پیام خراسان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: اصلاح قانون تعاون در کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح است

پیام خراسان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اصلاح قانون تعاون در کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح است و فعالان این بخش می توانند با ارائه پیشنهاد این موضوع را پر بارتر کنند.

برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی در ایام الله دهه فجر ویژه کارگران در یزد

پیام خراسان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در اولین نشست هم اندیشی با اعضای کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر استان: برنامه‌های کمیته کارگری و کارفرمایی دهه فجر باید با حضور و مشارکت کارگران و کارفرمایان برگزار شده و شاهد فضایی بانشاط و شاداب در بین جامعه کار و تولید استان باشیم.

چهار هزار خانواده محروم دارای ۲ معلول خانه‌دار می‌شوند+ فیلم

پیام خراسان - با امضای تفاهم‌نامه‌ای میان "حجت الله عبدالملکی" وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و "سید پرویز فتاح "رئیس بنیاد مستضعفان، با تامین اعتبار ۵۵۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان، چهار هزار خانواده تحت پوشش بهزیستی و دارای ۲ معلول و بیشتر، خانه‌دار می‌شوند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: شرایط «به زیستن» باید برای سالمندان فراهم شود

پیام خراسان - وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به جمعیت حدود ۹ میلیون نفر سالمند در جامعه،گفت: در مرحله اول باید شرایط «به ‌زیستن» برای این افراد فراهم شود که تحقق آن نیازمند تبیین، آموزش و فرهنگ‌سازی سبک زندگی سالمندی و مناسب‌سازی است.

۲۲ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در مناطق حاشیه نشین قزوین ارایه شد

پیام خراسان - سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: امسال ۲۲ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی به متقاضیان در مناطق حاشیه نشین شهرهای استان در قالب دوره های فنی و حرفه ای سکونتگاه های غیررسمی ارایه شده است.

«تجربیات سازمان تامین اجتماعی در کرونا» در اختیار اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی قرار گرفت

پیام خراسان - مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: «تجربیات تامین اجتماعی در کرونا» به انگلیسی ترجمه شد و در اختیار اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی قرار گرفت.

چهار هزار خانواده محروم دارای ۲ معلول خانه‌دار می‌شوند

پیام خراسان - با امضای تفاهم‌نامه‌ای میان "حجت الله عبدالملکی" وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و "سید پرویز فتاح "رئیس بنیاد مستضعفان، با تامین اعتبار ۵۵۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان، چهار هزار خانواده تحت پوشش بهزیستی و دارای ۲ معلول و بیشتر، خانه‌دار می‌شوند.

چکشیان درآیین افتتاح پنجمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر سراسر کشور: ارتقای کمی و کیفی ورزش کارگری دنبال می‌شود

پیام خراسان - معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین افتتاح پنجمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر سراسر کشور در تبریز از ارتقای کمی و کیفی ورزش کارگری خبر داد.

تصویب برنامه ملی تقویت کسب و کار، معیشت مرزنشینان و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مرزی

پیام خراسان - در نشست هیات دولت به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، اعضای دولت به استناد بند (الف) ماده (۹) قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه، با افزایش تعهدات سازمان‌های بیمه‌گر پایه برای خدمات بستری اورژانس موافقت کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: توسعه و ترویج کارآفرینی راه برون رفت جامعه از مشکلات است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: توسعه کارآفرینی در همه ابعاد و به معنای عام می تواند راه برون رفت جامعه از مشکلات باشد.

مبلغ ۵۰ میلیارد تومان از بابت جذب نیروی شغل اولی به حساب کارفرمایان اردبیلی واریز شد

پیام خراسان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: مبلغ ۵۰ میلیارد تومان توسط دولت در راستای اجرای طرح یارانه دستمزد به حساب کارفرمایان از بابت جذب ۱۷۵۱ نیروی شغل اولی واریز شد.

جلسه کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قزوین برگزار شد

پیام خراسان - به منظور هماهنگی در برگزاری بهتر مراسم چهلمین و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای جامعه کار و تولید نشست کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قزوین تشکیل شد.

نیازمند آینده‌ پژوهشی واقع‌ بینانه هستیم/ مدیریت آینده‌ نسل‌ بعدی متناسب با جایگاه حاکمیتی رفاه و تأمین اجتماعی

پیام خراسان - مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با پژوهشگران حوزه رفاه و تأمین اجتماعی دیدار و بر آینده پژوهشی واقع‌ بینانه تأکید کرد.

پیام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت گرامیداشت روز زن: نیازمند برنامه‌ریزی و زمینه‌سازی برای نقش‌آفرینی بیشتر زنان هستیم

پیام خراسان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت گرامیداشت روز زن و مادر نوشت: امروز نیازمند برنامه‌ریزی و زمینه‌سازی برای نقش‌آفرینی بیشتر زنان هستیم و خود را متعهد به آن می دانیم.

آموزش در مراکز علمی باید متناسب با نیاز بازار کار کشور باشد

پیام خراسان - سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون،کار رفاه اجتماعی تاکید کرد: بر اساس محورهای تعیین شده در زیست بوم ملی اشتغال، آموزش در دانشگاه ها و مراکز علمی باید متناسب با نیاز فعلی بازار کار کشور باشد.

توسعه سیستان و بلوچستان باید با محوریت مدیران استانی تصمیم گیری و دنبال شود

پیام خراسان - نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت به سمت توسعه فراگیر و همه جانبه سیستان و بلوچستان یک موضوع اجتناب ناپذیر است که باید با تفویض اختیارات به مدیران استانی، توسط آنها برنامه ریزی و پیگیری شود.

رعیتی فرد در شیراز: زیست بوم اشتغال کشور مبتنی بر آمایش سرزمینی طراحی شد

پیام خراسان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: زیست بوم اشتغال کشور طراحی شده تا با استفاده از این ظرفیت و آمایش سرزمینی اشتغال مورد نظر و موثر در هر شهرستان و استان با توجه به اولویت‌های منطقه‌ای حاصل شود.

احیای کارخانه های تعطیل شده در دستور کار وزارت مردم قرار دارد

پیام خراسان - دکتر«حجت الله عبدالمکی» وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : احیای کارخانه های تعطیل شده و راه اندازی خط های تولید به طور جدی در دستورکار وزارت مردم قرار دارد.

استخدام تمام نخبگان مهارتی موفق به کسب مدال در مسابقات مهارت ۱۴۰۱ شانگهای چین

پیام خراسان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استخدام تمام نخبگان مهارتی شرکت کننده در مسابقات مهارت ۱۴۰۱ شانگهای چین که موفق به کسب مدال شوند، خبر داد و گفت: در پنج ماه گذشته ۳ هزار مجوز تأسیس آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای به صورت الکترونیکی صادر شده است.

تجهیزات توانبخشی برای حدود سه هزار مددجوی بهزیستی قزوین تامین شد

پیام خراسان - مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: تجهیزات توانبخشی مورد نیاز ۲ هزار و ۹۴۶ مددجوی بهزیستی استان قزوین از ابتدای امسال تاکنون تامین و در اختیار آنها گذاشته شده است.

۲۲ هزار کودک البرز سنجش بینایی شدند

پیام خراسان - مدیرکل بهزیستی استان البرز از سنجش بینایی ۲۲ هزار کودک در این استان در اجرای طرح غربالگری بینایی طی سال جاری خبرداد.

رعیتی فرد در اهواز تاکید کرد: استفاده از ظرفیت های( ILO) برای ارتقای ایمنی و کاهش حوادث

پیام خراسان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امیدوارم بتوانیم از ظرفیت های سازمان بین المللی کار ( ILO) در راستای ارتقای ایمنی و به حداقل رساندن حوادث ناشی از کار استفاده کنیم.

نامه‌های سفر ریاست جمهوری به فارس در حوزه تعاون،کار و رفاه پاسخ داده شد

پیام خراسان - سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: ۷ هزار و ۳۴ نامه مربوط به اولین سفر آیت الله رئیسی،ریاست جمهور و کابینه دولت سیزدهم به استان فارس در حوزه تعاون،کار و رفاه اجتماعی بود که به همه این نامه‌ها پاسخ داده و تعیین تکلیف شد.

رعیتی فرد در هرمزگان: مراکز تولیدی و صنعتی، سنگر های اصلی جنگ اقتصادی هستند

پیام خراسان - معاون روابط کار وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در حاشیه بازدید از مراکز صنعتی و تولیدی هرمزگان با اشاره به اهداف این سفر گفت: در راستای سفر رییس محترم جمهور به استان هرمزگان ، به عنوان نماینده وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حوزه رفع موانع تولید از مراکز مختلف تولیدی و صنعتی بازدید کردم.

معاون روابط کار در هرمزگان: نفت ستاره خلیج فارس، الگوی بسیار خوبی برای صنایع تولیدی است

پیام خراسان - معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حاشیه بازدید از نفت ستاره خلیج فارس گفت: نفت ستاره، الگوی بسیار خوبی برای صنایع تولیدی و کسانی است، که می خواهند در این زمینه فعالیت کنند.

حضور مدیرکل امور استان های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مناطق سیل زده هرمزگان

پیام خراسان - همزمان با سفر معاونین و مدیران ارشد وزارت تعاون کار و رفاه احتماعی به استان هرمزگان، جلیلی مدیرکل امور استان های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مناطق سیل زده شرق استان بازدید کرد.

مدل تعاونی برای مدیریت مردم بر سرخابی‌ها

پیام خراسان - مهدی مسکنی معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با روزنامه ایران پیرامون دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت وگو کرده است که در زیر می خوانید:

نیمی از مهارت آموختگان گیلان جذب بازار کار شدند

پیام خراسان - سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان گفت: بر اساس نتایج رهگیری اشتغال مهارت‌آموختگان، نیمی از مهارت آموختگان دوره های استاندارد مهارتی بخش دولتی فنی و حرفه ای گیلان سال گذشته متناسب با مهارت خود جذب بازار کار شده‌اند.

جشنواره ایده های اشتغالزا و کارآفرینی کشور در کردستان برگزار می‌شود

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم در خصوص ضرورت ایجاد و تثبیت اشتغال کشور گفت: برای نخستین بار و به همت وزارت کار جشنواره ایده های اشتغالزا و کارآفرینی کشور، همزمان با استان های دیگر در کردستان برگزار می شود.

۲۲ تعاونی جدید در چهارمحال و بختیاری راه اندازی شد

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: در طول ۹ ماهه امسال ۲۲ تعاونی جدید در استان راه اندازی شد که از این تعداد ۱۲ تعاونی در هفته تعاون افتتاح و ۱۰ تعاونی هم در دهه مبارک فجر به صورت نمادین افتتاح خواهند شد.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ایده های برتر در حوزه اشتغال، به سرمایه گذاران متصل می شوند

پیام خراسان - افراد برگزیده در جشنواره ملی ایده های برتر اشتغالزا و کارآفرینی کشور؛ تسهیلات لازم را برای اجرایی کردن ایده های شان دریافت و به سرمایه گذاران متصل می شوند.

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان بر ارتقای کیفیت خدمات و اصلاح فرایندها برای تسهیلگری و تکریم مردم

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جلسه شورای اداری مطرح کرد: ارتقای کیفیت خدمات و اصلاح فرایندها برای تسهیلگری و تکریم مردم، رویکرد اصلی اداره کل در یک سال و نیم اخیر بوده است.

مدیرکل بهزیستی استان البرز خبر داد: افزایش تقاضا برای استفاده از خدمات بهزیستی در البرز

پیام خراسان - مدیرکل بهزیستی البرز گفت: طی دو سال گذشته مشکلات اقتصادی باعث شده است تعداد متقاضیانی که درخواست دارند از خدمات بهزیستی استفاده کنند افزایش یابد.

بیش از ۱۴ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل خانگی در لرستان پرداخت شد

پیام خراسان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت : طی ۹ ماهه سال جاری به ۱۴ میلیارد و ۵۷۱ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به طرحهای مشاغل خانگی استان پرداخت شد .

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل عنوان کرد: سامانه جامع کاریابی راه اندازی شد

پیام خراسان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: سامانه جامع کاریابی برای معرفی کارجویان به کارفرمایان و کمک به تسهیل شرایط ایجاد اشتغال راه اندازی شد.

ساير مطالب

رییس اتحادیه فروشندگان لاستیک مشهد: افزایش قیمت راه مناسب رفع مشکلات تولید نیست

565 میلیارد ریال تسهیلات جبران خسارت کرونا در سبزوار پرداخت شد

پیشرفت 20 درصدی طرح اقدام ملی در بجنورد

افزایش 9.5 درصدی حجم تسهیلات پرداختی در خراسان رضوی در سال 1400

افزایش 13 درصدی سرقت‌های خُرد در خراسان جنوبی

ضرورت خصوصی‌سازی نیروگاه‌ها برای جبران کمبود برق

بازپرداخت تسهیلات بانکی فعالان گردشگری تا پایان سال جاری امهال می‌شود

معاون وزیر صمت: موضوعات اقتصادی در مذاکرات برجام مورد توجه جدی است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: تحقق رشد اقتصادی بودجه 1401 نیازمند افزایش بهره‌وری است

حدود پنج هزار فقره تسهیلات بهسازی مسکن روستایی خراسان شمالی ابلاغ شد

چند و چونی در تحقق رشد اقتصادی خراسان رضوی در سال آینده

معاون سازمان برنامه و بودجه: هزینه‌کرد اعتبارات در کنترل آسیب‌های اجتماعی خراسان رضوی مطلوب است

کشف بیش از 876 میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان رضوی

صادرات محصولات کشاورزی به کشورهای آسیای مرکزی سابقه‌ 25 ساله دارد

خرید حمایتی زرشک از 570 باغدار خراسان‌جنوبی

بیش از 70 درصد ظرفیت سدهای خراسان جنوبی خالی است

تامین اراضی ساخت 75 هزار واحد در طرح اقدام ملی مسکن در خراسان رضوی

پرداخت 3 میلیارد تومان به طرح‌های پشتیبان مشاغل خانگی بیرجند

صدور بیش از 1800 جواز تاسیس صنعتی در خراسان رضوی از ابتدای امسال

افزایش ضریب حفاظتی جنگل و مراتع در خراسان شمالی

معادن پروده طبس تا پایان سال برقدار می‌شوند

خسارت 30 درصدی سرمازدگی به محصولات گل نرگس

تولید برق در نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان 28 درصد افزایش یافت

آمار واقعی از میزان اشتغال شهرستان فردوس استخراج شود

متقاضیان خود مالکی خراسان شمالی از تسهیلات ساخت مسکن بهره می‌برند

بیش از سه هزار میلیارد ریال مطالبات چغندرکاران جوین خراسان رضوی پرداخت شد

ارزآوری 7 میلیون دلاری تعاونی‌های خراسان جنوبی طی 9 ماه

عشایر خراسان شمالی چشم انتظار ساخت ایستگاه های برداشت آب در مناطق قشلاقی

تعاونی‌های ‌سبزوار یک میلیون و 500 هزار دلار کالا صادر کردند

کاهش 20 تا 40 درصدی قیمت میوه در بازار/مصرف میوه کاهش یافته است

10 طرح شاخص صنعتی در خراسان رضوی بهره‌برداری شد

نگاه تخصصی و شبکه سازی کارآفرینی برای اولین بار در یک طرح اشتغال زا

اتصال 1545 مدرسه روستایی و شهری به شبکه ملی اطلاعات

تولید گوشت مرغ در سبزوار حدود 30 درصد افزایش یافت

حذف ارز 4200 تومانی ضروری است

950 هزار تن چغندر قند در خراسان رضوی برداشت شد

توزیع 16000 تن انواع کودهای شیمیایی در خراسان شمالی

کشف 341 مورد تخلف زیست‌ محیطی در خراسان‌شمالی طی امسال

جابه جایی 2 میلیون و 570 هزار تن کالا در مبادی خراسان شمالی

سرمایه‌گذاری شرکت‌های دولتی در خراسان جنوبی ضروری است

آغاز عملیات اجرایی 4000 واحد مسکونی نهضت ملی تولید مسکن در مشهد

دولت 16 هزار و 300 راس دام خراسان شمالی را خرید

ایجاد هزار و 282 فرصت شغلی در بخش معدن و صنایع معدنی سبزوار

983 هزار مترمکعب آب در سبزوار صرفه‌جویی شد

فعالیت 25 درصد از واحد‌های صنعتی زیر 40 درصد ظرفیت

باز شدن بازارچه صنایع دستی به روی علاقه مندان

17 رویداد استارتاپی در شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی

اجرای برخی از پروژه ها به علت نبود آب در خراسان شمالی قفل شده است

جریمه 33 میلیارد ریالی کارخانه تولید شکر در خراسان رضوی

930 تن جو بین عشایر خراسان شمالی توزیع شد

تفاهم روسیه و ایران جهت تایید سموم مصرفی محصولات کشاورزی کشورمان

اختصاص 3 میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار برای روستا‌های هدف گردشگری تربت‌حیدریه

افزایش 7 درصدی مصرف برق مشهدی‌ها نسبت به سال گذشته

15 دی آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده پاییز 1400

رانت پنهان|‌ چهار اثر زیان‌بار ارز ترجیحی بر اقتصاد کشور/‌ ارز 4200 تومانی‌ شبکه فساد ایجاد کرد

توجه ویژه به صنعت در اولویت‌ها و برنامه‌های استان است

هزینه سفر زیارتی به سوریه چقدر است؟

عضوگیری بیش از 28 هزار نفر در شرکت تعاونی معدن آلبلاغ

بازارچه باجگیران تا چه زمانی قرار است تعطیل بماند؟

بافندگان خراسان جنوبی 200 میلیارد تومان فرش تولید کردند

اجرای قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده موجب پیاده‌سازی عدالت در کشور می‌شود

پتروشیمی، توسعه دهنده خراسان شمالی باشد/ ضرورت تسریع در انتقال پساب

رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی معرفی شد

ایمنی کارگران در اولویت مجتمع‌های معدنی خراسان جنوبی است

فقدان نگاه عمیق به ظرفیت‌های گردشگری و سهم اندک ایران از منافع اقتصادی این صنعت

ذخیره حجم آب سد گلیل شیروان 30 درصد کاهش داشت

بازآفرینی بافت‌های فرسوده در انتظار سند و اعتبار!

دست دلالان را از میدان میوه و تره بار کوتاه می‌کنیم

مانور طرح نظارتی ویژه کالاهای اساسی در مشهد اجرا شد

گذری بر مشکلات روستای دوین شیروان؛ هیچ خبری از 500 هکتار زمین زراعی و باغی نیست

طرح های آبخیزداری در 25 درصد عرصه های جاجرم خراسان شمالی مطالعه شد

پتروشیمی خراسان شمالی با مظلومیت مواجه شده است/ ضرورت برندی سازی از تولیدات

بیش از 15 هزار مشترک به مشترکان گاز خراسان جنوبی اضافه شدند

چرا کشاورزان خراسان جنوبی از طرح خرید حمایتی زرشک استقبال نکردند؟

بیش از 39 هزار هکتار اراضی خراسان جنوبی زیر کشت غلات رفت

50 درصد از شبکه انتقال آب خراسان رضوی در مرز فرسودگی قرار دارد

متوسط آب ذخیره سدهای مشهد 25 درصد است

افزایش 10 تا 15 درصدی قیمت شکر با حذف معافیت‌های مالیاتی

پیش‌بینی کاهش 20 هزار مگاواتی تولید برق در کشور در صورت تداوم خشکسالی

معرفی 2 پروژه ریسندگی برای دریافت تسهیلات به بانک در خراسان شمالی

بیش از هزار شغل جدید در مانه و سملقان خراسان شمالی ایجاد شد

سه واحد صنایع تبدیلی کشاورزی در جوین خراسان رضوی فعال شد

معجزه آبخیزداری علاج خشکسالی در استان خراسان جنوبی/ احداث 200 سازه آبخیزداری در انتظار بودجه

تغییر الگوی کشت، راه‌حلی برای بحران کم‌آبی است

2 هزار هکتار از اراضی بیابانی دهلران جنگل کاری شد

به بهبودیافتگان از اعتیاد و کارفرمایان آن‌ها چه تسهیلاتی اعطا می‌شود؟

نمایش محصولات پیشرانان خراسان جنوبی در نمایشگاه توانمندی‌های جهاددانشگاهی

افزایش دمای هوای خراسان شمالی طی پاییز امسال

صدور 402 فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی در خراسان رضوی

وقتی خرید توافقی کام نرگس کاران خوسف را شیرین می‌کند

کشف 8 دستگاه ماینر در گرمه

کشف 300 دستگاه غیرمجاز استخراج ارز دیجیتال در خراسان‌جنوبی

صادرات 122 هزار تن سیب زمینی از گمرک درگز به ترکمنستان

توزیع روزانه حدود 300 تن مرغ گرم در خراسان رضوی

معافیت 210 هزار مشترک برق خراسان رضوی از پرداخت قبض برق

پرداخت 13 میلیارد تومان تسهیلات به قالیبافان خراسان شمالی

122 هزار تن سیب زمینی از گمرک درگز به ترکمنستان صادر شد

صادرات خراسان جنوبی بیش از 576 میلیون دلار ارزآوری داشت

اعتقادی به ورود شتاب‌زده ندارم/ ضرورت توجه وزرای صمت و جهاد کشاورزی به آمایش سرزمینی

رنگ رزی یکی از مشکلات اساسی زنجیره فرش