پیام خراسان

آخرين مطالب

سياسي

دیدار استاندار خراسان رضوی با اهالی سینما / اعلام آمادگی برای احداث مجتمع‌های‌ صنفی هنرمندان

پیام خراسان - استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه آمادگی داریم در صورت نیاز هنرمندان « مجتمع‌های صنفی» راه‌اندازی کنیم، خبر داد: همچنین این آمادگی وجود دارد احداث شهرک سینمایی مشهد را با توجه به نیاز هنرمندان و سینماگران در دستور کار قرار دهیم، البته این مهم نیازمند جانمایی است.

شبیه‌سازی شرایط رای‌گیری در دوره‌های آموزشی برای دست‌اندرکاران انتخابات ۱۱ اسفند

پیام خراسان - استاندار خراسان رضوی در حاشیه بازدید از برنامه #استودیو_انتخابات خبرداد: شرایط رای‌گیری در دوره‌های آموزشی برای دست‌اندرکاران انتخابات ۱۱ اسفند شبیه‌سازی شد تا با مرور موضوعات آمادگی برای برگزاری انتخابات افزایش پیدا کند.

۲۲۶اُمین روستا در برنامه گازرسانی استان نیز از نعمت گاز بهره‌مند شد

پیام خراسان - استاندار خراسان رضوی گفت: در ۲ سال گذشته برنامه گازرسانی به روستاهای استان را در قالب #طرح_تحول_روستایی در حال اجرا داریم و تا امروز ۲۲۶ روستای جدید گازرسانی شده است.

رقابت ۴۵ نامزد تایید صلاحیت شده شهرستان خواف در انتخابات مجلس

پیام خراسان - فرماندار شهرستان خواف در برنامه #استودیو_انتخابات گفت: در ادامه روند بررسی صلاحیت کاندیدا‌ها براساس نظر نهایی شورای نگهبان از تعداد ۹۰ نفر ثبت‌نام قطعی، ۴۵ نفر تایید صلاحیت شدند که ۴۲ نفر مرد و ۳ نفر زن هستند.

فعالیت دستیاران مردمی‌سازی در ۳۴ شهرستان خراسان رضوی/ راه‌اندازی کافه‌ گفت‌وگو در ۷ نقطه مشهد

پیام خراسان - دستیار مردمی‌سازی استاندار خراسان‌ رضوی در برنامه #استودیو_انتخابات گفت: کافه گفت‌وگو‌ها در هفت نقطه در سطح شهر مشهد با موضوعات انتخاباتی تشکیل شده و در نقاط کلیدی سطح شهرستان‌ها هم فعال هستند.

تلاش اتحادیه اروپا برای آتش بس موقت در غزه

پیام خراسان - همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا به جز مجارستان روز دوشنبه به رژیم صهیونیستی در مورد حمله به رفح هشدار دادند و خواستار ...

وجود ۵۸ هزار نفر واجد شرایط و ۳۵۰ نفر رای اولی در شهرستان طرقبه شاندیز

پیام خراسان - فرماندار شهرستان طرقبه و شاندیز در برنامه #استودیو_انتخابات با بیان اینکه در این حوزه انتخابیه ۵۸ هزار نفر واجد شرایط رای و ۳۵۰ نفر رای اولی هستند، گفت: دوره قبل در حوزه انتخابیه طرقبه و شاندیز ۳۵ هزار نفر مشارکت داشتند که برآورد می‌کنیم امسال هم مشارکت زیادی داشته باشند.

تمام زیرساخت‌های ارتباطی لازم برای انتخابات ۱۱ اسفند فراهم است

پیام خراسان - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان‌ رضوی در برنامه #استودیو_انتخابات گفت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و اپراتورها آنچه دارند را پای کار آوردند و آماده هستیم بیشترین دسترسی را در حوزه تامین اینترنت پرسرعت و زیرساخت ارتباطی لازم برای روز انتخابات فراهم کنیم.

تعداد داوطلبان در مشهد قریب به ۲ برابر میانگین کشوری است

پیام خراسان - رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان رضوی در برنامه #استودیو_انتخابات گفت: در شهر مشهد با ۵۲۰ داوطلب قریب به دو برابر میانگین کشوری شاهد حضور داوطلبان هستیم.

رقابت ۴۷ نامزد فریمان از سوم اسفندماه برای انتخابات/مشارکت رای اولی‌های در قالب عوامل اجرایی صندوق‌های اخذ رای

پیام خراسان - فرماندار شهرستان فریمان در برنامه #استودیو_انتخابات گفت: در حوزه فریمان ۴۰۰ دانش‌آموز رای اولی داریم و از آن‌ها در عوامل اجرایی صندوق‌های رای استفاده خواهیم کرد تا این عامل، انگیزه‌ای برای مشارکت دانش‌آموزان در فعالیت‌های اجتماعی باشد.

برگزاری جلسه شورای اجتماعی قرارگاه مقابله با آسیب‌های اجتماعی با حضور معاون استاندار خراسان رضوی

پیام خراسان - دومین جلسه شورای اجتماعی قرارگاه مقابله با آسیب‌های اجتماعی با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی برگزار شد.

بیش از ۵ میلیون نفر در خراسان رضوی دارای «شناسنامه مکانیزه» هستند

پیام خراسان - مدیر کل ثبت احوال خراسان رضوی در برنامه #استودیو_انتخابات گفت: تعداد پنج میلیون و ۱۲۴ هزار و ۷۹۵ نفر در استان یعنی ۸۳.۷ درصد شناسنامه مکانیزه دریافت کرده‌اند.

لندنی‌ها بار دیگر برای حمایت از مردم فلسطین به پا خاستند + فیلم

پیام خراسان - از آغاز حملات رژیم کودک کش اسرائیل به مردم مظلوم غزه چندین ماه می‌گذرد و بسیاری از کودکان، زنان و مردان فلسطینی به شهادت رسیدند. در پی این جنگ ناجوانمردانه مردم ...

تدوین بسته نظارتی ویژه با همکاری بازرسین وزارت کشور، ناظرین و سر ناظرین شورای نگهبان

پیام خراسان - رئیس هیات بازرسی انتخابات خراسان رضوی در برنامه #استودیو_انتخابات گفت: با توجه به برگزاری نشست هیات نظارت استان به زودی یک بسته نظارتی ویژه بین بازرسین وزارت کشور، ناظرین و سر ناظرین شورای نگهبان تدوین خواهد شد تا ظرفیت نظارت را به عنوان یک فرصت خاص در انتخابات پیش رو شاهد باشیم.

پاسخگویی به‌موقع، ارائه روایت اول و اطلاع‌رسانی شفاف راهبرد اصلی روابط عمومی فرمانداری‌ شهرستان‌های خراسان رضوی در انتخابات ۱۱ اسفند است

پیام خراسان - مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی گفت: پاسخگویی به‌موقع، ارائه روایت اول و اطلاع‌رسانی شفاف راهبرد اصلی روابط عمومی فرمانداری‌ شهرستان‌های خراسان رضوی در انتخابات ۱۱ اسفند است.

ظرفیت مولدسازی، پیشنهاد خراسان رضوی برای تامین اعتبار پروژه آزادراه حرم تا حرم

پیام خراسان - استاندار خراسان رضوی گفت: برای اتمام بخشی از پروژه آزادراه حرم تا حرم که در استان خراسان رضوی قرارگرفته، حدود ۲۵ همت اعتبار نیاز است که در راستای تامین آن می‌توان از مولد‌سازی بهره گرفت.

تصمیم جدید برای مراکز غیرمجاز سقط جنین

پیام خراسان - دادستانی کل کشور در بخشنامه‌ای خطاب به دادستان‌های مراکز استان‌های سراسر کشور برخورد قاطع با مراکز غیرمجاز سقط جنین و ...

انتقال ۳ کاندیدا از تهران، مشهد و قوچان به حوزه نیشابور / ۴۴۰ شعبه اخذ رای در شهرستان نیشابور استقرار یافت

پیام خراسان - فرماندار شهرستان نیشابور در برنامه #استودیو_انتخابات استانداری خراسان رضوی گفت: ۴۴۰ شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه نیشابور واقع است که از این تعداد ۲۷۷ شعبه مربوط به نیشابور، ۱۷۶ شعبه شهری و الباقی روستایی هستند.

رقابت ۴۹ نامزد مجلس شورای اسلامی برای کرسی نمایندگی در حوزه انتخابیه چناران، شاندیز، طرقبه و گلمکان

پیام خراسان - فرماندار شهرستان چناران در برنامه #استودیو_انتخابات استانداری خراسان رضوی ضمن تشریح آخرین اخبار انتخاباتی و تمهیدات در حوزه انتخابیه خود گفت: ۴۹ نفر نامزد برای رقابت یک صندلی مجلس شورای اسلامی تایید صلاحیت شده‌اند.

آغاز عملیات اجرایی ۴هزار واحد مسکونی نخبگان، اعضای هیات علمی، کارکنان و خوابگاه‌های متاهلی دانشگاه‌ها در خراسان رضوی

پیام خراسان - با حضور وبیناری رئیس‌جمهور، عملیات اجرایی ۵۹ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی نخبگان، اعضای هیات علمی، کارکنان و خوابگاه‌های متاهلی دانشگاه‌ها در کشور آغاز شد که تعداد ۴ هزار واحد آن به خراسان رضوی اختصاص دارد.

واکنش ترامپ به حکم سنگین قاضی نیویورکی

پیام خراسان - به گزارش تابناک، دونالد ترامپ، رییس‌جمهور سابق آمریکا تصمیم اخیر دادگاه ا یالت نیویورک درباره تقلب در ارزیابی دارایی‌های او را ساختگی و با هدف دخالت در انتخابات ...

۱۲۰ هزار رای اولی در مشهد مقدس / راه‌اندازی برنامه کاربردی «انتخابات من» و فعالیت ۲۰ خیابان انتظار برای رای‌دهندگان

پیام خراسان - فرماندار مشهد مقدس در برنامه #استودیو_انتخابات استانداری خراسان رضوی گفت: ۱۲۰ هزار نفر رای اولی در سطح شهرستان مشهد حضور دارند. برنامه های جدید و متعددی برای انتخابات خواهیم داشت که راه اندازی یک برنامه کاربردی و خیابان های انتظار از آن جمله است.

کمیسیون اروپا برای سومین بار متوالی پیش بینی اقتصادی برای منطقه یورو را کاهش داد

پیام خراسان - کمیسیون اروپایی در گزارشی برای سومین بار متوالی پیش بینی اقتصادی خود برای منطقه یورو را کاهش داده و همچنین اعلام کرد که در هیچ کجای اروپا رشد اقتصادی ضعیف‌تر از ...

تداوم جمعه‌های خشم در خراسان شمالی/مردم بجنورد جنایات رژیم غاصب علیه غزه را محکوم کردند

پیام خراسان - برنامه جمعه‌های خشم علیه رژیم غاصب و جعلی اسرائیل این هفته نیز در خراسان شمالی و بویژه شهر بجنورد با راهپیمایی مردم این شهر و محکوم کردن جنایات رژیم جنایتکار ...

نامزدهای انتخاباتی از قائده نظام خارج نشوند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی امام جمعه بجنورد گفت: نامزدها چهارچوب را رعایت کنند و از قائده نظام خارج نشوند و قوائد انتخاباتی را رعایت کنند که یکی از این قوائد رعایت ...

نامزدهای انتخاباتی از قائده نظام خارج نشود

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی امام جمعه بجنورد گفت: نامزدها چهارچوب را رعایت کنند و از قائده نظام خارج نشود و قوائد انتخاباتی را رعایت کنند که یکی از این قوائد رعایت قانون ...

واگذاری زمین برای احداث ۵۰۰ واحد نهضت ملی مسکن در ۵ روستای مشهد با حضور معاون رئیس جمهور

پیام خراسان - آیین واگذاری زمین برای احداث ۵۰۰ واحد نهضت ملی مسکن در پنج روستای شهرستان مشهد با حضور معاون حقوقی رئیس جمهور و استاندار خراسان رضوی برگزار شد.

تغییر حوزه انتخاباتی ۴۲ نامزد در خراسان رضوی

پیام خراسان - رئیس ستاد انتخابات استان خراسان رضوی گفت: در ادامه فرآیند انتخابات در خراسان رضوی، ۴۲ نامزد حوزه‌های انتخابیه خود در این استان را تغییر دادند.

آغاز به کار «استودیوی انتخابات» در استانداری خراسان رضوی

پیام خراسان - مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی گفت: «استودیو انتخابات» با حضور رییس ستاد انتخابات استانداری خراسان رضوی در محل استانداری کار خود را آغاز کرد و هر روز ساعت ۷:۳۰ تا ۱۰ صبح مسئولین کمیته‌های ستاد انتخابات، فرمانداران و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی برای ارائه اخرین اخبار انتخاباتی در استودیو حاضر می‌شوند.

ساير مطالب

پاسخ ایران به ادعای کویت درباره میدان گازی آرش

دیدار نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اعضای ستاد انتخابات استان

تبدیل فعالیت‌های بالقوه به بالفعل با «مهارت‌آموزی» امکان پذیر است

ظرفیت‌های زیارتی و گردشگری خراسان رضوی در نمایشگاه تهران به خوبی به نمایش گذاشته شده است

امشب پایان مهلت تغییر حوزه انتخابیه است

تدوین اطلس امنیتی برای 12 حوزه انتخابیه خراسان رضوی

رد صلاحیت سه نفر از نمایندگان فعلی خراسان رضوی در مجلس

رضا نصری: لاهه، بارِ سیاسی، حیثیتی و حقوقی سنگینی بر اسرائیل و حامیانش وارد کرد

گزارشی از حضور دهه نودی‌ها در مراسم راهپیمایی 22 بهمن 1402 نیشابور

تجلیل نمایندگان رهبر انقلاب از جانبازان سرافراز

راه‌اندازی «استودیو انتخابات» در استانداری خراسان رضوی از 26 بهمن‌ماه

آغاز تبلیغات کاندیداهای خبرگان از امروز / رقابت 105 نفر برای هر کرسی انتخابات مجلس شورای اسلامی در مشهد

پرداخت 13 هزار میلیارد تومان وام ازدواج از ابتدای سال تاکنون در خراسان رضوی

استمرار فرآیند آموزش تا انتهای فرآیند انتخابات در خراسان رضوی

بازدید مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران

اجرای حکم قطعی توقیف بوئینگ 747 ماهان‌ ایر

آمادگی فرمانداران برای برگزاری انتخابات

ادعای عجیب نتانیاهو درباره ایران

رقابتی‌ترین کارزار انتخاباتی مجلس در خراسان‌ رضوی شکل گرفت

پزشکان بدون مرز: حمله زمینی به رفح فاجعه‌بار خواهد بود

اوضاع انسانی و پزشکی در رفح فاجعه‌ بار است

امکان تغییر تعداد نامزد‌های انتخابات وجود دارد/ وجود 118 نامزد انتخابات مجلس در خراسان جنوبی

شهرداری مشهد توجهی به وضعیت نابسامان ساختمان خانه احزاب ندارد

پیام قدردانی استاندار از حضور گسترده، پرشور و حماسی مردم ولایتمدار خراسان رضوی

فراخوان طراحی المان شهدای گمنام محوطه استانداری خراسان رضوی

اطلاعیه شماره 13 ستاد انتخابات کشور در خصوص مدارک هویتی لازم برای رای دهندگان

آغاز عملیات اجرایی و بهره‌برداری از 3200 پروژه عمرانی تا پایان سال 1402

آغاز عملیات اجرایی احداث سایت 160 هکتاری نهضت ملی مسکن در تربت‌حیدریه

آغاز عملیات اجرایی ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن در «سیدآباد» و افتتاح یک مجتمع گلخانه‌ای در چناران با حضور استاندار خراسان رضوی

آغاز عملیات اجرایی 954 واحد نهضت ملی مسکن در قوچان با حضور استاندار خراسان رضوی

تحلیلگران غربی: گسترش ناتو اشتباهی فاجعه‌بار بود که از درگیری ذهنی با جنگ سرد ناشی شد

بازگشت 20 هزار اتباع افغانستانی از طریق مرزهای خراسان رضوی

خراسان شمالی 20 هزار دانش‌آموز رای اولی دارد

اهل تسنن خراسان شمالی: برای بیعت دوباره با انقلاب عزیزمان 22 بهمن به صحنه می‌آییم

مصاحبه تفصیلی| ابطحی: آیت‌الله خامنه‌ای بی‌نظیر بودند و کسی نمی‌تواند انکار کند

تایید صلاحیت 1026 نفر از خراسان رضوی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی/دریافت بیش از 5 میلیون و 700 هزار تعرفه اخذ رای

دانش آموزان شهرستان خواف خواستار حمایت از قرارگاه‌های «میدان 14 صفر 2» شدند

نزدیکی به قله ایران اسلامی،در رویداد روایت پیشرفت قابل مشاهده است

آغاز عملیات اجرایی احداث سایت 240 هکتاری نهضت ملی مسکن شهرستان گناباد

سفر 3 روزه 500 دانش‌آموز زیارت اولی به مشهد مقدس

پیام استاندار خراسان رضوی به مناسبت فرا رسیدن چهل‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

بهره‌برداری از چند پروژه صنعتی در شهرستان فریمان با حضور معاون رئیس جمهور

دستیابی به 159 دستاورد در دولت سیزدهم با دستور کار سند تحول

پاسخگویی بی‌واسطه فرماندار مشهد و معاونین به شهروندان در سامانه سامد

بهره‌برداری از 104 طرح‌ کشاورزی و دامداری در شهرستان سبزوار

جدیت دولت در پروژه های قطار سریع‌السیر مشهد _ تهران و آزادراه حرم تا حرم

افتتاح نمایشگاه «روایت پیشرفت» با حضور وزیر کشور در مشهد

برگزاری همایش قرارگاه میدان 14 صفر 2 شهرستان سبزوار با حضور معاون استاندار خراسان رضوی

گفتگوی وزرا و مردم در نمایشگاه «روایت پیشرفت» در مشهد

آمریکا از محدودیت های جدید صدور ویزا خبر داد

توضیحات جدید وزیر کشور درباره دیوار مرزی ایران و افغانستان

آغاز طرح جامع بیابان زدائی و مقابله با ریزگردها در شهرستان سرخس

افتتاح چند طرح صنعتی و بازرگانی در منطقه ویژه اقتصادی سرخس با حضور استاندار خراسان رضوی

بایدن: پاسخ حماس را دریافت کردیم

خراسان رضوی رتبه نخست کشور در طرح‌های افتتاحی دهه فجر 1402

زمینه‌ هیچ‌گونه شائبه‌ای نباید در انتخابات فراهم شود

آغاز برنامه عملیاتی 5 ساله مقابله با گرد و غبار شهرستان سرخس

معاون رئیسی: بن بستی در کشور نداریم

واکنش دو بانک انگلیسی به ادعای دور زدن تحریم های ایران

موشک‌های آمریکایی این بار در راه هلند

مخالفت نتانیاهو با شروط حماس برای توافق

حمله پهپادی مقاومت عراق به بندر ایلات

توافق مهم ریاض با یک شرکت بزرگ آمریکایی

اطلاعیه آمریکا درباره جان باختن ایرانی ها در عراق و سوریه

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 2379 پروژه با اعتباری بالغ بر 53460 میلیارد تومان در خراسان رضوی

پوشش‌دهی کامل اینترنت در تمامی شعب اخذ رای خراسان رضوی

قالیباف: به من گفتند مجلس را با شهرداری اشتباه نگیر!

اجرای طرح «مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور» / شناسایی و پلمب 6 داروخانه متخلف در زمینه قاچاق دارو و شیرخشک

لزوم فراهم شدن زمینه برگزاری انتخابات حداکثری در خراسان رضوی

پاسخگویی بی‌واسطه مدیران خراسان رضوی به هم‌استانی‌ها

تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از استاندار خراسان رضوی

آمریکا درباره جنگ با ایران اعلام موضع کرد

سفره بزرگ خدمت‌گذاری به مردم در اختیار سازمان تامین اجتماعی

پایان عملیات امدادرسانی به درراه‌ماندگان پیست اسکی شیرباد

تقدیر هلال احمر از آفرودسواران برای مشارکت در امدادرسانی به محور شیرباد

قاضی آمریکایی با شکایت گروهی علیه اپل موافقت کرد

واکنش رسمی عراق به حمله بامدادی آمریکا

جزئیات جدید از علت حمله آمریکا به عراق و سوریه

رییسی: تحریم ها راشکست دادیم

ماجرای حمله خبرساز آمریکا به مقرهای خالی در سوریه

نوع بمب افکن آمریکا در حملات دیشب به سوریه

بیانیه بایدن در خصوص حملات امشب آمریکا

سوریه حمله ناگهانی آمریکا را پاسخ داد

650نفر از محور شیرباد به دولت آباد منتقل شدند / ارتش، سپاه، هلال احمر و راهداری در حال انتقال 350 نفر باقی‌مانده

تداوم بارش برف در خراسان رضوی تا قبل از ظهر روز شنبه 14 بهمن‌ماه/توصیه‌های ایمنی به هم‌استانی‌ها

تبلیغات شهری دهه فجر در مشهد و شهرستانها نیازمند تحول و ارتقا کمی و کیفی است

واگذاری 144 قطعه زمین‌ طرح نهضت ملی مسکن به اهالی روستاهای «تپه سلام و بازه حوض»

پیوست رسانه‌ای برای اجرای طرح‌های تحولی در دستگاه‌های اجرایی به پیشبرد مردمی پروژه‌ها کمک خواهد کرد

نقش بی بدیل دانش آموزان در مسیر نهضت انقلاب اسلامی

واگذاری 188 قطعه زمین‌ طرح نهضت ملی مسکن به اهالی روستاهای «تپه سلام و بازه حوض»

معاون وزیر ارشاد: راه‌اندازی دبیرخانه پیوست رسانه‌ای در خراسان رضوی را به فال نیک می‌گیریم / امیدوارم سایر استانداری‌ها نیز در این مسیر حرکت کنند

حضور استاندار خراسان رضوی در جشن بچه‌های بهزیستی در مشهد

آغاز بکار دبیرخانه پیوست رسانه‌ای روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی

تقدیر وزیر علوم از استاندار خراسان رضوی

لزوم واگذاری نقش‌ها و مدیریت‌ها به جوانان در نسل جدید

افزایش تعداد تایید صلاحیت‌شدگان انتخابات مجلس در خراسان رضوی به 956 نفر

هدف قرارگاه دانش‌آموزی «میدان 14 صفر 2» گذشت از موانع با میدان داری است

معرفی طرح میدان «14 صفر 2» به بیش 3500 دانش‌آموز در خراسان رضوی

مذاکرات فلسطین و اسرائیل برای آتش بس دائمی

نامه ایران به سازمان ملل برای اتهام دخالت در جنگ منطقه