اعتبارات محرومیت زدایی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از ساخت ۶۰ کیلومتر راه روستایی در این استان با اعتبارات محرومیت زدایی خبر داد.

این رنگ زرد از چه حکایت دارد؟

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی گرمای تابستان و کاهش بارندگی باعث شده که در تمام مزارعی که توسط کارشناسان بررسی شده پیازهای خود زعفران و بنه زعفران آن رشدی را که باید را نداشته و تقریبا پیازهای زعفران در همه مزارع کیفیت خوبی ندارد و می‌شود گفت تقریبا پیاز از مزرعه زعفران حذف شده است.

برقرار شدن فوق العاده کارکنان مرزی دولت

پیام خراسان - «مصطفی نخعی» دبیرفراکسیون مرنشینان مجلس شورای اسلامی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس از بیرجند اظهارداشت: با پیگیری های مستمر بعمل آمده طی ماه های گذشته از ...

افزایش ۲۲۰ درصدی صادرات امانات پستی از خراسان جنوبی

پیام خراسان - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، رحیمی زاده مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی گفت: در هشت ماه گذشته ۵ هزار و ۱۱۵ دلار مرسوله پستی از خراسان جنوبی به خارج از ...

اجاره بهای مسکن در بیرجند ۱۵ درصد افزایش یافت

پیام خراسان - گروه استان‌ها_ رئیس اتحادیه مشاوران املاک بیرجند از افزایش اجاره‌های مسکن از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت: وضعیت اجاره های مسکن نسبت به ابتدای سال ۱۵ تا ۲۰ ...

برداشت ۳۵۰ هزار تن خاک صنعتی از معادن خراسان جنوبی

پیام خراسان - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، جرجانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: ۹۴ معدن در حوزه خاک‌های صنعتی در استان وجود دارد که ظرفیت ...

صرفه جویی ۸۵۰۰ مترمکعبی آب در خراسان شمالی با مسدود شدن چاه های غیرمجاز

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از صرفه جویی ۸۵۰۰ متر مکعبی آب در این استان با مسدود شدن تعدادی از چاه های غیرمجاز طی امسال خبر داد.

تولید فرش‌های بدون گره، زنگ خطری برای فرش دستباف ایرانی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با اشاره به تولید فرش بدون گره گفت: بسیاری از فروشندگان این نوع فرش را تحت عنوان فرش دستباف در بازار عرضه می‌کنند و از جایی که بسیاری از خریداران فرش دستباف تخصص لازم در تشخیص این نوع فرش ها را ندارند، در حق آنان اجحاف می‌شود زیرا صرف نظر از این که این نوع فرش‌ها موجب لطمه وارد کردن به ماهیت فرش دستباف ایرانی می‌شود، دوام و کیفیت فرش دستباف واقعی را ندارند.

بازار طلا و سکه غرق در کساد شده است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتحادیه صنف طلا، نقره و جواهر مشهد با اشاره به اینکه قیمت دلار به طرز چشم‌گیری افزایش پیدا کرده و شرایط کنونی باید کنترل شود، گفت: طلافروشان با نزدیک شدن به شب یلدا و افزایش تقاضای مردم، اندک امیدی به رونق بازار طلا و سکه داشتند اما متاسفانه با توجه به شرایط به وجود آمده کنونی، همان اندک امید نیز از بین رفته و بازار طلا و سکه غرق در کساد شده است.

یک لیتر از آب کشاورزی به فولاد اختصاص نخواهیم داد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با اشاره به مخالفت برای تامین آب صنایع فولادی از طریق چاه‌های کشاورزی و پساب، گفت: شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با تغییر کاربری چاه کشاورزی به صنعتی برای تامین آب صنایع فولادی در تربت حیدریه مخالف است.

جهش در تعداد جمعیت آهو شرایط زیست یوزپلنگ در میاندشت را مهیاتر کرد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی معاون فنی اداره کل محیط زیست خراسان شمالی گفت: جهش در تعداد جمعیت آهو در منطقه میاندشت جاجرم شرایط را برای زیست یوزپلنگ آسیایی مهیاتر کرده است.

ذخیره ۳۲ میلیون تنی خاک‌های صنعتی در خراسان جنوبی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه ۹۴ معدن در حوزه خاک‌های صنعتی در استان وجود دارد که ظرفیت استخراج سالانه از این معادن یک میلیون تن است، گفت: میزان ذخیره خاک‌های صنعتی در خراسان جنوبی ۳۲ میلیون تن است.

آیا موفقیت اقتصادی در گرو جمعیت زنان اقتصاددان است؟

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی باوجود اینکه زنان بیشتر از مردان به دنبال تحصیل در دانشگاه هستند، اما در دو دهه گذشته نسبت زنان به مردان فارغ‌التحصیل در رشته اقتصاد کاهش یافته یا راکد مانده است و فقدان نمایندگی زنان در مقاطع کارشناسی اقتصاد می‌تواند به توصیه‌های سیاستی نامتعادل برای مسائل مهمی مانند تغییرات آب‌وهوایی منجر شود. همچنین، رشته اقتصاد در میان دانشجویان با وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین و سایر اقلیت‌ها محبوبیت کمتری دارد.

۸۶ هزار مترمربع از اراضی شهرک و نواحی صنعتی خراسان شمالی خلع ید شد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: از ابتدای امسال تاکنون میزان ۸۶ هزار مترمربع از اراضی شهرک ها و نواحی صنعتی استان خلع ید شده است.

افزایش ۳۰۰ درصدی قیمت زعفران طی سال جاری

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران گفت: هر چند در سال‌های گذشته میزان تولید زعفران زیاد و حتی مازاد از میزان مصرف بود اما امسال به دلیل کاهش تولید زعفران قیمت این محصول بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ درصد افزایش داشته است.

توزیع بیش از ۷۰ هزار تن نهاده دامی در خراسان شمالی

پیام خراسان - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، رمضانی مدیر کل تعاون روستایی خراسان شمالی گفت: از این میزان، بیشترین رقم نهاده توزیع شده مربوط به کنسانتره به مقدار ...

حدود پنج هزار متقاضی شیروانی در طرح ملی مسکن ثبت نام کردند

پیام خراسان - بجنورد- سرپرست اداره راه و شهرسازی شیروان گفت: تاکنون ۴ هزار و ۸۱۵ متقاضی این شهرستان خراسان شمالی در طرح ملی مسکن ثبت نام کردند که این روند تا پانزدهم ماه جاری ادامه دارد.

ثبات قیمت در بازار خودروی مشهد بی‌معنا است

پیام خراسان - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،حمیدرضا حیدری رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران خودرو در مشهد گفت: قیمت‌ها در بازار خودرو کلانشهر مشهد ثبات نداشته و در ...

تکمیل ۳۵ طرح گردشگری خراسان جنوبی در دستور کار است

پیام خراسان - بیرجند - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی گفت: تکمیل ۳۵ طرح گردشگری نیمه‌تمام در دستور کار قرار دارد که در صورت اتمام آنها، بخشی از زیرساخت‌های گردشگرپذیری استان فراهم می‌شود.

استاد دانشگاه: تفکر سیستمی بسیاری از شاخص‌های اقتصادی را بهبود می‌بخشد

پیام خراسان - مشهد- عضو هیات علمی گروه مدیریت دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: نهادینه کردن تفکر سیستمی و رفتار مبتنی بر اصلاح ساختارگرایانه در حوزه تصمیم گیری می‌تواند بسیاری از شاخص‌های اقتصادی را بهبود بخشیده و بخشی از مشکلات کشور را حل کند.

قیمت خودرو در بازار مشهد ثبات ندارد

پیام خراسان - مشهد- رییس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران خودرو در مشهد گفت: قیمتها در بازار خودرو این کلانشهر ثبات نداشته و در نوسان است و خرید و فروش چندانی در این بازار صورت نمی‌گیرد.

افزایش حقوق دولتی؛ راهگشا یا مانعی بر سر راه صاحبان معادن؟

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیات مدیره انجمن تخصصی معادن و صنایع معدنی خراسان رضوی گفت: اکثر معدن‌کاران از افزایش ناگهانی حقوق دولتی معادن طی سال‌های اخیر ناراضی هستند. همچنین در برخی مواد معدنی با افزایش ۳۰۰ تا ۴۰۰ حقوق دولتی روبه‌رو بودیم و این موضوع باعث نارضایتی بسیاری از معدن‌کاران شده که علت این افزایش حقوق دولتی نیز کمبود بودجه دولت و تورم موجود در جامعه است.

کشت گیاهان دارویی در مانه و سملقان خراسان شمالی بیش از ۲ برابر شد

پیام خراسان - بجنورد- مدیر جهادکشاورزی مانه و سمقان استان خراسان شمالی گفت: با هدف ترویج کشت گیاهان دارویی و کم آب بر، امسال سطح زیرکشت این گیاهان در شهرستان به بیش از ۲ برابر افزایش یافته است.

تسریع در روند اجرای پروژه راه آهن بیرجند- یونسی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: تسریع در روند اجرای پروژه راه آهن بیرجند- یونسی در دستور کار استان قرار دارد و تا رسیدن به سرمنزل مقصود، به طور ویژه دنبال می‌شود.

۳۵۰ میلیارد تومان تسهیلات تولید برای خراسان جنوبی تعیین شد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: سهم این استان از تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کشور در حال حاضر ۳۵۰ میلیارد تومان تعیین شده که با توجه به روند جذب، قابل افزایش است.

رفع مشکل توزیع هوشمند کالاهای اساسی در خراسان رضوی تا هفته آینده

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی با بیان اینکه مشکلات مربوط به توزیع هوشمند کالاهای اساسی در استان به زودی رفع می‌شود، گفت: توزیع هوشمند کالاهای اساسی در استان طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده انجام خواهد شد.

توقیف ۱۵ تن زیره در نهبندان

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: مأموران پلیس در بازرسی از یک کامیون ۱۵ تن زیره فاقد مجوز حمل در شهرستان"نهبندان" کشف کردند. سردار ناصر ...

ظرفیت کشاورزی حاجی‌آباد ارتقا می‌یابد/سرمایه‌گذاری ۴۰۰ میلیاردی بر روی کشت درختان سردسیری

پیام خراسان - گروه استان‌ها-حاجی‌آباد یکی از قطب‌های کشاورزی و باغداری در استان هرمزگان است که پتانسیل بالایی در حوزه کا‌شت درختان سردسیری دارد و در یک پروژه بزرگ قرار است ...

ناز «نرگس» خریدار ندارد/ «قوسی»: اسانس‌گیری گل نرگس در خراسان‌جنوبی توجیه اقتصادی ندارد!

پیام خراسان - خبرگزاری فارس- خراسان‌جنوبی؛ دست نوازش سرما که به همراه نوای نی چوپان در ارتفاعات می‌پیچید گل وحشی هم سرمست از این موسیقی، عطرش را در فضا می‌پراکند و همین عطر ...

واگذاری ۲۲ قطعه گلخانه خراسان شمالی به سرمایه گذاران

پیام خراسان - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، مدیر شرکت شهرک‌های کشاورزی استان با بیان اینکه ۲۲ قطعه از واحد‌های گلخانه این شرکت به ۱۸ سرمایه گذار واگذار شده است ...

ایجاد شهرک‌های تخصصی در استان خراسان رضوی از سطح ملی پیگیری می‌شود

پیام خراسان - به گزارش فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، «یعقوبعلی نظری» افزود: این استان با توجه به ظرفیت‌های بالقوه در رسته‌های تولیدی مختلف و ...

قاچاق کالا با برندسازی مناسب متوقف خواهد شد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی با اشاره به اینکه امروز برندسازی باید بر اساس پایه علمی ایجاد شود، گفت: اگر برندسازی درستی در ایران انجام می‌شد، امروز در کشور جنس قاچاق نبود. قاچاق کالا تنها با برندسازی مناسب، تولید با کیفیت و رقابتی متوقف خواهد شد.

باید در خراسان رضوی به دنبال ایجاد شهرک‌های تخصصی باشیم

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان گفت: باید در خراسان رضوی به دنبال ایجاد شهرک‌های تخصصی زیادی در حوزه‌های مختلف بوده و تلاش کنیم تا در این زمینه در کشور الگو شویم.

احیاء بیش از ۴۲ درصد واحدهای راکد در کشور توسط سرمایه‌گذاران

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی معاون وزیر صمت گفت: بر اساس آمارهای موجود بیش از ۴۲ درصد واحدهای راکد در کشور یا توسط سرمایه‌گذاران جدید یا با مشارکت سرمایه‌گذاران جدید احیا شده‌اند.

ساير مطالب

ده سال حبس پرداخت جزای نقدی و انفصال از خدمت دولتی در انتظار قاضی جعلی

دهیاری ها در ساماندهی سگ‌های ولگرد شهرداری بجنورد را یاری کنند

کاهش 1.6 درصدی ولادت در هشت ماهه امسال در خراسان شمالی

قاضی سید محمد مهدی خوانساری زندانی شد / قم را بهم ریخت

ادامه غیبت قاضی در تمرینات هوادار/ شانس اندک مهاجم هوادار برای حضور مقابل پرسپولیس

شانس کم مارکوپولو فوتبال ایران برای تقابل با پرسپولیس

درآمدی بر عملکرد 3 ساله‌ محمدعلی شجاعی، استاندار سابق خراسان شمالی

قاضی جعلی در قم دستگیر و محاکمه شد

صدور حکم قاضی جعلی در استان قم

بازتاب گزارش تسنیم؛ معتادان متجاهر خراسان شمالی جمع آوری می‌شوند

قاضی جعلی در قم دستگیر و محاکمه شد/مردم مراقب جعل عناوین مقامات باشند

واگذاری صیانت از درخت کهنسال شاتوت به شهرداری بجنورد

تشویق زنان به طلاق توسط قاضی قلابی!

درخشش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ

اجرای عملیات راهسازی در 60 کیلومتر راه روستایی فاروج و روکش آسفالت 8 کیلومتر راه شریانی

قاضی جعلی در قم حکم محکومیت گرفت

آمارکرونایی 14 آذر ماه در خراسان شمالی/3 فوتی و 40 بستری

طرح آموزش رایگان هنر در مناطق محروم خراسان شمالی به اجرا درمی‌آید

دومین جشنواره کالاهای فرهنگی در خراسان شمالی برگزار می شود

اردوی آمادگی تیم دو و میدانی خراسان شمالی برای مسابقات کشوری

طلاق 12 زن قمی برای دوستی با قاضی پلید / جنجال پرونده قاضی خوانساری

در مهرواه اوج مهم این است که تلاش کنیم افراد دغدغه مند شوند

در مهرواه اوج تلاش می‌کنیم افراد دغدغه‌مند شوند

دستگیری قاضی جعلی در قم/ تشویق زنان به طلاق و رابطه با خود

بازدید دادستان گرمه در خراسان شمالی از مراکز جمع‌آوری ضایعات

فساد شوراهای شهر منجر به بی‌اعتمادی مردم می‌شود / چرا نام مفسدین را افشا نمی‌کنند؟

خبر خوش برای پرسپولیس از دیدار با تیم رضا عنایتی

اختصاص بودجه زیارت به معنی حل مسأله کل کشور است

دستگیری و محاکمه قاضی جعلی در قم

فلیکس بریش قاضی نبرد رئال مادرید و اینتر

30 میلیون هکتار اراضی کشور تحت تأثیر فرسایش بادی قرار دارد

توقف پروزاهای فرودگاه مشهد به دلیل وضعیت جوی

شلیک به قلب جوان 19 ساله در جنایت هولناک خاش

برنامه‌ریزی برای ایجاد 10 هزار مگاوات ظرفیت بار قابل مدیریت

طرح امداد زمستانی اورژانس پیش بیمارستانی در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد اجرا می شود

کودک‌همسری، زیر سقف کوتاه فقر

حمایت غیرمنتظره عنایتی از حمیداوی!

سواپ گاز؛ راهبردی که 3 همسایه را نزدیک‌تر کرد

35هکتار از بستر رودخانه‌های خراسان رضوی آزاد شد

توقف پرواز‌های فرودگاه مشهد

کشف 152 میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان رضوی

وجود 527 هزار هکتار جنگل در کرمانشاه

ساخت تروکار آندوسکوپی یک بار مصرف توسط یک شرکت فناور

ترمیم رگ آئورت پاره‌شده برای اولین بار در یزد

کاپیتان محروم دوباره در اردوی نساجی

پروزاهای فرودگاه مشهد به دلیل وضعیت جوی متوقف شده بود؛ پروازها از سر گرفته شد

هوای خراسان رضوی گرم می‌شود

نماینده مجلس: معلولان با زنجیره‌ای از مشکلات مواجه هستند

به‌روزرسانی سطح علمی صنعت هتلداری خراسان رضوی توسط اساتید اتریشی

اختصاص 46 میلیارد تومان اعتبار محرومیت‌زدایی به علوم پزشکی سبزوار

21 هزار داوطلب سلامت با دانشگاه علوم پزشکی مشهد همکاری دارند

ماجرای قطع درختان روستای قاپقوی چه بود؟

بهره مندی 48 هزار بیمار از خدمات درمانگاه موقوفه در خراسان رضوی

کاهش قیمت گوشت مرغ تازه تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار

افزایش 4.4 درصدی گازرسانی به بخش حمل و نقل

مشهد، میزبان مسابقات سراسری قرآن کریم سپاه پاسداران

درآمد زعفران باید برای کشاورزان باشد

پایداری امنیت غذایی به خاک وابسته است

کاهش مصرف گاز در بخش‌های عمومی و خانگی خراسان رضوی/افزایش 4.4 درصدی گازرسانی به بخش حمل و نقل

توقف پروازهای فرودگاه مشهد به دلیل وضعیت جوی

پلنگ زخمی هزارمسجد برای درمان به مشهد منتقل شد

عامل قتل مسلحانه جوان 19 ساله خاشی دستگیر شد

وزارت نفت زیر بار افشای حقوق ها نرفت

خضریان: محل گرمخانه خاوران تغییر کند

◄ در رعایت اصول ایمنی هیچ خطایی را نمی‌پذیریم

91 بیمار شناسایی شده جدید در جمعیت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد

اُمیکرون در کمین واکسن نزده‌ها

روند مهاجرت پزشکان ایران به کشورهای مختلف آمار رو به رشدی دارد/ درخواست مهاجرت 3 هزار پزشک مشهدی برای مهاجرت

نصب شبیه‌ساز سه بعدی برج مراقبت برای اولین بار در کشور

آغاز پویش مردمی بذرکاری در جنگل های ارسنجان

چرا حماسه‌ساز اولسان خبر خداحافظی اش را تائید نمی کند؟

کاشت 180 هکتار ذخیره‌گاه جنگلی در سمیرم

کاروان لجستیک آمریکا بار دیگر مورد هدف قرار گرفت

شهردار مشهد باید در انتصابات به شان افراد توجه کند

مشهد؛پذیرای پلنگ زخمی کلاتی

پایان جشنواره سی‌ویکم تئاتر خراسان رضوی/راه‌یابی 3 نمایش استان به جشنواره فجر

طرح توسعه جنگل در 1750 هکتار از اراضی اصفهان اجرا می‌شود

جنگل‌های استان گلستان بی‌دفاع در برابر آتش هستند

چرا سفره‌ی طرح‌دار یک‌بار مصرف میزبان، بهترین انتخاب است؟

وضعیت جوی پروازهای فرودگاه مشهد را متوقف کرد

قیمت زعفران کاهش نخواهد یافت

کشت نهال حرا در استان هرمزگان آغاز شد

برای اولین بار دانشمند برتر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معرفی می‌شوند

کشف 883 کیلوگرم تریاک در استان خراسان رضوی

بلیت هواپیما برای اتباع خارجی با قیمت بیزینس کلاس محاسبه می‌شود

شرط فعالیت ناوگان مسافربری جاده ای خراسان رضوی با ظرفیت کامل چیست؟

حمایت شورای شهر مشهد از مطالبه دانشجویان؛ شهردار در انتصابات به شان افراد توجه کند

تصادف مرگبار با اتوبوس مسافربری منجر به مرگ یک نفر شد

کاهش قیمت مرغ تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار

هیئت فوتبال مشهد مشکلی با مالک شهرخودرو ندارد

ایران برای نخستین‌ بار به اروپا متصل می‌شود/ وعده افتتاح راه‌آهن بستان‌آباد- تبریز در دهه فجر

رواج گسترده کودک‌همسری‌ در روستاها

آتش کرونا هنوز خاموش نشده است/ کاهش نگرانی درباره «اومیکرون» با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

پالایشگاه شهید هاشمی‌نژاد و دانشگاه آزاد خراسان رضوی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

کشف گونه جدید حشره در خراسان رضوی

گزارش زنده؛ نساجی 0 – 0 پدیده

رکود بازار خودرو در برابر تلاطم قیمت ارز

جنگل‌های زاگرس زیر ذره‌بین «چرخ»

ناکامی قاچاقچیان در انتقال بیش از 883 کیلو مواد مخدر در مسیر محور بجستان خلیل آباد

◄ پروازهای مشهد به حالت عادی برگشت