پیام خراسان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توسعه مناطق روستایی از سیاست‌ها و راهبردهای دولت مردمی است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در سومین نشست کمیته راهبری طرح آبادانی و پیشرفت منظومه های روستایی که به ریاست رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان با دستور کار تشریح اهداف طرح آبادانی و پیشرفت منظومه های روستایی برگزار شد، گفت: توسعه مناطق روستایی در عرصه های گوناگون از سیاست ها و راهبردهای دولت مردمی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: آموزش و دانش‌افزایی لازمه شروع یک کسب و کار است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان این که آموزش و دانش‌افزایی لازمه شروع یک کسب و کار است، اظهارکرد: در استان یزد ۲۰ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی مشغول به فعالیت هستند که نقش موثری در هدایت ایده‌های شغلی دارند.

حوادث ناشی از کار استان کرمانشاه ۱۵ درصد کاهش یافت

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در هشت ماه سال جاری ۱۸۱ حادثه ناشی از کار در واحدهای تولیدی استان بررسی شده است که نسبت به حوادث مشابه سال قبل شاهد کاهش ۱۵ درصدی حوادث هستیم.

بیش از ۲۲ هزار شغل در گیلان ثبت شد

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این که ۲۲ هزار و ۷۶۶ شغل در گیلان ثبت شده است، گفت: اشتغال تعهد شده در گیلان ۳۲ هزار شغل است که از ابتدای سال تا کنون ۷۱.۱۴ درصد آن محقق شد.

سرپرست معاونت امور تعاون منصوب شد

پیام خراسان - «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی «حامد ویس‌کرمی» را به‌عنوان سرپرست معاونت امور تعاون منصوب کرد.

تکمیل زنجیره اشتغال شهرستان طالقان به همت همه دستگاه‌ها نیاز دارد / خدمات دولتی در طالقان با جدیت دنبال می شود

پیام خراسان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز،تکمیل زنجیره اشتغال به ویژه اشتغال خانگی را در شهرستان طالقان به همت همه دستگاه‌های اجرایی وابسته دانست.

بهره برداری بالغ بر ۱۵ هزار تخت بیمارستانی در دولت مردمی سیزدهم / طالقان باید به قطب گردشگری و کشاورزی جدید تبدیل شود

پیام خراسان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بهره برداری بالغ بر ۱۵ هزار تخت بیمارستانی در دولت مردمی سیزدهم خبرداد و گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام در دستور کار دولت قرار دارد

وزیر رفاه در طالقان : بهره برداری بالغ بر ۱۵ هزار تخت بیمارستانی در دولت مردمی سیزدهم / طالقان باید به قطب گردشگری و کشاورزی جدید تبدیل شود

پیام خراسان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بهره برداری بالغ بر ۱۵ هزار تخت بیمارستانی در دولت مردمی سیزدهم خبرداد و گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام در دستور کار دولت قرار دارد

ارتقای ایمنی و پیشگیری از حوادث کار به مدارس می رود

پیام خراسان - مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی،برای برگزاری نشست های تخصصی ارتقای ایمنی و پیشگیری از حوادث ناشی از کار برای دانش‌آموزان، مدیران و دبیران آموزش و پرورش اعلام آمادگی کرد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری منصوب شد

پیام خراسان - «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی «مهدی مسکنی» را به‌عنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری منصوب کرد.

۳۲ طرح تعاونی در گیلان به بهره برداری رسید

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: امسال ۳۲ طرح تعاونی در این استان با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۷۶۶ میلیارد ریال در استان به بهره‌برداری رسید که با بهره‌برداری از این تعداد طرح تعاونی در مناطق مختلف گیلان برای ۷۰۱ نفر شغل ایجاد شد.

۸۰ درصد تعهد ایجاد اشتغال استان کرمانشاه محقق شد

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نوزدهمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت: ۸۰ درصد تعهد ایجاد اشتغال در سال ۱۴۰۲، به میزان بیش از ۲۷ هزار فرصت شغلی محقق شده است.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران: پیروزی فلسطین نزدیک است/ ابطحی: خانواده های فلسطینی به حلقه مقاومت تبدیل شده اند/ میرخانی: در اندیشه توحیدی، مقاومت نهفته است​

پیام خراسان - نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت: به فضل الهی و با پایداری، پیروزی فلسطین نزدیک است و ما می توانیم در مسجد الاقصی نماز برپا داریم.

مسکنی: ۱۴۰ شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانی با عضویت بیش از ۱۵۳ هزار نفر در سراسر کشور در حال فعالیت هستند

پیام خراسان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فعالیت ۱۴۰ شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانی با عضویت بیش از ۱۵۳ هزار نفر در سراسر کشور خبر داد.

مرتضوی: پاسخگویی حداکثری به مطالبات و درخواست‌های مردمی، منشور عملی وزارت کار است

پیام خراسان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست‌جمهوری، تلفنی و به‌صورت مستقیم به سؤالات و چالش‌های مردم پاسخ داد و گفت: پاسخگویی حداکثری به مطالبات و درخواست‌های مردم، منشور عملی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ایجاد امید در جامعه از مهمترین مبادی جهاد تبیین است

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در دومین نشست شورای تبیین استان که به ریاست استاندار برگزار شد، گفت: ایجاد امید در جامعه از مهمترین مبادی جهاد تبیین است.

بیش از یک هزار تعاونی فعال در سمنان وجود دارد

پیام خراسان - در راستای اجرای مفاد سند توسعه تعاون، دومین نشست شورای توسعه تعاون استان سمنان به ریاست سید محمدرضا هاشمی، استاندار سمنان، در محل سالن یادگار امام(ره) استانداری برگزار شد.

تیم شطرنج کارگری زنجان، سوم کشوری شد

پیام خراسان - شطرنج بازان کارگری استان زنجان در مسابقات شطرنج قهرمانی کارگران کشور با عنوان "جام شیخ اشراق" بعد از استانهای تهران و اصفهان به مقام سوم رسیدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: مسئول ایمنی بازوی کارفرما است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: نقش مسئول ایمنی در کمیته های حفاظت فنی و بهداشت ویژه است و باید ارزیابی ها و پیشنهادهای کاربردی خود را به مدیر انتقال دهد و پیگیر اجرای مصوبات باشد.

مشارکت تعاونگران و جامعه کار و تولید استان کردستان در طرح کاشت ۱۲ میلیون اصله درخت

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در حاشیه آغاز به کار طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در کشور گفت: تعاونگران و جامعه کار و تولید برای اجرایی شدن کاشت ۱۲ میلیون اصله درخت در استان مشارکت خواهند کرد.

عملکرد مجموعه تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان رو به رشد است

پیام خراسان - فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: از حیث عملکردی و رضایت‌بخش بودن اقدامات، مجموعه تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در استان روند رو به رشدی دارد و باید تقویت شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس تاکید کرد: بهره گیری از ظرفیت ها برای ترویج فرهنگ تعاون و مهارت آموزی در مدارس استثنایی

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس با تاکید بر بهره‌گیری از ظرفیت‌ها برای ترویج فرهنگ تعاون و مهارت‌آموزی در مدارس استثنایی گفت: گسترش فرهنگ کارآفرینی و توسعه مهارت های حرفه ای در برخی مدارس استثنایی کلانشهر شیراز با حمایت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس، عملیاتی شده و توجه به استعدادهای این دانش آموزان، رنگ دیگری به خود گرفته است.

استقبال ۲۷ میلیون نفر از طرح کالابرگ الکترونیکی/ پنجره واحد حمایتی در کشور به بهره‌برداری می‌رسد/ افزایش سن بازنشستگی در راستای پایداری صندوق‌هاست

پیام خراسان - معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ارتباط خوبی در طرح کالابرگ الکترونیکی بین خریدار، بانک و فروشگاه در بستر شبکه ملّی اعتبار شکل گرفته است و تاکنون بیش از ۲۷ میلیون نفر از این طرح استقبال کرده‌اند.

انعقاد ۲۲ قرارداد فناورانه به ارزش ۸۰۰ میلیارد تومان در هلدینگ صنایع عمومی شستا

پیام خراسان - آیین رونمایی و انعقاد قراردادهای فناورانه هلدینگ صنایع عمومی تأمین(شستا) و شرکت‌های دانش‌بنیان به ارزش ۸۰۰ میلیارد تومان با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان اسناد و کتابخانه ملّی برگزار شد.

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد بر مشارکت دادن کارآفرینان در فرآیند تصمیم‌سازی های اقتصادی

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با تاکید بر مشارکت دادن کارآفرینان یزدی در فرآیند تصمیم‌سازی های اقتصادی گفت: شناسایی ایده های جدید کارآفرینی در سطح استان و تبدیل آنها به فرصت های کسب و کار و ایجاد ارتباط و پیوند زدن زیست بوم استان به دیگر استان ها از اهداف کانون کارآفرینی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: همکاری و مشاوره مراکز کارآفرینی با کارفرمایان منجر به توسعه اقتصادی می‌شود

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: همکاری، مشاوره و همراهی مراکز خدمات کارآفرینی با کارفرمایان می‌تواند منجر به توسعه و بهره‌وری اقتصادی شود .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: رضایت مردم از خدمات کاریابی‌ها در تداوم فعالیت آنها تاثیرگذار است

پیام خراسان - نشست هیات استانی کاریابی‌های غیردولتی بین‌المللی استان تهران (موضوع ماده ۴ آیین نامه اجرایی کاریابی‌ها) به ریاست «حامد ویس‌کرمی» مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران با حضور اعضای هیات استانی کاریابی‌ها برگزار شد.

۲۶۴ هزار بیمه شده اصلی در استان کرمانشاه تحت پوشش تامین اجتماعی هستند

پیام خراسان - مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه در مراسم تجلیل از کارفرمایان استان از وجود ۲۰ هزار و ۸۰۰ کارگاه و کارفرما نیز تحت پوشش تامین اجتماعی در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۲۶۴ هزار بیمه شده اصلی تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.

دومین نشست کمیته اجرایی باشگاه کارآفرینان نوجوان استان قم برگزار شد

پیام خراسان - در راستای نهادینه کردن کارآفرینی در جامعه با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم و آموزش و پرورش دومین نشست کمیته اجرایی باشگاه کارآفرینان قم برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: بی‌تفاوتی برخی از مدیران نسبت به مشکلات شرکت‌های تعاونی‌هایشان قابل قبول نیست

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی نمی‌توانند نسبت به مشکلات تعاونی‌های مسکن یا مصرف که جهت رفاه پرسنل آنها تشکیل شده بی‌تفاوت باشند.

ساير مطالب

پرنده عنوان کرد: تحقق کامل برنامه‌های تحولی بازرسی کار در شش ماهه نخست امسال

مقاومت مردم فلسطین ثمره اشاعه تفکر بسیجی است

رشد 2 برابری صدور مجوزهای مشاغل خانگی در اردبیل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: آرای صادره در مراجع حل اختلاف باید منصفانه و منطبق بر قانون باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تعامل با نمایندگان کارگران در شرکت‌ها باعث تزریق آرامش به محیط های کاری می شود

فعال شدن 7 پروژه عمرانی کار و تعاون فارس پس از سالها رکود و افتتاح 4 پروژه در سال جاری

نظارت بر شرکت‌های تعاونی مسکن سیستان و بلوچستان افزایش می‌یابد

بازنگری آیین­‌نامه نحوه تشکیل و فعالیت دفاتر مشاوره فنی طبقه­‌بندی مشاغل کارگری

دستورالعمل تعیین صلاحیت و رتبه‌بندی شرکت‌های خدماتی بازنگری و ابلاغ شد

دیدار جمعی از کارآفرینان و کارفرمایان استان با نماینده ولی فقیه در البرز

55 میلیارد تومان تسهیلات ویژه به تعاونی‌های استان کرمانشاه اختصاص یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: با مردم و برای مردم بودن از مشخصه های «بسیج» است

بختیارخلج: زن، نقش محوری در مدیریت خانواده و تربیت فرزند دارد / بهداد: باید زمینه‌های تربیت فرزند و تحکیم خانواده برای زنان فراهم شود

حمایت از 27 هزار مادر باردار در قالب طرح ملّی «یسنا»

تأمین اعتبار اجرای طرح ملّی ارائه بسته غذایی رایگان به مادران باردار یا دارای کودک شیرخوار در دهک یک درآمدی در 8 استان

تعاونی‌ها رتبه‌بندی اعتباری می‌شوند

تأمین اعتبار اجرای طرح ملّی بسته غذایی رایگان به مادران باردار یا دارای کودک شیرخوار در دهک یک درآمدی در 8 استان

تأمین اعتبار اجرای طرح ملّی بسته غذایی رایگان به مادران باردار یا دارای فرزند شیرخوار در دهک یک درآمدی در 8 استان

آغاز فعال سازی زیست بوم کارآفرینی کشور از گیلان

دوره آموزشی نوآوری‌های قانون دیوان عدالت اداری برگزار شد

رشد 300 درصدی ایجاد خانه‌های بهداشت کارگری در استان اصفهان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: استفاده از ظرفیت سازمان بسیج کارگری منجر به احیای واحدهای اقتصادی راکد می‌‎شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: هر فردی که در راه خدمت به مردم قدم بردارد یک بسیجی است

480 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در همدان پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: اصل کار در کارآفرینی ایجاد فرهنگ کار است

در دولت سیزدهم بیش از 2/5 میلیون فرصت شغلی در کشور ایجاد شد/ تشکل‌های دانشجویی، مطالبه‌گری را با جدیت دنبال کنند

نشست مسئولین بسیج دانشجویی کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

نشست مسئولین بسیج دانشجویی کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

یکصدوپنجاهمین جلسه هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه برگزار شد

آموزش مهارتی 50 هزار نیروی جویای کار تا پایان سال 1402

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان معاونت اشتغال وزارت کار و معاونت تجارت وزارت صمت

ضرورت تبدیل‌کردن فرهنگ کار به ارزش در کشور

بختیارخلج:‌ جامعه با فرهنگ تکریم زنان متعالی می‌شود

وضعیت مشاغل سخت و زیان‌آور تعدادی از واحدهای کارگری استان کردستان بررسی شد

صدور 35 درصدی آرای سازشی در مراجع حل اختلاف کار سیستان و بلوچستان

تشکیل 293 تعاونی مسکن جهش کارگری در 25 استان کشور با ظرفیت احداث بیش از 75 هزار واحد مسکونی/ قرارگاه ویژه مسکن کارگران راه‌اندازی و تشکیل می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی از مهمترین اولویت‌های دولت سیزدهم است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: شکوفایی و آبادانی کشور مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی و جهادی بسیجیان است

بهره‌مندی بیش از 93 هزار خانوار خراسان جنوبی از طرح کالا برگ الکترونیکی

افزایش 40 درصدی ثبت‌نام زنجانی‌ها در جشنواره امتنان امسال

تعاونی‌های خراسان شمالی بیش از 6 هزار دلار کالا صادر کردند

افزایش ایمنی در محیط های کار و تولید استان البرز در اولویت است

صادرات 10 میلیون دلاری تعاونی‌های گیلان در 7 ماهه نخست امسال

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال و توانمندسازی زندانیان و خانواده‌های آنان از اولویتهای وزارت کار است

تحقق 72 درصدی هدف‌گذاری اشتغال استان کرمانشاه در سال جاری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مشکلات شرکت‌های تعاونی را ویژه پیگیری، رصد و رفع می‌کنیم

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان بر آموزش‌های مهارتی و اقتصاد دانش‌بنیان

کاهش چشمگیر تعداد مقرری‌بگیران بیمه بیکاری قمی در شش ماهه اول امسال

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد: شیب نزولی نرخ بیکاری در استان زنجان

پرداخت 50 میلیارد تومان تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی یزد

ورود نرخ بیکاری به کانال 7 درصدی در تابستان 1402

بانک توسعه تعاون، مرکز فرماندهی ارائه خدمات سریع و هوشمند به تعاونی‌ها است

طرح رصد و پایش اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد مرحله دوم شد

سرمایه تعاونی های استان مرکزی بیش از 29 هزار میلیارد تومان است

97 درصد تعهد اشتغال استان سمنان محقق شده است

طرح های پشتیبان اولویت پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در سیستان و بلوچستان هستند

«مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و هماهنگی امور اقتصادی» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

«مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و هماهنگی امور اقتصادی» وزارت تعاون، کار و رفاه منصوب شد

کاهش آسیب‌های اجتماعی کارگران موجب رونق تولید می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمارستان شهید دکتر لواسانی بازدید کرد

حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تجمع حمایت از کودکان مظلوم غزه

نخستین نمایشگاه «یاریگران زندگی» گشایش یافت

افزایش 600 هزار تا یک میلیون تومانی اعتبار کالابرگ الکترونیک خانواده‌های دارای کودک زیر 5 سال مشمول طرح+جزئیات

بیش از 89 هزار خانوار در استان خراسان جنوبی از مزایای طرح کالابرگ الکترونیکی استفاده کردند

بیش از 300 کارگر خارجی غیرمجاز در گیلان شناسایی شد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمان: صنایع نیازمند فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با مهارت فنی لازم هستند

نخستین نشست معاونت روابط کار با مدیران واحدهای کار و خدمات اشتغال مناطق آزاد برگزار شد

دومین دوره بازارچه برکت استان البرز گشایش یافت

نرم‌افزار خدماتی اختصاصی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان رونمایی شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: جهاد تبیین مقدمه‌ای برای اصلاح و تحول در جامعه است

توسعه همکاری اداره پست با اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان در راستای خدمت به جامعه کار و تولید

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد: تعاونی‌های کرمانشاه بیش از 12 میلیون دلار صادرات داشته‌اند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: هزینه برندسازی تعاونیها به صورت بلاعوض پرداخت می‌شود

فعالیت در حوزه مشاغل خانگی منجر به بهبود و تحکیم بنیان روابط خانواده می‌شود

دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با خانواده شهید «محمدرضا نصیری»

کلنگ زنی دامداری 3 هزار رأسی مولد کوهرنگ با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

احداث پالایشگاه 50 هزار بشکه‌ای و پتروشیمی چهارمحال و بختیاری/ سرمایه‌گذاری 3 هزار و 100 میلیارد تومانی وزارت کار برای طرح‌های کشت و صنعت و دامپروری

سالن ورزشی «شهدای کارگر» لردگان به بهره‌برداری رسید

سردخانه بام ایران افتتاح شد

کارخانه مصنوعات چوبی جونقان افتتاح شد

پاسخگویی به درخواست‌های مردمی در میز خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور مرتضوی

ارتباط مستقیم مدیران و مردم از راهبردهای دولت سیزدهم است/ توسعه اشتغال در سفرهای استانی دنبال می‌شود

برپایی میز ارتباطات مردمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در چهارمحال و بختیاری

شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت کار در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد شهرکرد شد

پیام تسلیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی درگذشت والده رعیتی فرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: جهاد دانشگاهی در راستای رونق تولید و ارتقاء مهارت‌های علمی خوب عمل کرده است

برنامه‌های ویژه اصفهان در راستای ارتقای کمی و کیفی حوزه روابط کار تشریح شد

2099 اردبیلی در جشنواره امتنان ثبت‌نام کردند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان خبر داد: تعاونی‌های مشکل‌دار به چرخه تولید باز می‌گردند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: رسانه‌ها به ترویج مهارت‌گرایی بپردازند

مشارکت بیش از 1300 نفر از جامعه کار و تولید کرمانشاه در سی‌و‌پنجمین جشنواره امتنان

اتصال 1200 فروشگاه استان مرکزی به طرح کالابرگ الکترونیکی

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی البرز: مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی البرز پیشران‌های اشتغال هستند

اطلاعیه دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت کار در پی تصویب اعطای وام‌های مشاغل خانگی بدون ضامن

نظام بانکی کشور منابع سرگردان مردم را به‌سمت تولید هدایت کند/ بانکداری اسلامی بر رشد تولید و سرمایه‌گذاری تأکید دارد

آموزش «ایمنی در منازل، کار و قوانین حمایتی زنان کارگر» برای مشاوران امور بانوان و خانواده وزارتخانه‌ها در دستور کار است

اختصاص 60 درصد از کل تسهیلات بانک توسعه تعاون به تعاونی‌ها در دولت سیزدهم

عضویت 630 هزار نفر در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در دولت سیزدهم

مشارکت بیش از 50 هزار نفر در سی‌و‌پنجمین جشنواره امتنان