پیام خراسان

آخرين مطالب

سياسي

مدارس خراسان شمالی ۹۰ مراقب سلامت کم دارد

پیام خراسان - بجنورد- رییس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: هم اکنون ۵۸ درصد مدارس شهری استان مربی بهداشت دارند که ۹۰ مراقب سلامت نیاز دارد تا به استاندارد مورد نظر برسیم.

کشف داروی قاچاق توسط مرزبانان هنگ تایباد

پیام خراسان - تایباد ـ فرمانده هنگ مرزی تایباد گفت: مرزبانان هنگ مرزی و مرزبانی درجه یک تایباد موفق به کشف بیش از ۴ هزار داروی قاچاق در مرز شدند.

ابلاغ یک میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال برای آبرسانی به عشایر شیروان

پیام خراسان - بجنورد- رییس اداره امور عشایری شیروان گفت: امسال یک میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال برای آبرسانی عشایر این شهرستان خراسان شمالی ابلاغ شد و تفاهم نامه ای در این زمینه با فرمانداری امضا شد.

سوزاندن لاستیک خودرو سلامت روستاییان بجنورد را تهدید می‌کند

پیام خراسان - بجنورد- مدیر حفاظت محیط زیست بجنورد گفت: افراد سودجو برای دستیابی به سیم های لاستیک، آنان را آتش می زنند که این امر سبب آلودگی هوا و گلایه ساکنان روستاها شده و خطر جدی برای سلامت جامعه است.

ضرورت پاسخگویی به ابهامات و سوالات مردم از سوی کارشناسان اقتصادی

پیام خراسان- استاندار خراسان جنوبی با اشاره به نقش رسانه‌ها در تبیین طرح مردمی‌سازی اقتصاد در دولت سیزدهم، بر پاسخگویی به ابهامات و سوالات مردم از سوی کارشناسان تاکید کرد.

تعطیلی مجاز نانوایی‌ها در مشهد تا پایان هفته لغو شد

پیام خراسان - مشهد ـ فرماندار مشهد با تاکید بر اینکه برای جبران نقص تعطیلی نانوایی‌ها مصوب کردیم تا پایان هفته هیچ نانوایی تعطیلی نداشته باشد، گفت: بنا شده این مصوبه به نانوایی‌ها ابلاغ شود.

هزار و ۶۴۸ پرونده تخلف در شعب تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی مختومه شد

پیام خراسان - بیرجند - مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری هزار و ۹۶۷ پرونده تخلف وارد شعب تعزیرات حکومتی استان شد و هزار و ۶۴۸ پرونده تاکنون مختومه شده است.

حجاب مانعی برای پیشرفت بانوان نیست/ کوراش ایران آینده دار است

پیام خراسان - بجنورد- سرمربی ازبک کوراش بانوان ایران با تاکید بر اینکه در کشورش حجاب اجباری نیست، گفت: طی مدتی که در ایران بودم حجاب را تجربه کردم و باور دارم که حجاب هیچ مانعی برای پیشرفت بانوان نیست.

رفع معضلات حاشیه سبزوار از برنامه های محوری شورای شهر است

پیام خراسان - سبزوار- رییس شورای اسلامی شهر سبزوار گفت: یکی از چالش ها ی این شهر مشکلات مناطق حاشیه آن است که رفع این معضلات از برنامه های محوری شورا است که مورد توجه قرار گرفته است.

اقناع‌سازی افکار عمومی در طرح اصلاح اقتصادی دولت از مصادیق جهاد تبیین است

پیام خراسان - بیرجند - فرماندار درمیان گفت: اقناع‌سازی و روشنگری افکار عمومی در طرح اصلاح اقتصادی توزیع عادلانه یارانه ها از مصادیق جهاد تبیین است و مسوولان و ائمه جمعه شهرستان در زمینه اجرای این طرح روشنگری‌های لازم را انجام دهند.

کارشناسان ابهامات اقتصادی مردم را برطرف کنند

پیام خراسان - بیرجند - استاندار خراسان جنوبی با اشاره به نقش رسانه‌ها در تبیین طرح مردمی‌سازی اقتصاد در دولت سیزدهم، بر پاسخگویی به ابهامات و سوالات مردم از سوی کارشناسان تاکید کرد.

کاهش نرخ بیکاری ۵.۳ درصدی اولویت خراسان رضوی است

پیام خراسان - مشهد- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: آخرین نرخ بیکاری در این استان ۵.۳ درصد است که کاهش آن در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

۲۳ تن کالای احتکاری در باخرز کشف شد

پیام خراسان - مشهد- مدیر جهاد کشاورزی باخرز گفت: بیش از ۲۳ تن مواد غذایی احتکار شده در ۷۲ ساعت گذشته از یک انبار در سطح این شهر کشف و ضبط شد.

آیین بزرگداشت روز فردوسی در مشهد آغاز شد

پیام خراسان - مشهد_ایرنا_ آیین بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی همزمان با ۲۵ اردیبهشت ماه، سالروز گرامیداشت این شاعر بزرگ ایرانی، عصر یکشنبه در آرامگاهش با حضور علاقمندان به شعر و ادب فارسی و گردشگران داخلی و خارجی آغاز شد.

کارخانه‌های خراسان رضوی از بابت آرد هیچ کمبودی ندارند

پیام خراسان - مشهد- رییس انجمن صنفی کارخانجات آرد استانهای خراسان گفت: در حال حاضر کارخانه‌های آرد در سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی هیچ کمبود از بابت آرد ندارند و آماده تامین آرد نانوایی‌ها به هر میزان هستند.

خسارت تگرگ به کشاورزان خوشاب خراسان رضوی به ۱۴۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت

پیام خراسان - سبزوار- مدیر جهاد کشاورزی خوشاب گفت: میزان خسارت کشاورزان خوشاب در استان خراسان رضوی بر اثر تداوم بارش تگرگ طی روزهای گذشته به یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

۵۶ کیلوگرم زعفران تقلبی در بیرجند کشف شد

پیام خراسان - بیرجند - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف ۵۶ کیلوگرم زعفران سرگل تقلبی در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس مسافربری در شهرستان بیرجند خبر داد.

هوای خراسان رضوی گرم می‌شود

پیام خراسان - مشهد ـ کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: با کاسته شدن ناپایداری جوی در خراسان رضوی، روند افزایش دما شکل می‌گیرد.

کالاهای اساسی در قفسه‌ فروشگاه‌ها/ بازار خراسان‌جنوبی آرام است

پیام خراسان - بیرجند- با گذشت چند روز از اجرای طرح توزیع مردمی و عادلانه یارانه ها، بازار کالاهای اساسی در خراسان جنوبی آرام و توزیع این اقلام به روال عادی انجام می شود.

۱۴۰۰ میلیارد تومان برای پایداری آب شرب خراسان شمالی نیاز است

پیام خراسان - بجنورد_ ایرنا_ سرپرست شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: مطالعات کارشناسی برای مقابله با خشکسالی استان انجام شده و برای رسیدن به اب شرب پایدار یکهزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

کاهش حوادث برق‌گرفتگی در دستور کار توانیر است

پیام خراسان - بیرجند - مدیر دفتر ایمنی و حوادث شرکت توانیر گفـت: آمار حوادث برق‌گرفتگی در سطح کشور نگران‌کننده است و از طرفی با توجه به تعداد زیاد فوتی‌های ناشی از برق‌گرفتگی، رعایت دستورالعمل‌های ایمنی و جدیت در این زمینه در دستور کار شرکت توانیز قرار دارد.

تقاضا برای خرید ارز در بازار مشهد افزایش یافت

پیام خراسان - مشهد- سرپرست دبیری کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: در نتیجه اثر روانی ناشی از حذف ارز ترجیحی و آزادسازی واردات خودرو، تقاضا برای خرید دلار در بازارهای غیررسمی و رسمی مشهد افزایش یافته است.

طنین زنگ زبان و ادبیات فارسی در مدارس مشهد

پیام خراسان - مشهد- همزمان با ۲۵ اردیبهشت ماه، سالروز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان و ادبیات فارسی، زنگ زبان و ادبیات فارسی در مدارس مشهد به صدا درآمد.

معاون دادستان کل کشور:مبارزه با بنیانهای مالی قاچاقچیان مواد مخدر تقویت می‌شود

پیام خراسان - مشهد- معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: در قانون جدید مبارزه با موادمخدر تلاش شده است سیاستهای مبارزه با بنیانهای مالی و اموال قاچاقچیان مواد مخدر تقویت و در حوزه‌های درمان، کمپهای اردوگاهی و مقابله بین‌المللی به روز رسانی لازم انجام شود.

اجرای طرحهای امسال آب و فاضلاب تربت‌حیدریه ۴۳۱ ریال اعتبار نیاز دارد

پیام خراسان - تربت‌حیدریه- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تربت‌حیدریه گفت: برای اجرای تعهدات خدمتی خود به شهروندان امسال علاوه بر طرحهای در دست اقدام شرکت، پنج طرح اصلی تعریف شده است که برای تحقق آنها به ۴۳۱ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

هشت هزار کنتور برق هوشمند جایگزین کنتورهای کنونی در خراسان شمالی می شود

پیام خراسان - بجنورد- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: تا پایان اردیبهشت ماه جاری هشت هزار کنتور برق هوشمند جایگزین کنتورهای کنونی در استان می شود تا مصرف برق مشترکان پرمصرف مدیریت شود.

شیب نزولی ولادت در خراسان شمالی کنترل شد

پیام خراسان - بجنورد- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: شیب نزولی و سیر کاهش میزان ولادت ها در استان کنترل شده است از این رو امید می رود قانون جوان سازی جمعیت زودتر از سایر نقاط در این خطه از کشور محقق شود.

هیچ نقطه‌ای در خراسان رضوی بی‌بهره از خدمات پستی نیست

پیام خراسان - مشهد- مدیرکل پست استان خراسان رضوی گفت: در این استان با تشکیل بانک اطلاعات مکانی حدود پنج میلیون مکان با کدپستی منحصر به فرد تعریف شده است و هیچ نقطه‌ای در خراسان رضوی وجود ندارد که بی‌بهره از خدمات پستی باشد.

نیاز نسل جدید به معرفی مقام فردوسی

پیام خراسان - مشهد - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نسل جدید ما به پرداختن به موضوع مفاخری چون فردوسی نیاز دارد و امید است که بتوانیم با ابزار هنر، آرمان فردوسی بزرگ را به خوبی منتقل کنیم.

۴۵۰ تن روغن در خراسان شمالی توزیع شد

پیام خراسان - بجنورد- سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: ۴۵۰ تن روغن خوراکی از ابتدای اردیبهشت ماه امسال با قیمت مصوب در بازار استان توزیع شد.

نبود کارخانجات روغن کشی مشکل مهم خراسان جنوبی/کمبود انباردر استان

پیام خراسان - بیرجند- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: نبود کارخانجات روغن کشی، کمبود انبار و سردخانه از مهمترین مشکلات پیش روی استان بوده که نیازمند چاره اندیشی است.

اولین گام ساخت کتابخانه مرکزی بیرجند برداشته شد/پرداخت هزینه زمین

پیام خراسان - بیرجند- مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی خراسان جنوبی گفت: خوشبختانه بعد از رایزنی‌های فراوان و همت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، هزینه خرید زمین کتابخانه مرکزی بیرجند پرداخت شد.

پرونده‌های تخلف صنفی در خراسان جنوبی خارج از نوبت رسیدگی می‌شود

پیام خراسان - بیرجند - مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان‌ جنوبی گفت: در روند اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها همکاران ما پرونده‌های تخلفی که از سوی سازمان‌های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت تشکیل می‌شود را خارج از نوبت و به‌صورت ویژه رسیدگی می‌کنند.

صدور خدمات فنی و مهندسی در دولت سیزدهم روند صعودی گرفت

پیام خراسان - مشهد- رئیس اداره صادرات خدمات فنی و مهندسی سازمان توسعه تجارت گفت: بعد از گذشت یک دهه از نیمه دوم سال ۱۴۰۰ روند صادرات خدمات فنی و مهندسی در دولت سیزدهم روند صعودی گرفت.

برگزاری آیین بزرگداشت حکیم ابولقاسم فردوسی و پاسداشت زبان فارسی

پیام خراسان - آیین بزرگداشت حکیم ابولقاسم فردوسی و پاسداشت زبان فارسی با حضور وزیرعلوم،تحقیقات و فناوری و استاندار خراسان رضوی در دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

۲ تن مرغ یخ زده در بینالود خراسان رضوی کشف شد

پیام خراسان - مشهد- رییس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بینالود (طرقبه و شاندیز) گفت: ۲ تن گوشت مرغ یخ زده، در حین بسته بندی برای عرضه به صورت مرغ قطعه بندی گرم در این شهرستان کشف و توقیف شد.

اقدام دولت در مردمی کردن یارانه‌ها شجاعانه است

پیام خراسان - بیرجند- رییس اتاق بازرگانی، صنایع ، معاون و کشاورزی بیرجند گفت: بخشی خصوصی اقدام دولت در راستای مردمی کردن یارانه‌ها را شجاعانه می داند و در برای اجرای درست این طرح کنار دولت قرار دارد.

همایش بزرگداشت فردوسی و پاسداشت زبان فارسی در مشهد آغاز شد

پیام خراسان - مشهد- همایش ملی بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان فارسی همزمان با ۲۵ اردیبهشت ماه، سالروز گرامیداشت این شاعر بزرگ ایران زمین عصرشنبه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مشهد آغاز شد.

صنعت پرورش اسب ترکمن یک ظرفیت ویژه برای راز و جرگلان است

پیام خراسان - بجنورد- استاندار خراسان شمالی صنعت پرورش اسب ترکمن را ظرفیتی مهم برای استان و شهرستان راز و جرگلان دانست و گفت: وزیر ورزش و وزیر کشور به رشد این صنعت توجه ویژه‌ای دارند.

ساير مطالب

عرضه تخم مرغ تنظیم بازار در بازارچه های شهرداری مشهد آغاز شد

شرکت گاز خراسان رضوی 52 میلیارد ریال قرارداد دانش بنیان امضا کرده است

13 هزار خودرو در خراسان رضوی به‌طور رایگان گازسوز شدند

افزایش 11 درصدی مصرف گاز سی ان جی در خراسان شمالی

اهمیت سرمایه‌گذاری شرکت‌های دانش بنیان خراسان شمالی در بخش معدن

نیاز بیش از 2000 خانوار عشایری خراسان شمالی به پنل های خورشیدی

صادرات کالا از گناباد 74 درصد افزایش یافت

800 تن گندم بذری در خراسان شمالی خریداری شد

طلب 149 میلیارد تومانی توزیع برق خراسان رضوی از مشترکان

5 معدن راکد در شهرستان طبس تعیین تکلیف شد

نظارت و بررسی 177 مورد صلاحیت علمی و فنی مدیران کنترل کیفیت در استاندارد خراسان شمالی

79 درصد حجم مخزن سد بارزو شیروان خالی است

شرکت‌های دانش‌بنیان در مشهد مشکل زمین دارند/ لزوم مساعدت آستان قدس رضوی

استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در روند سرمایه‌گذاری و صادرات

امسال هایما S8 در خراسان تولید می‌شود

برداشت گیاهان دارویی در عرصه های ملی خراسان شمالی ممنوع شد

خروج غیرمجاز گیاهان دارویی در خراسان شمالی در سایه کمبود نیروهای منابع طبیعی

باران و تگرگ به محصولات باغی و زراعی خراسان شمالی خسارت زد

صنایع غذایی کشور نقشه راه مشخصی ندارد/2

ضرورت بهسازی و مقاوم‌سازی مساکن با اولویت مناطق روستایی

نظارت بر بازار در قالب طرح ضیافت در خراسان شمالی تشدید شد

درج قیمت مصرف کننده از ابتدای اردیبهشت‌ماه الزامی است/ فاصله 20 تا 70 درصدی قیمت تولید تا مصرف

خراسان شمالی تبدیل به قطب تولید نهال توت در شمال شرق کشور می شود

دیم کاران خراسان شمالی انگیزه ای برای مبارزه با آفات در مزارع ندارند

10 هزار هکتار از اراضی خراسان شمالی به کشت پنبه اختصاص می‌یابد

قیمت کالا در خراسان رضوی نباید از میانگین کشوری بالاتر باشد

توزیع بیش از 185 تن برنج تنظیم بازار در مشهد

رنگ زرد گوجه دوباره به قرمزی رفت

اعلام نرخ مصوب جدید شله و حلیم در مشهد

راه اندازی مجتمع های تولید نان در خراسان شمالی نیازمند حمایت سوپرمارکتی ها

توزیع اقلام اساسی ماه رمضان در خراسان شمالی

رفع موانع تولید در سنگان، نیاز بزرگترین معدن جهان با یک میلیارد تن ذخیره سنگ آهن

امسال پرداخت تسهیلات به کشاورزان 20 درصد افزایش خواهد داشت/انتشار نام 20 بدهکار بزرگ

توزیع بیش از 950 تن مرغ منجمد و گرم در مشهد

اعتبار سفر رییس جمهور برای طرح آبرسانی به بیرجند اختصاص یافت

111 هزار هکتار از اراضی کشور برای کشت پنبه آماده شد

خراسان جنوبی‌ها بیش از 7 میلیارد تومان به عتبات عالیات کمک کردند

پرداخت مطالبه چغندرکاران تا 20 روز آینده

علت افزایش قیمت گوجه‌فرنگی در مشهد چه بود؟

بهره‌برداری از ظرفیت‌های اقتصادی استان با استفاده بهینه از توان شرکت‌های دانش‌بنیان

اعلام آمادگی صندوق توسعه ملی برای حمایت از واحدهای اقتصادی

پرداخت بیش از 16 هزار میلیارد ریال تسهیلات ازدواج در خراسان رضوی

بازار داخلی فروش زعفران رونق گرفته است/صادرات همچنان دچار روند کاهشی است

معدوم سازی 47 تن فرآورده خام دامی در خراسان شمالی طی اجرای طرح تشدید کنترل بهداشتی

گمرکات خراسان جنوبی بیش از 723 میلیون دلار ارزآوری داشت

تامین کالاهای اساسی مورد نیاز ماه رمضان در خراسان جنوبی

بخش زیادی از نیازهای کشاورزی کشور می‌تواند از طریق شرکت‌های دانش‌بنیان تامین شود

مصوبات و دستاوردهای سفر رئیس‌جمهور به خراسان رضوی

وزرای صمت و اقتصاد در آستانه استیضاح/ تیم اقتصادی دولت منفصل عمل می‌کند

تشکیل 801 پرونده تخلف صنفی در خراسان شمالی طی اجرای طرح نوروزی

کاهش 8.6 درصدی جابجایی مسافر با ناوگان عمومی خراسان شمالی طی تعطیلات نوروز

افزایش 130 درصدی قیمت خرید تضمینی گندم در سال جاری

سهم 2 درصد ناشی از فروش معادن، حق مردم طبس است

تردد بیش از 7 میلیون وسیله نقلیه در خراسان شمالی طی تعطیلات نوروزی

لازمه فعالیت دانش بنیان تولید دانش جدید و رقابت در بازار است

تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین ساختار اقتصادی را پویا می‌کند

کشف 117 کیسه آرد قاچاق در مرکز خراسان شمالی

پیشنهاد اعتبار 3 هزار میلیاردی برای راه‌های اصلی و روستایی خراسان شمالی

نحوه فعالیت واحدهای صنفی در ماه رمضان/ فروش حلیم و کباب تنها به صورت بیرون بر مجاز است

جزای 22 میلیارد ریالی؛ جریمه متهم قاچاق سیگار در طبس

گلایه از کیفیت میوه تنظیم بازار در بیرجند و پاسخ مسوولان

قطار سریع‌السیر تهران مشهد در دستور کار دولت قرار گرفته است

صندوق حمایت از توسعه زعفران در خراسان رضوی آغاز به کار خواهد کرد

سفر وزیر جهاد کشاورزی به ششتمد

توقیف حدود 2 تن تخم مرغ در یک منزل مسکونی در پنج تن مشهد

وزیر صمت: سرمایه‌گذاری 12 هزار مگاوات برق در کشور آغاز شده است

یکهزار میلیارد تومان برای قطار شهری مشهد تامین می شود

سیاست دولت سیزدهم پاسخگویی مستقیم به مطالبات مردم است

آبرسانی پایدار از برنامه های اولویت‌دار خراسان شمالی طی امسال

همه توان وزارت نیرو در خراسان در اختیار مردم استان قرار گرفته است

بهره برداری پروژه آبرسانی حسین آباد شیروان

ثبت بیش از 16000 تخلف غیرمجاز در محورهای خراسان شمالی

100 کیلوگرم زعفران غیرمجاز در زیرکوه کشف شد

هموار شدن مسیر تولید با رفع چالش‌های صنعت و معدن خراسان رضوی

خرید حمایتی زرشک با رویه‌ای جدید در 1401 دنبال می‌شود

ثبت 4000 سفارش شهروندان خراسان شمالی از سامانه بازرگام

اختصاص دو هزار میلیارد اعتبار از محل صندوق عدالت به خراسان جنوبی

افزایش قیمت گندم در سال 1401/ تأمین نهاده‌های دامی با قیمت مناسب

بسیج سازندگی 40 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد می سازد

اولویت ما حمایت از تولیدات دانش بنیان است

توسعه تولید دانش‌بنیان نیازمند جذب سرمایه و برنامه‌ریزی هدفمند است

توقیف 20 تن شکر در بازار حافظ مشهد

استفاده از ظرفیت‌های دانش‌بنیان شرط اصلی برای رقابت‌پذیر شدن تولیدات داخلی است

دستمزد کارگران تنها 12 درصد بر روی هزینه تولید تاثیر دارد

جا به جایی مسافر نوروزی با قطار در مسیر مشهد 105 درصد افزایش یافت

پلمب سه واحد نانوایی متخلف در مشهد با دستور مقام قضایی

ایمن سازی روستاهای خراسان شمالی 413 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

تردد بیش از 2 میلیون وسیله نقلیه در محورهای خراسان شمالی

خلع ید و رفع تصرف 373 هکتار از اراضی ملی در خراسان شمالی

حمایت از تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین راهبرد اصلی صنعت کشور است

زیر ساخت‌های لازم در حوزه دانش بنیان باید در کشور تقویت شود

50 بازارچه صنایع دستی در خراسان جنوبی فعال است

کشف محموله گوشت تاریخ گذشته در بازرسی گشت نوروزی در مشهد

تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛ نقشه راه 365روزِ سال

سال تولید ؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین

سرما یک هزار و 400 میلیارد ریال به بخش کشاورزی و دامی شیروان خسارت زد

نصب بیش از 20 هزار انواع کنتور هوشمند در خراسان رضوی

دنبال راهی برای سهامدار کردن مردم خواف در معدن سنگان هستیم