پیام خراسان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

پیست دوچرخه سواری Bmx منطقه۱۱ آماده شد

پیام خراسان - شهردار منطقه۱۱ از اتمام عملیات عمرانی پیست حرکات نمایشی دوچرخه سواری Bmx برای بهره برداری جوانان خبر داد.

منطقه ۱۹ نیازمند باز آفرینی به صورت خاص و ویژه است

پیام خراسان - شصت و سومین نشست کمیته خدمات و زیر ساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلان شهر تهران با حضور میر محمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و رئیس کمیته خدمات وزیر ساخت ستاد بازآفرینی شهر تهران، احمد قیومی معاون استاندار و فرماندار شهرستان تهران، مهدی هدایت مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران، تورج فرهادی شهردار منطقه ۱۹، نمایندگان نهادهای خدمت رسان و مدیران شهری برگزار شد.

دوچرخه‌سواری فعالان محیط زیست و برپایی میزهای خدمت در بوستان بزرگ ولایت

پیام خراسان - به مناسبت گرامیداشت هفته ملی محیط زیست ۱۶ تا ۲۲ خرداد فعالان این حوزه با برپایی میزهای خدمت و دوچرخه سواری روز یکشنبه ۲۱ خرداد در بوستان بزرگ ولایت گرد هم می آیند.

هیچ درختی در خیابان جردن قطع نشده است/ سقوط ۱۴ اصله درخت در سال ۱۴۰۰ بر اثر پوسیدگی ریشه

پیام خراسان - معاون خدمات شهری منطقه ۳ گفت: درختان خیابان جردن حدود ۱۰ تا ۱۵ سال پیش به حدی خشک شدند که از ریشه پوسیده و این پوسیدگی ریشه باعث سقوط ۱۴ اصله درخت در سال ۱۴۰۰ شد.

ویژه برنامه‌های هفته ملی بدون دخانیات در محلات نه گانه منطقه ۱۶

پیام خراسان - سید مهدی حسینی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۶، اظهار داشت: شهرداری منطقه با هدف تحقق شعار تهران شهری بدون دخانیات و منظور تلاش در راستای آگاه سازی و حساس سازی جامعه در خصوص مضرات ناشی از استعمال دخانیات ویژه برنامه های متنوعی را برگزار کرد.

بازگشایی تندرو به کندروی بزرگراه آزادگان در محدوده بلوار یاس منطقه ۲۱

پیام خراسان - به منظور ایجاد دسترسی‌های ارتباطی لازم و ارتقای سطح ایمنی در معابر بزرگراهی منطقه ۲۱؛ تندرو به کندروی بزرگراه آزادگان در محدوده بلوار یاس بازگشایی شد.

پل عابر غیرمکانیزه خیابان کریمخان در منطقه ۶ جمع‌آوری می‌شود

پیام خراسان - معاون ترافیک منطقه ۶ گفت: مطالعات و طرح‌هایی برای ایجاد ایمنی بیشتر در محدوده کریمخان برای تردد شهروندان به عمل آمده است که با آغاز فرآیند جمع‌آوری پل کریمخان اقدامات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

ساماندهی پایه چراغ های استادمعین

پیام خراسان - شهرداری منطقه ۹ در راستای حذف زوائد بصری نسبت به ساماندهی پایه چراغ های بدون استفاده از خیابان استاد معین اقدام کرد.

تهیه اطلس مشارکتی منطقه ۲۲ در دستور کار قرار گیرد

پیام خراسان - حمیدرضا حاجوی شهردارمنطقه ۲۲ گفت: ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه برای سرمایه گذار باید به نحوی باشد که منطبق با دستورالعمل ها، برای سرمایه گذار نیز صرفه اقتصادی داشته و سرمایه‌گذار بتواند با تیب خاطر برای انجام پروژه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... اقدام‌ کند.

بررسی چالش‌های حوزه حمل و نقل عمومی در منطقه ۹

پیام خراسان - جلسه تعاملی با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۹، مدیر اتوبوسرانی و مدیر حمل و نقل عمومی این منطقه و دعوت از معاونین بهره برداری سامانه های یک، ۲ و ۱۰ اتوبوس‌های تندرو برگزار شد.

تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم بر شانه های مردم قدرشناس منطقه ۱۹

پیام خراسان - پیکر مطهر شهید مدافع حرم "محمد جعفری گنجی" از تیپ فاطمیون فردا پنج شنبه ۱۸ خرداد ساعت ۹ صبح از منزل شهید به سمت مقبره شهدای بوستان امام خمینی (ره) تشییع و در قطعه ۵۰ شهدا بهشت زهرا (س) آرمیده می شود.

بازطراحی سی‌تیر بعد از ۱۰ سال/ جمعه بازار کتاب راه‌اندازی می‌شود

پیام خراسان - مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: دنبال شناسایی دستفروشان واقعی هستیم و در این زمینه با همکاری فاوا برنامه ای را راه‌اندازی خواهیم کرد.

نشست صمیمانه شهردار منطقه ۹ با دبیران کانون نوجوانان

پیام خراسان - نشست صمیمانه شهردار منطقه ۹ با دبیران کانون نوجوانان دختر غرب پایتخت با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی، مدیر روابط عمومی، مسئول امور بانوان و رییس اداره آموزش‌های شهروندی منطقه برگزار شد.

برپایی کلاس‌های آموزشی در منطقه۸ با هدف حمایت از کارآموزان برای حضور در بازار کار

پیام خراسان - معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۸ با اعلام‌ برگزاری این کلاس ها، اقدامات مهارت محور کارگاه‌ها را در شهربانو شماره دو منطقه۸ تشریح کرد.

آتش‌سوزی در انبار چسب بعد از گذشت ۲۴ ساعت ادامه دارد/ به دلیل احتمال مسمومیت آتش‌نشانان، عملیات اطفا با احتیاط انجام می‌شود

پیام خراسان - سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران گفت: عملیات اطفای حریق در انبار چسب با احتیاط کامل در حال انجام است و در ساعات آینده وضعیت در قسمت زیرزمین بازار سیدولی بهتر شد.

قطع درختان در خیابان نیاوران مربوط به دوره پیشین مدیریت شهری است/ رای کمیسیون ماده ۷ برای مالک متخلف صادر شد

پیام خراسان - سرپرست خدمات شهری منطقه یک در واکنش به خبر قطع ۸ درخت گفت: موضوع قطع درخت در خیابان نیاوران مربوط به ۴ سال پیش بوده و در این دوره اتفاق نیفتاده است و در همان زمان نیز رای کمیسیون ماده ۷ آن صادر شد.

کنترل بیولوژیکی آفات نباتی در منطقه ۹

پیام خراسان - شهرداری منطقه ۹ در راستای کنترل بیولوژیکی آفات نباتی و کاهش مصرف سموم شیمیایی نسبت به پرورش حشره بالتوری اقدام کرده است.

پنجمین آموزواره حرکت با هدف افزایش ایمنی عبور و مرور در حال برگزاری است

پیام خراسان - معاون توسعه حمل و نقل پاک و آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، آموزوارۀ فصلی «حرکت» را یک فعالیت آموزشی و تمرینی و مروری برای ترویج رفتارهای درست ترافیکی و پرهیز از رفتارهای نادرست در چرخه عبور و مرور دانست و گفت: پنجمین آموزواره «حرکت»، دوره جدید این فرایند رقابتی در حوزه آموزش شهروندی است که طی بهار و تابستان سال جاری در ۲۲ منطقه شهر تهران برگزار می‌شود.

از خاموشی آبنماها در ساعت پیک مصرف تا حذف لامپ های پر مصرف بوستان های منطقه ۱۵

پیام خراسان - سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری منطقه ۱۵ از اجرای تمهیدات و اقدامات ویژه در ساختمان های ستادی، نواحی و مراکز تحت پوشش شهرداری منطقه ۱۵ به منظور مدیریت مصرف انرژی و حفظ پایداری شبکه سراسری برق کشور در ایام گرم سال خبر داد.

اصناف قرمز در خیابان سعیدی پلمپ شدند

پیام خراسان - شهردار منطقه ۱۴ از شناسایی و پلمپ اصناف متخلف، آلاینده و مزاحم در محورهای اصلی منطقه و هدایت برخی صنوف به خارج از محدوده شهری خبر داد.

اصناف قرمز در خیابان سعیدی پلمب شدند

پیام خراسان - شهردار منطقه ۱۴ از شناسایی و پلمب اصناف متخلف، آلاینده و مزاحم در محورهای اصلی منطقه و هدایت برخی صنوف به خارج از محدوده شهری خبر داد.

برگزاری سومین نشست کمیته تخصصی عمران مناطق و سازمان‌های کلانشهرهای ایران

پیام خراسان - مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق شهرداری تهران، از برگزاری سومین نشست کمیته تخصصی عمران مناطق و سازمان‌های کلانشهرهای ایران به صورت مجازی خبر داد.

اجرای طرح ضربتی مبارزه با حیوانات موذی در منطقه۲۲

پیام خراسان - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۲۲ از اجرای طرح ضربتی مبارزه با حیوانات موذی با هدف کاهش آلودگیهای زیست محیطی و افزایش سلامت شهروندان و بهداشت محیط شهری در محلات این منطقه خبر داد.

ورود اتوبوس‌های دست دوم وارداتی در خوان بررسی استانداردها/ قیمت برآورد شده هر اتوبوس حدود ۳ میلیارد تومان است

پیام خراسان - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: مجوز وارد کردن هزار دستگاه اتوبوس را داریم و تا پایان سال تلاش می‌کنیم تعدادی را به ناوگان اتوبوسرانی پایتخت وارد کنیم؛ چراکه می‌خواهیم اتوبوسی را وارد کنیم که دوباره به چرخه تعمیرات برنگردد.

نمایشگاه خوشنویسی حج در آیینه قرآن و ادب

پیام خراسان - نمایشگاه خوشنویسی حج در آیینه قرآن و ادب به هنرمندی کاوه تیموری جمعه ساعت ۱۶ تا ۱۸ در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) به نمایش در می‌آید.

عزم جدی مدیریت شهری برای ساماندهی خیابان هلال احمر

پیام خراسان - شهردار منطقه۱۱ از نشست مشترک با اعضای اتحادیه فروش و واردات دوچرخه و موتور سیکلت با هدف ساماندهی وضعیت خیابان هلال احمر و رفع مخاطرات ساختمان‌ها و انبارهای ناایمن خبر داد.

رقم زدن لحظات خوش برای افراد با نیازهای ویژه در منطقه۲۲

پیام خراسان - با همکاری گروه فرشتگان طبیعت گرد و شهرداری منطقه ۲۲، مراسم جشنی با عنوان حال خوب با حضور تعدادی از بچه‌های سندرم داون و افراد با نیازهای ویژه در یکی از مراکز تفریحی-گردشگری این منطقه برگزار شد.

نخبگان و معتمدین محلی چشم بینا و تیزبین مسئولان شهری

پیام خراسان - عضو شورای اسلامی شهر تهران در نشست مشورتی و تخصصی محلات شهر تهران در منطقه ۴ گفت: به طور یقین شهروندان، نخبگان و معتمدین محلات که مسائل و معضلات را با چشمانی تیزبین رصد می‌کنند باجلب مشارکت و بهره گیری از دیدگاه ها و نظرات شهروندان ساکن در هر محله، به مثابه چشم بصیر و تیزبین مسئولان شهری عمل می‌کنند.

بررسی عملکرد مجموعه‌های حمل‌ونقل هر سه ماه یکبار در صحن شورا

پیام خراسان - رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: گزارش عملکرد مجموعه‌های حمل‌ونقل هر سه ماه یکبار در صحن شورا مورد بررسی قرار می‌گیرد تا ببینیم مسئولان مربوطه چه عملکردی داشته‌اند.

بررسی عملکرد مجموعه‌های حمل‌ونقل به صورت مستمر در صحن شورا

پیام خراسان - رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: گزارش عملکرد مجموعه‌های حمل‌ونقل به صورت مستمر در صحن شورا مورد بررسی قرار می‌گیرد تا ببینیم مسئولان مربوطه چه عملکردی داشته‌اند.

آماده‌سازی مجموعه‌های ورزشی پایتخت تا پایان خردادماه/ سرانه ورزشی کدام مناطق تهران بالاتر است؟

پیام خراسان - رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران گفت: تعدادی از مجموعه‌های ورزشی زیر نظر شهرداری تهران که از چرخه خدمت خارج شده بودند، در حال تجهیز و بازسازی هستند تا با آغاز فصل تابستان آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی شوند.

بازار «سید ولی» در آتش سوخت

پیام خراسان - صبح امروز چندین انبار و مغازه در بازار «سید ولی» با کاربری نگهداری چسب، مواد نگهدارنده و تینر، طعمه حریق شد.

ساير مطالب

تقدیر معاون شهردار تهران از همکاران و اعضای شورای شهر برای برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره)

بسته تصویری اقدامات مناطق 22‌گانه

30 هزار میلیاردتومان ارزش پروژه‌های امید و افتخار تا امروز

صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی در استان تهران/ شهروندان از کوهنوردی و استقرار در کنار رودها خودداری کنند

امسال 1 میلیون و 500 هزار تن آسفالت‌ریزی داریم

در حوزه عمرانی پروژه‌های بزرگ تهران تعطیل بود

تقویت نیروی انسانی کارآمد در دستور کار قرار گیرد

اجرای عملیات عمرانی در مسیرهای منتهی به روستاهای حریم شمال غرب تهران

نبود انگیزه در افراد، خدمت به مردم را دچار اختلال می کند

50 هزار نفر صبح امروز با مترو سفر کردند

منطقه 14 میزبان دوچرخه سواران تهرانی شد

ادای احترام به خانواده شهید محمدمهدی دباغی

اخذ ٥٤ مصوبه در کمیته های تخصصی حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه13

سرمایه‌های خاک‌خورده شهر زیر ذره‌بین سازمان بازرسی شهرداری تهران / تلاش برای احیاء ابر پروژه‌های فرهنگی پایتخت

آغاز عملیات اجرای روکش آسفالت در فاز نخست آزادراه شهید شوشتری

برگزاری جشنواره استعدادیابی و معرفی مشاغل در منطقه 7

آغاز پویش حافظ محیط زیستیم همزمان با هفته جهانی محیط زیست

بهره مندی بیش از 20 هزار زائر حرم حضرت عبدالعظیم (ع) از خدمات پردیس فرهنگی «مکتب امام» منطقه 20

عملیات اطفای حریق در زیرزمین انبار چسب ادامه دارد/ آمار دقیقی از مصدومان در دست نیست

بهره‌برداری از پارکینگ قطعه 50 گلزار شهدای بهشت زهرا (س) تا پایان تیرماه

خدمت رسانی به زائرین حرم امام خمینی (ره) در سالروز ارتحال آن حضرت توسط شهرداری منطقه 18

تدوین برنامه بلندمدت درآمدزایی و توسعه برندینگ برج میلاد در دستورکار قرار گیرد

اجرای بیش از 3 هزار و 500 متر طول احداث کانیو در سطح منطقه

افتتاح چهارمین خانه محیط زیست در منطقه2

نصب تله‌های فرومونی در بوستان سهند

نصب تله‌های فرمونی در بوستان سهند

لزوم تداوم طرح نگهداشت شهر در شمال شرق پایتخت

اقتدار و صلابت کشور، ارمغان از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران

از تقدیر از معاونت ترافیک تا پیشنهاد تشکیل کارگروه مشترک بین شورا و شهرداری

بازارچه زنان سرپرست خانوار در شهربانوی شماره یک منطقه8

اتمام فاز اول دسترسی بزرگراه شهید نجفی رستگار به شهرک رضویه در منطقه 15

آیین نکوداشت بابک بیات در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود

آتش‌سوزی گسترده در انبار چسب واقع در بازار سید ولی/ این انبار 6 بار اخطار گرفته است

بازدید شهردار منطقه 9 از ادامه پروژه شاخه غربی یادگار امام(ره)

واریز پیش‌پرداخت 630 دستگاه واگن مترو تا پایان خرداد/ تکمیل قطعه شمال غربی خط 6 مترو در سال جاری

واریز پیش‌پرداخت 630 دستگاه واگن مترو تا پایان خرداد/ فعالیت سه‌شیفته دستگاه حفار در بخش جنوبی خط 6 مترو

استقبال کم نظیر شهروندان تهرانی از رقابت های قهرمان شهر(2)

خداحافظی تیرهای برق های معارض از محلات منطقه 14

تولیدکنندگان داخلی اتوبوس سودجویی را کنار نگذارند قوه قضائیه ورود می‌کند

مناسب سازی معابر محله امام زاده عبدالله

آتش‌سوزی گسترده در بازار سید ولی؛ اعزام 8 ایستگاه آتش‌نشانی

تا شهریورماه پروژه ترمینال شرق را به نتیجه می‌رسانیم/ ساماندهی 200 هزار پارک حاشیه‌ای تا پایان تابستان

تا شهریورماه پروژه ترمینال شرق را به نتیجه می‌رسانیم/ تامین 50 دستگاه اتوبوس سه کابینه در سال جاری

بدون کمک وزارت کشور هزار و 170 دستگاه اتوبوس را وارد ناوگان می‌کنیم/ تامین 50 دستگاه اتوبوس سه کابینه در سال جاری

آقای چمران ریاست ستاد مشارکت‌های محله‌ای را برعهده گیرد

شهرداری دستورالعمل انتخاب مدیریت محلات را به شورا ارسال کند

بهره‌برداری از 30 پروژه شهری منطقه 4 در اسفندماه/ تلاش برای جذب 100 درصد اعتبارات برای اجرای پروژه ها

انتقاد امانی از نصب بی‌رویه آنتن اپراتورها در پایتخت

تقدیر عضو شورای شهر از اقدامات شهرداری تهران برای خدمت به زائران حرم مطهر

اتمام بسیاری از پروژه‌های عمرانی منطقه 4 در دوره اخیر مدیریت شهری

کیفیت هوای تهران دوباره «قابل قبول» شد/ 7 ایستگاه در وضعیت پاک قرار دارند

تداوم وزش باد شدید و رگبار در تهران

تصمیم‌گیری برای باغات تهران؛ به‌زودی

اهمیت ساخت‌وساز در اراضی و پروژه‌های بلااستفاده شهرداری تهران/ نوسازی بافت فرسوده و تعیین تکلیف خانه‌های خالی در اولویت است

لزوم تعیین تکلیف کارخانه‌ و گاراژهای «متروکه و رها شده» در پایتخت

فرآیند تست قطار ملی مترو توسط دو شرکت اروپایی و یک شرکت ایرانی/ موافقت سازمان برنامه و بودجه با ترک تشریفات مناقصه تولید 113 واگن

تغییر مکان سایت آرادکوه به معنای آلوده کردن فضای جدید است

نحوه مواجهه با مردم گاها ناآشنا به قوانین در حریم، به درستی و با مراقبه کامل انجام شود

بازدید شهردار منطقه 21 تهران از روند ارائه خدمات به زائران حرم مطهر امام راحل

جابه‌جایی بیش از 230 هزار نفر در سالروز ارتحال حضرت امام (ره) با مترو

ادامه فعالیت‌های معاونت خدمات شهری منطقه پنج در پایان مراسم سالگرد ارتحال امام راحل(ره)

انجام فعالیت‌های فرهنگی متنوعی در سرای محله‌های منطقه 21

احتمال وقوع رگبار و وزش باد شدید از امروز تا 17 خرداد/ شهروندان از تردد در حاشیه رودها و ارتفاعات پایتخت خودداری کنند

ایجاد فرصت اشتغال برای بیش از  300 نفر از آسیب دیدگان اجتماعی در پایتخت

چرا ساعت اجرای طرح ترافیک با تغییر ساعات کاری ادارات تغییر نمی‌کند؟

شاخص آلودگی هوا از مرز 100 عبور کرد

رفت‌ و روب و پاکسازی بزرگراه‌ها، معابر پیرامونی و منتهی به حرم مطهر به طول 60 کیلو متر

در چهار حوزه اجتماعی و فرهنگی ، خدمات شهری ، ترافیک و بسیج به زائران خدمات ارائه شد.

اقدامات شهرداری منطقه9 در خدمت به زائران حرم مطهر امام خمینی(ره)

تکلیف شهرداری نسبت به ارائه لایحه تاسیس سازمان گردشگری در سال 1402

نسل چهارم ؛ الگوی امام را ترویج کردند

متهم ردیف اول گرانی مسکن در کشور

تصویب لایحه جدید باغات، باغ‌ها را از حالت فریز خارج می‌کند

جزییات تغییر ساعت خدمات‌دهی حمل و نقل عمومی در پی تغییر ساعت کاری ادارات

افزایش ظرفیت سحرگاهی اتوبوس‌های بی‌.آر.تی از 16 خرداد/ ساعت آغاز به کار اتوبوس‌ها؛ 5 صبح

برخورد با تخلفات در سامانه نظارت بر عملکرد مهندسین ناظر

جابجایی زائران حرم امام خمینی(ره) با هزار و 100 دستگاه اتوبوس

خدمات رسانی عوامل خدمات شهری منطقه 22 در حرم مطهر امام خمینی(ره)

میزبانی پردیس فرهنگی خدماتی منطقه 22 در پهنه غربی حرم امام راحل(ره)

اتمام کامل عملیات لایروبی و پاکسازی آبهای سطحی در منطقه22 تا تابستان

رفع معارض 15 پلاک ثبتی در بزرگراه شهید بروجردی

مدیریت بحران جامعه محور یکی از مهم ترین میراث حضرت امام (ره) است

فعالیت 550 پاکبان برای نظافت رینگ 400 حرم امام خمینی(ره)/ به‌کارگیری 20 دستگاه خودرو برای جمع‌آوری پسماند

آسفالت 22خیابان فرعی منطقه11 مرمت شد

راه اندازی 5 ایستگاه "راهنمای زائر و گمشدگان" ویژه مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در گلزار شهدای بهشت زهرا (س)

پاکسازی و حاشیه زنی 150 هزار متر مربع از قطعات فضای سبز منتهی به حرم مطهر

خدمت رسانی معاونت حمل‌ونقل شهرداری منطقه 10 برای مراسم ارتحال امام (ره)

قرارگاه کشوری شهید فهمیده آماده میزبانی زائران مرقد مطهر امام خمینی(ره) شد

دیار مهر و ایمان سیاه پوش شد

اجرای 10 هزار تن تراش و روکش آسفالت در معابر پیرامونی حرم مطهر امام راحل

سالگرد فرغت یار و نهیبی به خودمان

مراجعه427هزارخودرو به مراکز معاینه فنی تهران از ابتدای سال

نصب المان ها و تجهیزات ترافیکی در مسیر های منتهی به حرم مطهر امام (ره) / معابر منتهی به حرم مطهر با نصب تجهیزات ترافیکی ایمن و آماده سازی شد

جزئیات خدمات‌دهی ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت همزمان با تغییر ساعت کاری ادارات

بازدید شهردار تهران از درمانگاه موقت شرکت شهر سالم در بهشت‌زهرا (س)

بازدید شهردار تهران از درمانگاه موقت شرکت شهرسالم در بهشت زهرا (س)

مراودات شهردار تهران و وزیر ارشاد برای ساماندهی محدوده تئاترشهر

هوا در کدام مناطق پایتخت آلوده و در کدام مناطق پاک است؟

جزییات خدمت‌رسانی مترو، اتوبوس و تاکسی در سالگرد ارتحال امام‌خمینی(ره)

30 هزار میلیارد تومان ارزش افتتاح‌های 9 ماه اخیر در پایتخت/ شهرداری تهران: پویش «امیدوافتخار» استمرار دارد