پیام خراسان

آخرين مطالب

سياسي

امکان استفاده از سوخت یارانه‌ای در ۱۰جایگاه خراسان شمالی فراهم شد

پیام خراسان - بجنورد- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خراسان شمالی گفت: مکان عرضه بنزین یارانه‌ای در ۱۰ جایگاه سوخت استان فراهم است و مشکل مابقی هم به مرور رفع می‌شود.

محور مسجد و مدرسه در قالب انجمن‌های اسلامی تقویت شود

پیام خراسان - بیرجند - نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: دانش‌آموزان می‌توانند در قالب انجمن اسلامی، محور مسجد و مدرسه را تقویت کنند که این کار موجب انس جوانان و نوجوانان با مسجد می‌شود.

سایه سنگین کمبود مرغ در بازار خراسان شمالی

پیام خراسان - بجنورد- بازار خراسان شمالی در روزهای اخیر با کمبود مرغ مواجه شده که این وضعیت گلایه‌مندی شهروندان را به دنبال داشته است در این میان مسوولان مرتبط با این حوزه علت این امر را کاهش عرضه این ماده پروتئینی عنوان کرده‌اند.

هوای مشهد سالم است

پیام خراسان - مشهد- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: میانگین کیفیت هوای کلانشهر مشهد در روز پنجشنبه ششم آبانماه در وضعیت سالم قرار دارد.

۳۱۰ خانوار روستایی رازوجرگلان خراسان شمالی از گاز محروم هستند

پیام خراسان - بجنورد- بخشدار جرگلان شهرستان مرزی راز و جرگلان خراسان شمالی گفت: با وجود گازرسانی به بسیاری از روستاهای این بخش هنوز ۳۱۰ خانوار روستایی به دلیل خارج بودن از محدوده طرح هادی، گاز ندارند.

کمبود آب شرب سه روستای تایباد رفع شد

پیام خراسان - مشهد- مشکل کمبود آب شرب سه روستای پساوه، قلعه نو آبقه و آبقه بخش مرکزی شهرستان تایباد در شرق خراسان رضوی با اجرای طرح محرومیت زدایی "سردار شهید حاج قاسم سلیمانی" رفع شد.

تبلیغات رویدادهای هنری بدون مجوز در خراسان رضوی ممنوع است

پیام خراسان - مشهد - سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: بنا بر مکاتبه معاونت حوزه پیشگیری از وقوع جرم دادگستری‌کل استان، متولیان همه رویدادهای هنری که قرار است در فضای مجازی تبلیغاتی انجام دهند باید شماره مجوز دریافت شده از مرجع ذیربط را اعلام کنند.

وضعیت مخازن سوخت دوم نیروگاه‌های برق خراسان بهتر از پارسال است

پیام خراسان - مشهد- مدیرعامل شرکت تولید برق خراسان گفت: وضعیت امسال مخازن سوخت دوم نیروگاه‌های برق استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی نسبت به پارسال بهتر شده است.

ابتلا به کرونا در غرب خراسان رضوی رو به افزایش است

پیام خراسان - سبزوار- رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: روند شیوع کرونا در شهرستان‌های زیر پوشش این دانشگاه از ابتدای هفته جاری با شیبی ملایم رو به افزایش نهاده است.

مبادلات تجاری از ۲ معبر مرزی خراسان جنوبی در حال انجام است

پیام خراسان - بیرجند - استاندار خراسان جنوبی گفت: اکنون مبادلات تجاری با افغانستان از ۲ معبر مرزی ماهیرود و یزدان در حال انجام است و ما علاقه‌مند و پیگیر هستیم که مرزهای خراسان جنوبی را در این زمینه فعال‌تر کنیم.

۲ هزار تن شن و نمک برای بازگشایی راه‌های شیروان ذخیره شد

پیام خراسان - بجنورد - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شیروان گفت: ۲ هزار تن شن و نمک برای بازگشایی محورهای ارتباطی در روزهای برفی و زمستانی این شهرستان خراسان شمالی ذخیره‌سازی شد.

۱۵ پروژه نیمه تمام فردوس در انتظار اعتبار /خواسته های شورایی

پیام خراسان - فردوس -اعضای شوراهای اسلامی شهرستان فردوس خواسته ها، مشکلات و کمبودهای این منطقه را مطرح و خواستار رسیدگی و پیگیری نماینده مردم شهرستان در مجلس برای حل این مشکلات شدند.

غرب خراسان جنوبی قابلیت تبدیل به کریدور گردشگری را دارد

پیام خراسان - بیرجند - نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مسیر گناباد - فردوس - بشرویه - طبس دوبانده و یک کریدور گردشگری در این مسیر ایجاد شود، ظرفیت خوبی برای کمک به اقتصاد منطقه است.

گلستان قهرمان مسابقات والیبال ساحلی کشور شد

پیام خراسان - مشهد- مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی رده‌های مختلف سنی پسران، عصر چهارشنبه در مشهد با قهرمانی تیم گلستان در رده زیر ۲۲ سال پایان یافت.

مسوولیت اجتماعی سرمایه‌گذاران در خراسان جنوبی مدنظر است

پیام خراسان - بیرجند - استاندار خراسان جنوبی گفت: مسوولیت اجتماعی سرمایه‌گذاران مدنظر قرار گرفته و تاکنون بخش خصوصی در قالب مسوولیت اجتماعی خود ۵۰ میلیارد تومان در حوزه‌های بهداشت، ورزش و آموزش و پرورش استان اختصاص داده است.

تعداد جایگاه‌های متصل به سامانه هوشمند در خراسان رضوی به ۳۶ رسید

پیام خراسان - مشهد - مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خراسان رضوی گفت: با اتصال جایگاه‌های جدید به سامانه هوشمند سوخت، جایگاه‌های متصل به این سامانه در خراسان رضوی به ۳۶ رسید.

جاده‌های شمالی خراسان رضوی لغزنده است

پیام خراسان - مشهد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: در پی بارش پراکنده باران که از عصر چهارشنبه شهرستان‌های شمالی این استان را فراگرفته و همچنان ادامه دارد، سطح جاده‌های این مناطق لغزنده است.

برخورداری ۷۲ شهرستان کشور از راه‌ روستایی آسفالته کمتر از ۷۰ درصد است

پیام خراسان - مشهد- معاون ساخت و نگهداری راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای گفت: از ۴۶۲ شهرستان ارزیابی‌شده در کشور، ضریب برخورداری ۷۲ شهرستان از راه‌ روستایی آسفالته کمتر از ۷۰ درصد است.

نسل جدید میراث‌دار موفقیت‌های کشور است

پیام خراسان - مشهد - مدیرکل فرهنگی و امور اجتماعی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در حال حاضر در همه عرصه‌های علمی جایگاه خوبی داریم که نسل جدید باید به خوبی این میراث را حفظ کرده و ادامه دهد.

بیمارستان‌های خراسان رضوی به حال آماده باش درآمدند

پیام خراسان - مشهد- جانشین معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: به منظور خدمت‌رسانی به موقع به بیماران احتمالی موج ششم شیوع کرونا تمامی بیمارستان‌های زیرپوشش این دانشگاه به حال آماده باش درآمده‌اند.

تولیت آستان قدس رضوی: اخلاص و اخلاق، عامل موفقیت حلقه‌های صالحین است

پیام خراسان - مشهد- تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب پیرامون "جهاد تبیین" گفت: در جهاد تبیین قبل از هر چیز، شناختن راه صحیح و اعتماد به آن و داشتن عدالت و اخلاق حایز اهمیت بوده و مورد تاکید رهبری است که در این صورت حلقه‌های تربیتی صالحین می‌توانند در مسیر هدایتگری خود موفق باشند.

دشمن به‌دنبال ایجاد فاصله بین ارکان انقلاب است

پیام خراسان - مشهد - فرمانده سپاه پاسداران گفت: بنای عظیم اسلام بر مردم استوار است، مردم با قائمه رهبری در این راه ایستاده‌اند و دشمن به دنبال ایجاد فاصله بین ارکان انقلاب یعنی رهبری، مردم و مکتب است.

عرضه کارتی سهمیه سوخت در خراسان رضوی از سرگرفته شد

پیام خراسان - مشهد- مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: فعالیت ۱۶ جایگاه عرضه سوخت استان با کارت هوشمند سهمیه‌ای از سرگرفته شده و این فرایند در بقیه جایگاههای ارائه سوخت نیز در حال انجام است.

طاعون ۱۳ راس وحوش دیگر را در خراسان شمالی تلف کرد

پیام خراسان - بجنورد- مسوول روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: در سرشماری پارک ملی و منطقه حفاظت شده سالوک شهرستان اسفراین و پایش گسترده منطقه ۱۳ مورد جدید از تلفات وحوش در این منطقه شناسایی شد و به نظر می رسد تلفات ناشی از این بیماری ادامه دارد.

۱۰ هزار کارگر مشهدی در ایستگاه‌های ساماندهی کارگران نام‌نویسی کردند

پیام خراسان - مشهد- مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد گفت: تاکنون ۱۲ جایگاه ساماندهی کارگران ساختمانی با عنوان "ایست کار" در این شهر جانمایی شده و حدود ۱۰ هزار کارگر در این ایستگاهها ثبت‌نام کرده‌اند.

شهردار بجنورد رسما منصوب شد

پیام خراسان - بجنورد- رئیس شورای شهر بجنورد از انتصاب «جواد حمیدی» به عنوان شهردار بجنورد با حکم وزیر کشور خبر داد.

پیش بینی برداشت ۲۲ تن زعفران در خراسان شمالی

پیام خراسان - بجنورد- زعفران از سطح چهار هزار و ۳۵۰ هکتار کشتزار خراسان شمالی در حال برداشت است که پیش بینی می‌شود ۲۲ تن محصول به ارزش سه هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال تولید شود.

۲ باب سالن مطالعه در مشهد افتتاح شد

پیام خراسان - مشهد- ۲ باب سالن مطالعه، به مناسبت هفته وحدت و در راستای تکریم ارباب رجوع روز چهارشنبه در مشهد به بهره‌برداری رسید.

فرمانده کل سپاه: دشمن به مرز نتوانستن رسیده است

پیام خراسان - مشهد- فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن به مرز نتوانستن رسیده است، غروب عمر قدرت‌های استکباری به‌ویژه آمریکا نزدیک است، اکنون رهبر معظم انقلاب اسلامی هرچه اراده‌ کنند محقق می‌شود و اینکه ما بر زمین، هوا و دریا مسلط هستیم یک تسلط الهی و به معنای پس زدن استکبار است.

بازیکنان پدیده تمرینات خود را از سر گرفتند

پیام خراسان - مشهد- بازیکنان تیم فوتبال پدیده خراسان پس از هشت روز اعتراض به مدیریت باشگاه و ترک زمین تمرین، امروز (چهارشنبه) تمرینات خود در مجموعه ورزشی امام رضا (ع) را از سر گرفتند.

آماده‌باش بیمارستان‌های خراسان رضوی برای مواجهه با پیک ششم کرونا

پیام خراسان - مشهد - جانشین معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: به‌منظورخدمت‌رسانی به بیماران احتمالی موج ششم کرونا، ارزیابی میزان آمادگی مراکز درمانی در حال انجام است.

برنامه‌ریزی برای کشت پسته در خراسان جنوبی آغاز شد

پیام خراسان - بیرجند - استاندار خراسان جنوبی گفت: باید به کاشت پسته که در سال‌های اخیر به عنوان محصول جایگزین یا مکمل مورد توجه ویژه کشاورزان قرار گرفته است، به‌صورت علمی، تخصصی و برنامه‌ریزی شده، ورود کرد.

سومین جشنواره کتاب خراسان جنوبی برگزار می شود

پیام خراسان - بیرجند- معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: ۱۰۵ کتاب از ۸۰ نویسنده برای شرکت در سومین جشنواره کتاب استان ارسال شد.

سردار سلامی: سپاه، پاسدار عزت و آسایش مردم است

پیام خراسان - مشهد- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امنیت، آرامش، آسایش، رفاه، عزت، کرامت، شرف و آبروی مردم گوهر گرانقدری است که سپاه رسالت خود را پاسداری از آن می‌داند.

قرائتی: دانشجویان باید با یک اسلام‌شناس مرتبط باشند

پیام خراسان - مشهد - رییس ستاد اقامه نماز گفت: دانشجویان برای دریافت پاسخ شبهات دینی نیازمند ارتباط مستمر با اسلام‌شناس هستند در غیر این صورت هجمه‌های شبهه‌انگیز دشمنان اسلام بر آنها تاثیر می‌گذارد.

احیای شورای فرهنگ عمومی با همکاری دولت دنبال می‌شود

پیام خراسان - بیرجند - رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: شورای فرهنگ عمومی که مسوولیت آن با ائمه جمعه است را باید احیا کنیم و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این زمینه عزم و همکاری خوبی دارد.

ساير مطالب

تلاش برای گشایش کامل زیرگذر گلوبندک همزمان با دهه فجر امسال

میانگین مصرف خانگی برق در کشور، 32 درصد و در تهران 42 درصد است

بهسازی وضعیت روشنایی محورهای مواصلاتی پل‌های سواره در منطقه 19

توضیحات زاکانی درباره انتصاب مشاور شهردار در حوزه هوشمندسازی

شورای شهر نباید در انتصابات شهرداری دخالت داشته باشد

سرپرستان ادارات کل سلامت و فرهنگی شهرداری تهران منصوب شدند

دستورات ویژه شهردار تهران در حوزه مسکن، درمان و رفاه کارکنان شهرداری

مراسم تجلیل از کشتی‌گیران تیم ملی

مشاور و دستیار ویژه شهردار در حوزه هوشمندسازی، فناوری‌های نوین و نوآوری شهری منصوب شد

اجرای طرح 10 روزه لایروبی و رسوب برداری انهار در منطقه 20

شنبه‌های بدون پسماند در منطقه 19 کلید خورد

اجرای طرح مکانیزه کردن شبکه آبیاری فضاهای سبز

پهلوانی و ریشه در مرز و بوم، خصلت قهرمانان ایرانی /آمادگی شهرداری تهران برای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی

واکسیناسیون شهروندان غرب تهران در اتوبوس سیار

اصلاح هندسی و روان سازی ترافیک در معابر شمال شرق تهران

از 60 ورزشکار منطقه 15 تجلیل شد

زمستان گرم در مددسرای شهرداری منطقه17

شهردار تهران پیشقدم‌ برای رفع مشکلات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس

باغ سلیمانیه در منطقه 14 میزبان پویش دوشنبه‌های ورزشی

تهران الگوی شهرهای کشور/ نگاه به ورزش در بستر پر کردن اوقات فراغت

مدرک‌گرایی، تخصص‌گرایی و جوان‌گرایی از مهمترین دغدغه‌های کانون ارزیابی مدیران

مدیریت شهری جدید به پاکدستی شهرت دارد

قهرمانان و مدال‌آوران سرمایه مردم هستند

باید به میان مردم بازگردیم

نارضایتی از شهرداری کاهش یافته است

کسری 5 هزار اتوبوس در تهران نتیجه 16 سال بی‌توجهی دولت‌ها به حمل و نقل عمومی است

تحول جامعه در گرو عدالت، آزادی، عقلانیت و معنویت

واکسیناسیون سراسری با همکاری مترو، اتوبوسرانی، مساجد و حمایت گروه‌های مردمی

کسب عنوان "ایستگاه آهنگ" در چهارمین رویداد میزان معماری

مراسم تودیع و معارفه معاونین مرکز ارتباطات شهرداری تهران

ضرورت بازنگری کاربری فضاهای فرهنگی و اجتماعی متناسب با نیاز شهروندان

ادامه طرح جمع‌آوری سگ‌های بدون صاحب در محلات جنوبی پایتخت

آیین رونمایی از تابلو نامگذاری خیابان شهیدان طارمی برگزار شد

آیین افتتاح و بهره‌برداری از شبکه مدیریت سیلاب

نسبت به نگهداشت شبکه آب‌های زیرزمینی غفلت شده است

هدایت آب‌های سطحی پروژه مناسبی برای شهرستان قدس است

ایران در نقطه بحرانی سرانه عمومی آب‌های قابل بازگشت قرار دارد

پارک حاشیه ای در خیابان شهرداری ثبت تخلف و جریمه دارد

تهدید آب‌های سطحی تهران به فرصت تبدیل می‌شود

مسائل شهر تهران و استان‌های همجوار در هم تنیده است

جشن میلاد پیامبر رحمت(ص) و امام صادق(ع) در میدان آزادی برگزار شد

20هزار میلیارد تومان برآورد مالی پروژه‌های ایجاد شده جمع‌آوری آب‌های سطحی تهران

افتخارآفرینان ورزشی منطقه 19 تقدیر شدند

کاشت 68 هزار بوته گل پاییزی در منطقه 13

برنامه محوری معیار خدمت در قبله تهران است

دروازه قزوین، نماد تهران قدیم

حرکت کاروان خودرویی مولودی خوانی در جنوب شرق تهران

سرای محلات خانه دوم شهروندان هستند

پنج انتصاب جدید در شهرداری تهران

برگزاری برنامه‌های تفریحی و شاد در منطقه 2

تاکید شهردار منطقه 10 بر بهسازی، ایمن و روان سازی تقاطع ها

لزوم ارتقای سطح رضایت بازنشستگان شهرداری

ورود 110 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی تهران

فعالیت 9 مرکز معاینه فنی شهر تهران در روز یکشنبه

اجرای بیش از 30 برنامه مذهبی،فرهنگی، ورزشی

برگزاری جشن‌ و مولودی‌خوانی در میدان آیینی امام حسین (ع)

مناسب سازی بوستان ها و معابر در منطقه 7

حرکت کاروان های شادی در محلات منطقه 14

برگزاری سلسله جشن‌های هفته وحدت در شمال شرق تهران

شبکه مدیریت سیلاب بزرگراه‌های فتح و آزادگان افتتاح می‌شود

دیدار شهردار منطقه 7 با خانواده 2 شهید

اعلام آمادگی شهرداری تهران برای برگزاری لیگ کوهنوردی در پایتخت

پیمایش محلات غرب تهران با حضور مدیران شهری

استقرار نیروهای آموزشی در اتوبوس‌های زندگی

آغاز بهره‌برداری از شبکه مدیریت سیلاب بزرگراه‌های فتح و آزادگان

آیین تکریم و معارفه شهردار منطقه 18 برگزار شد

اجرای برنامه‌های فراغتی و آموزشی بانوان در منطقه 19

دیوار نگاره‌های بزرگراه آیت الله رفسنجانی به نام پیامبر مهربانی‌ها مزین شد

سی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی

ضرورت لغو روادید میان کشورهای اسلامی برای تسهیل گردشگری/ حاج قاسم و شهید مغنیه شهدای وحدت/ آمادگی شهرداری تهران برای انتقال تجربه به شهرهای اسلامی

اجرای طرح‌ واکسیناسیون با همکاری ستاد مدیریت بحران منطقه

جلسه شهردار تهران با روسای پلیس‌ تخصصی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ

آیین بهره برداری از طرح های خدمات شهری منطقه 21

بورس تهران پلمب نشده است

استقرار اتوبوس سیار زندگی در میدان ثامن الحجج (ع) منطقه 15

تزریق دز سوم واکسن کرونا برای پرسنل در معرض خطر شهرداری تهران

انتصابات جدید در مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران

اقدامات شهرداری تهران برای اقامه نماز جمعه بعد از بیست ماه

شهروندان باید در آرامش کامل و شرایط مطلوب زندگی کنند/ شهرداری عمل به مسئولیت‌های اجتماعی را جدی می‌گیرد

پلیس تمام قد در کنار شهردار تهران و مدیریت شهری است

تشکیل کار گروه مشترک بین شهرداری و پلیس پایتخت/ افق روشن شهر در حوزه خدمت رسانی در گرو تعامل بین دستگاهی

هم افزایی شهرداری و ناجا یکی از ضروریات است/نیروی انتظامی با تمام توان در خدمت شهرداری

دیدار و گفت‌وگوی مدیران شهری و روسای پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ

نورافشانی و راه اندازی کاروان شادی وحدت

محسن مهدیان مدیرعامل موسسه همشهری شد

سرپرست هیئت مرکزی گزینش شهرداری تهران منصوب شد

برگزاری خیابان ورزش در منطقه 7

خط کشی مسیر دوچرخه در اراضی عباس آباد

پیشکسوتان منطقه17 پا به توپ شدند

اجرای واکسیناسیون کرونا در مساجد منطقه 19

خانه‌های محیط زیست بستر فرهنگ‌سازی و مشارکت فعال مردمی است

استقرار مراکز سیار واکسیناسیون در مساجد منتخب منطقه 14

رفع خطر نقاط حادثه خیز با نصب چراغ چشمک زن

کسب رتبه چهارم وصول درآمدهای نقدی در بین مناطق 22 گانه

شهردار منطقه 10 پایتخت معارفه شد

بخشنامه ساماندهی فرآیند مدیریت منابع انسانی در شهرداری تهران ابلاغ شد

لزوم گسترش الگوی مدیریت پسماند از مناطق موفق به دیگر نواحی شهری

فعالیت 28 سالن اسکواش در مجموعه‌های شهرداری تهران

برگزاری دوره تربیت مربی مدیریت بحران

تسریع روند ساخت 3 ایستگاه جدید مترو در منطقه 2 تهران